Конституція

Неділя, 13 січня 2019 20:09

ЗМІ, як незалежна гілка влади

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Засоби масової інформації по швидкості розповсюдження новин можна розмістити в такій послідовності: інтернет – в реальному часі, радіо – через пару годин, телебачення – вечірні новини, газети – наступний день.

 


Фізичні можливості людини такі - 70% людина сприймає через зір, 25% - через слух, 5% - через інші органи почуттів. Тому людина найкраще сприймає інформацію з телебачення. А якщо врахувати, що 10% людина запам’ятовує з почутого, 20% – з прочитаного, і 80% – з побаченого і зробленого.

То тепер ви розумієте чому борються за володіння телебаченням?

Телебаченням в Україні володіють олігархи. Державне телебачення перевели в суспільне, чотири роки будуть фінансувати, а потім переведуть на самофінансування.

Заробляти можна тільки на низинних почуттях людини. На розвитку української культури, українській спадщині багато не заробиш. А саме культура і мова є ознаками нації. Тому ця справа суто державна. Тому дуже дивує сучасна державна політика, яка руйнує державне телебачення. Розуміючи рівень освіти Президента важко уявити, що він цього не розуміє,  а висновки робіть самі.

Ми же розуміємо, що українська культура, історична спадщина, кінематограф, друкарство – це суто державна справа. Тому пропонуємо іншу систему, яка буде працювати в нашій уявній Україні:

По-перше, засоби масової інформації - це реально незалежна гілка влади.

Друге. Створити державну телерадіокомпанію, яка буде протистояти олігархічним каналам, яка буде пропагувати національну мову, культуру, український кінематограф, українські видавництва, українські заклади мистецтв та таке інше. Але керівників цього підприємства будуть призначати не Президент, не Верховна Ради чи Кабмін, а громадяни України - фахівці в цій області - журналісти.

Третє. Фінансування. Буде застосована нова система. 90% відеопродукту, який зараз присутній на території України, є іноземного походження. Тому, якщо «українське» звільнити від податку, а податком контролювати наявність іноземного продукту. Вилучені податком кошти направляти тільки на розвиток національної культури, то в кінці кінців все стане на свої місця. Українська культура в Україні стане лідером.

Система, в якій галузеві кошти не вилучаються з обороту галузі, є найкращий варіант. Краще працює галузь, більше мають грошей на розвиток. Стають помітними проблеми, які потрібно вирішити.

Принцип все складати до купи, а потім перерозподіляти, вигідний тільки для розкрадання бюджетних коштів, по суті не відомо скільки отримали податків, куди вони пішли і багато причин для пояснення чому не вийшло.

Коли детально починаєш вникати в подробиці, то стає зрозумілим, що вся система керування державою, створена для руйнування України і те, що Україна все ще жива, то не завдяки, а всупереч. Бо саме народ України вперто бореться за свою незалежність, всупереч своїм зовнішнім і внутрішнім ворогам.

Дивіться втілення цієї ідеї в нової Конституції, розділ 12

Прочитано 1344 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.9%Україна
Сполучені Штати 19.7%Сполучені Штати
Росія 4.3%Росія
Ірландія 3%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Вчора: 2
Цього тижня: 2
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 163
Минулого місяця: 13
Всього: 213478

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук