Блог - Рубікон

Український екзоскелет

Український екзоскелет

Молодий український винахідник Антон Головаченко створив перший у світі модульний, бюджетний екзоскелет, за допомогою якого  вдвічі швидше і в рази дешевше може проходити процес реабілітації зламаної кінцівки.

Йому лише 23 роки, а він вже отримав безліч міжнародних нагород, переміг у десятках європейських та американських конкурсів і запевняє, що це лише початок.

Український екзоскелет UniExo працює, як тренажер для реабілітації зламаних кінцівок, складається з окремих частин (модулів). Його моудльність дуже важлива, бо передував йому стаціонарний екзоскелет, тобто повний скелет, який одягається на людину в умовах стаціонару та у супроводі фізіотерапевта, заради скажімо реабілітації однієї руки. 

У нового екзоскелета можна взяти окрему частину і працювати тільки з нею. Їм керують спеціальні роботизовані алгоритми, що визначають частоту і кут руху ураженої кінцівки. Тому UniExo легко використовувати для будь-якої паралізованої людини, повторюючи один і той самий рух, нарощуючи м'язову масу. 

З інтерв'ю Антона Головаченко інтернет виданню “Молодіжна столиця України”: “Вже два роки поспіль ми звертаємось до деяких державних установ, але нам люб'язно відмовляють у підтримці через бюрократію. Тому ми співпрацюємо з іноземними організаціями, які діляться і знаннями, і досвідом. Для стартапів важливо розбиратися в технологіях ведення бізнесу.

Але не можу не згадати про підтримку UniExo зі сторони справжнього локомотива інновацій Іллі Кенігштейна та прем' єр-міністра України Володимира Гройсмана, які підтримали проект у соціальних мережах в рамках конкурсу робототехніки Silicon Valley Robotics. Також завдяки підтримці українських фондів, я мав змогу обмінятися досвідом з лікарями провідних клінік Ізраїля.

Якщо говорити більш глобально, то в Україні десь 2-5% винаходів створюються студентами. Це дуже малий відсоток. Окрім того, продуктом потрібно займатись постійно. Враховуйте, що продукт не окупиться в перший же рік. Тому в більшості європейських країн стартапи отримують цілковиту підтримку від держави. Але ми завжди позиціонуємо себе саме як український стартап. Ми впевнені, що нашу країну потрібно розвивати і промотувати.”

 

МАТИ СВІЙ БУДИНОК – Cама Cвітла і Дорога Cерцю Мрі...
Відпочинковий комплекс "Шепільська"

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Вівторок, 27 жовтня 2020
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://rubikon.in.ua/

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.9%Україна
Сполучені Штати 19.7%Сполучені Штати
Росія 4.3%Росія
Ірландія 3%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Вчора: 2
Цього тижня: 2
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 163
Минулого місяця: 13
Всього: 213478

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук