Бізнес

Середа, 23 травня 2018 23:41

Найактивніші українці – це бізнесмени.

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Люди, які ставлять собі цілі і їх досягають. Вони готові йти на ризик, чимось жертвувати, падають, піднімаються і знову працюють. Дуже винахідливі, що стосується заробітку грошей. Саме тому, коли йшло формування нашої Держави, вони виявилися в авангарді всіх перетворень і зайняли ключові позиції. Вони вибудовали систему заробляння грошей на Державному бюджеті.  

найактивніші бізнесмени

Бізнесмени поділилися на дві категорії: ті, що розвивають свій бізнес завдяки своїм ідеям і ті, що заробляють на розподілі Державного бюджету. Другі, що заробляли на бюджеті, стали олігархами. З одного боку вони зконцертували великий капітал в одних руках, що важливо для економіки, а з іншого боку цілком на незаконній основі.

влада не може нажертисяЄ інша частина населення. Бідна. Зазвичай кажуть: «Раз ти такий розумний, чому ти не багатий?» Вони не люблять ризик, відповідальні, законослухняні. Основна риса, яка відрізняє їх від бізнесменів – це наявність СОВІСТІ. У бідних вона є, у багатих в Україні ніколи не було, і це факт.

Ось таку ми маємо ситуацію на сьогоднішній день. Що робити з одними і з іншими? Як не загубити активність бізнесменів і вселити віру у свої можливості бідними. Бо середнього класу в Україні немає. Це катастрофа!

Чим більше багаті будуть тиснути на бідних, тим революціям не буде кінця. Країну буде лихоманить і життя буде нестабільним. Один клан буде викорчовувати інший, Народ буде ненавидіти всіх. Потрібен соціальний договір.

Якщо створити нормальну Європейську державу, то всім знайдеться місце і всі будуть жити комфортно. Не всім потрібні мільярди. Кожен знайде свою нішу і буде жити добре, тільки треба зробити умови. Хто це зробить і як? Це питання.

корупція вбиваєЯ скажу дуже страшну річ, але треба зрозуміти всім і прийняти: Бізнесмен + Депутат = корупція!

Депутат має доступ до державних грошей і має можливість змінювати закони. Бізнесмен має засоби виробництва. В поєднанні - бізнесмен буде змінювати закон під свій бізнес і заробляти на зловживанні службовими повноваженнями. Бізнес для бізнесмена – це дитя. Коли стане вибір держава чи бізнес, вибір буде один. Але сьогодні це наша реальність, Верховна Рада перетворилася на базар де торгують власними інтересами і нічого спільного до законості не має.

гордіїв вузолЦей Гордіїв вузол потрібно розрубати. Да, бізнесмен не буде депутатом, але це гарний партнер Виконавчій владі. У Виконавчій владі є соціальні замовлення, вона виступає у ролі замовника, а український бізнес по факту є виконавцем цих послуг. Бізнесмен – це і є Виконавча влада. Бізнесмен у Верховній Раді – це злиття Виконавчої та Законодавчої влади. Треба зробити так, щоб Влада не заважала бізнесу розвиватись, а бізнес не ліз у Законодавчі та Судові органи влади і не крав державні кошти!

Як це зробити? По-перше треба чітко знати у чому проблема, що в керування Україною не так і що треба робити, а потім вже придумаємо як робити.
Проблемі «Що треба робити?» ми присвячуємо цей сайт, читайте, висловлюйте свої пропозиції.

Відповідь «Як треба робити?» - знайти людей, яким ми довіряємо; вручити їм перелік того, що треба зробити; підписати з ними угоду, що саме вони повинні зробити; і тільки тоді висовувати їх у владу, у депутати. Це, поки що, моя така пропозиція. Якщо є кращі, пишіть будемо обговорювати, гуртом можна багато чого досягти. В цьому процесі повинні брати участь всі, тому що у кожного всій кут зору на проблеми в державі.

Якщо ми будуємо цивілізоване суспільство, то думка кожного важлива, а не тільки бізнесменів.

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Прочитано 787 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.6%Україна
Сполучені Штати 20%Сполучені Штати
Росія 4.3%Росія
Ірландія 3.1%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Сьогодні: 3
Вчора: 1
Цього тижня: 26
Минулого тижня: 99
Цього місяця: 160
Минулого місяця: 13
Всього: 213475

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук