Гілки Влади

Вівторок, 11 грудня 2018 21:24

Законодавчий колапс

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

або чому не працюють закони в Україні. Їхню основу складає законно-нормативна база Радянського Союзу. Пройшло вже 30 років, а ми все ще живемо за старими законами і нічого з місця не зрушилось, хіба що посилився законодавчий хаос. Немає єдиної концепції законодавчого розвитку країни, ніхто не відслідковує вплив на суспільство новоприйнятих законів. В Конституції прописані права громадян, які повинна забезпечити держава, але жодного правового механізму не прописано. Конституція відірвана від реального життя. Що не так в нашій країні?

А все дуже просто. Вищим законодавчим органом є Верховна Рада. Туди входять такі «великі» законодавці, як козак Гаврилюк, Ляшко, Юлія Тимошенко та інші. Хіба у цих людей є прагнення до комплексного розвитку країни? Вони вирішують тільки свої меркантильні інтереси.

А хто у нас може виступати з законодавчими ініціативами? Депутати, Президент і Кабмін.

Добре. А де згуртувалися наші юристи? В Міністерстві юстиції. Це найпотужніше зібрання фахівців, але воно чомусь підпорядковується виконавчій владі - Кабінету Міністрів!

Іншими словам великі юридичні діячі, не мають прямого доступу до законотворчості, на їх шляху стоїть купа негідників, які ізолюють їх від цього процесу. Не дивно, що в нас правовий колапс в державі.

Неважливо на скільки ти фахівець в юридичній області, твоя доля виконувати дурні закони «великих» законотворців, які дбають тільки про свою особисту вигоду. Таку ситуацію негайно треба руйнувати.

1. Міністерство юстиції повинно підпорядковуватися Верховній Раді.
2. Воно повинно готувати всі закони, які приймає Верховна Рада, а не профільні комітети. Профільні комітети здійснюють тільки діалог парламентаріїв та фахівців, останнє слово за фахівцями.
3. Міністерство має звертатися за підтримкою громадян України аж до проведення всеукраїнського референдуму.
4. Вони повинні відслідковувати вплив цих законів на суспільство і періодично доповідати депутатам про свої дослідження, пропонувати необхідні корегування.
5. Вони повинні розробляти стратегію законодавчої політики і в першу чергу Конституції України. Першочергове їхнє завдання привести всі закони у відповідність до Конституції і розробити механізми, щоб Конституцію виконували.
6. Заступник Голови Верховної Ради, автоматично є Головою Міністерства юстиції.
7. Міністерству юстиції, яке підпорядковується Верховній Раді, повинна підпорядковуватися Генеральна Прокуратура, яка виконує наглядові функції за дотриманням Конституції та законів України.
8. І саме головне - Міністерство юстиції і Генеральна прокуратура повинні бути незалежними від виконавчої влади!!! Міністерство юстиції – це не хлопчики на побігеньках у виконавчій владі, а це ті хто вказує виконавчій владі, як треба поступати в тому чи іншому випадку. Генеральна прокуратура контролює виконання законів, а не є караючим органом виконавчої влади.

Таким чином ми отримуємо потужну законодавчу гілку влади.

Всі наші проблеми від того, що виконавча влада узурпувала владу в державі і поставила все до гори дригом. Поки ми це не змінемо, на покращення і годі чекати. Я не думаю, що люди, які просиділи у Верховній Раді і не підняли це питання для обговорення, варті бути при владі в майбутньому. Необхідна повна ротація і влади, і опозиції. Опозиція, яка не піднімає такі питання, теж працює на владу.

Дивитися статті нової Конституції 4.19.1, 4.19.2, 4.19.3

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Прочитано 604 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 13
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 67.3%Україна
Сполучені Штати 22.5%Сполучені Штати
Ірландія 3.3%Ірландія
Росія 3.3%Росія
Німеччина 1.4%Німеччина
Ізраіль 0.4%Ізраіль
Франція 0.4%Франція
Іспанія 0.4%Іспанія
Словаччина 0.4%Словаччина

Вчора: 6
Цього тижня: 50
Минулого тижня: 27
Минулого місяця: 211
Всього: 213526

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук