Бюджет

Понеділок, 28 травня 2018 10:32

Розподіл бюджету знизу вверх.

Автор
 • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

 • Прокоментуй першим!

Витратою державних коштів займається Виконавча влада. Водночас вона займається збором і контролем за їх використанням! Все зосереджено в одних руках. І вони ж борються з корупцією. В кожному державному закладі є відділ по боротьбі з корупцією. Опозиція веде запеклі бої за створення Антикорупційного суду, Голову, якого знову підписує Президент, який очолює Виконавчу владу. Ви не відчуваєте себе ошуканими? Ви дійсно вірите, що хтось бореться з корупцією, і що це не вистава для Народу?


Контроль за використанням державних коштів покладений на Рахункову палату. За неймовірним збігом обставин Рахункову палату очолює народний депутат з БПП Валерій Пацкан. Вибудована ціла система законного обкрадання держави.
Budjet2 min

Всі реформи, які зараз анонсуються – це замилювання очей закордонним партнерам. На всі їх питання лунає стверджувальна відповідь, а насправді йде цементування диктаторських повноважень Президента. Президент діє, як комар, спочатку вводить анестезію, а потім п’є кров.

Система вибудована таким чином, що кожен хоче і може увірвати від великого пирога шматочок. І чим ближче до нього знаходишся, тим більше можна відірвати. Щоб зруйнувати цю схему, треба навпаки виділяти гроші на утримання держави і конкретних напрямків. Наприклад, Держава повинна опікуватись загальнодержавними, стратегічними речами:

Budjet3 min

 1. Захист кордонів. Безпека громадян (внутрішня і зовнішня). Для цього необхідно утримувати споруди кордону, прикордонні війська, армію, СБУ.
 2. Утримувати непрацездатних українців (старих, дітей, неповноцінних, тощо).
 3. Утримувати медицину, освіту, науку.
 4. Популяризацію історії держави і філософію розвитку українського суспільства.
 5. Розвиток і утримання автомагістралей, автобанів, газопроводу, електричних мереж, залізних доріг.

Рештою повинні займатися місцеві ради. Розглянемо розподіл бюджету Області на прикладі Києва. Місто Київ прирівнюється до державної структури – область. Там де вживається місто Київ, для інших регіонів розумієм область, як державну структурну одиницю і навпаки.
Спробуємо чітко розділити сфери впливу на життєдіяльність округів, районів, областей, держави, щоб вони не перетиналися і не можна було маніпулювати державними коштами.
Budjet7 min

При цьому Фіскальна служба повинна підпорядковуватися Районній раді (не Обласній, а Районній), вона збирає податки у своєму районі. Потім однаковий процент по всій країні Районні ради відшкодовують в державний бюджет, інший процент в обласний бюджет. Який процент відшкодовується державі, визначається домовленістю депутатів Районних рад і Верховної Ради.
Що таке Районні ради? Депутат місцевого рівня очолює свій виборчий округ. Рада з 12 депутатів місцевих округів складають Районну раду. 10 Районних рад складають Обласну раду. Принаймні така кількість справедлива для Києва.
На зборах (засіданні) 120 депутатів Києва приймають рішення, який процент відшкодовувати з районних бюджетів на утримання міста Києва.
М. Київ (для інших Область), опікується такими питаннями:Budjet4 min

 1. Порти,
 2. Водойми,
 3. Міжрегіональний транспорт,
 4. Автомагістралі,
 5. Мости, транспортні розв’язки,
 6. Метро,
 7. Історична пам’ять міста.

В Районній раді, в кожній по дванадцять депутатів опікуються:

 1. станом скверів, парків,
 2. Створенням учбових центрів,
 3. Заводів по переробці сміття,
 4. Упорядкуванням базарів,
 5. Міським транспортом,Budjet6 min
 6. Зовнішнім виглядом та функціюванням вулиць.

Тож саме вони вирішують скільки можуть виділити на утримання Області і Держави та узгоджують з іншими такими же Радами.

Місцевий бюджет, бюджет мікрорайону розподіляє місцевий депутат. Він розподіляє бюджет свого виборчого округу, куди входять в середньому по 18 тисяч мешканців. Депутат опікується такими питаннями:

 1. Розгляд петицій. Розгляд в любому випадку, скільки б голосів вона не набрала. Голосування за петицію показує тільки гостроту проблеми. Петиція – це електронна скарга мешканця округу.
 2. Станом будинків. На сайті міського депутата детально відображається стан кожного будинка округу, щоб картину бачив не тільки депутат, а інші мешканці району. Щоб увагу приділяли всім будинкам рівномірно у не було перекосів у фінансуванні.
 3. Станом прибудинкових територій,
 4. Станом дитячих майданчиків,
 5. Здійснює контроль роботи ОСББ, має право ініціювати імпічмент начальника ОСББ, остаточно вирішує громада будинку,
 6. Утилізацією сміття на рівні міста,
 7. Питаннями економії електроенергії,
 8. Теплозбереженням,
 9. Ініціює імпічмент, любого чиновника,Budjet5 min
 10. Організує конкурси приватних підприємств на надання послуг місцевому округу,
 11. Організує повідомлення громадян про претендентів на земельні ділянки забудовників. Організує громадські слухання та голосування. Депутат тільки ініціатор, не приймає рішення. Громада голосує. Принцип голосування дивіться нижче.
 12. Формує портрет громади, опікується кризовими верствами населення.
 13. Веде порівняльні таблиці між домами в окрузі, щоб бачити всю картину загалом.


При такому розкладі місцевий депутат повинен бути хорошим організатором, економістом. Придбавши досвід на місцевому рівні, він може балотуватися у Верховну Раду. Виборці зможуть вибирати зі 120 місцевих депутатів і направити у парламент найкращих 6 чоловік по мажоритарному округу від області. І це вже будуть фахівці у своїй справі. Люди будуть знати чи можна їм довірити країну, чи ні. При такій системі у Верховну Раду важко буде потрапити клоунам, хіба що через партії. Ну тут вже тільки довіра до лідера партії, яку він створив команду. І їх буде менше, ніж тих, хто пройде через мажоритарку. При такій схемі виборів у Верховну Раду здорового глузду в парламенті буде все-таки більше, ніж креативу. А наявність рівної кількості депутатів від кожної області дасть можливість рівномірно розвивати всі області. Щоб навіть не ставало питання: хто, кого і наскільки годує.

Ці зміни треба зробити, хоча б за ради тих хлопців, які віддали своє життя за Незалежну Україну.

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Прочитано 644 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.9%Україна
Сполучені Штати 19.7%Сполучені Штати
Росія 4.3%Росія
Ірландія 3%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Вчора: 2
Цього тижня: 2
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 163
Минулого місяця: 13
Всього: 213478

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук