Конституція

П'ятниця, 04 січня 2019 18:21

Виконавча влада

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Система керування державою стара і неефективна. Вона успадкована від Радянського Союзу. Від країни, яка програла технологічну гонку з розвинутими країнами, тому що диктатура не може бути ефективною. В такій країні на верхівку влади добираються найбрудніші особи, немає соціального ліфту, процвітає корупція і безвідповідальність. Стару систему треба руйнувати і впроваджувати нову.

 

пояснення до нової Конституції, розділ VI Кабінет Міністрів (частина 1)

А Ви знаєте, що діюча система спонукає місцевих депутатів до корупції. Депутат місцевого рівня не отримує зарплату протягом п’яти років. У нього два шляхи або вигідно продавати свій голос, або не приходити у раду.
Згідно діючої Конституції мер міста очолює міську раду! Той хто витрачає міський бюджет (мер міста) очолює тих хто повинен контролювати і розподіляти бюджет (міську раду). Це і є корупція.
Коли в міську державну адміністрацію входить відділ по боротьбі з корупцією, то мені починає здаватися, що його реальне призначення - захист корупції…. Таких прикладів багато, не хочу навіть витрачати час.
Перейдемо до діла. Поки що теоретично, але починаємо за допомогою основного закону України руйнувати діючі корупційні схеми.

1. Розділимо владу за рівням:

- Місцевий округ;
- Район (об’єднує 10 округів або скільки склалося історично);
- Область чи місто (об’єднує до 10 районів, ОТГ або скільки склалося історично);
- Кабмін.

2. Розділемо по владним гілкам:

Окремо працює виконавча влада – це мери міст, голови села, голови ОТГ, Кабмін.
Окремо працюють законодавча влада – це ради міські, сільські, районі, обласні, Верховна Рада.
В новій системі мери (голови села та ОТГ) НЕ очолюють місцеві ради, це різні структури і різні відповідальності.

Для противаги на місцях добавимо ще один орган - місцеві виборчі комісії та голови виборчих комісій (представники, яких входять в склад ЦВК).
Виборчі комісії обирають місцеві жителі, крім Голови ЦВК. Голову ЦВК обирає парламентська меншість. Члени ЦВК – це представники областей, по одному від області.
Виборчі комісії проводять чергові та позачергові вибори місцевого та всеукраїнського значення. Вони проводять місцеві опитування, тощо - тримають руку на пульсі суспільства. До них може звернутися група з десяти активістів з вимогою переобрати мера міста. І вони зобов’язані провести голосування про те, що народ підтримує позачергові вибори мера. Звичайно це стане можливо, коли повсюди буде працювати електрона система голосування.

Нова система на прикладі міста. В місті є дві структури мер міста і міська рада
Мер міста – це виборча посада представника виконавчої влади. Він повинен набирати собі команду для обслуговування міста. В стародавні часи такі люди називалися слугами міста. Ця назва відбивала суть їхньої діяльності.
Міська рада - це законодавча влада. До її складу вибирають депутатів місцевого рівня. І вже депутати обирають Голову міської ради. Міській раді підпорядковуються контролюючі органи та фіскальна служба.

Мер міста (або голова села) – це виконавча влада. Його не призначає Кабінет міністрів, його обирає народ. Таким чином ми розриваємо вертикальні зв’язки і залежності.
У мерії немає своїх засобів виробництва. На мерію працюють приватні підприємці та компанії по контракту. Для мера даємо три структури:
аналітичний центр, фінансово-аналітичний центр та комісію експертів.

Аналітичний центр – формує і формулює потреби держави (області, міста залежно від рівня акредитації). Аналітичний центр збирає, аналізує, перевіряє, структурує, акумулює, оформляє пропозицій від приватних підприємців та компаній, спеціалістів різних рівнів, петицій громадян.
Працює публічно, всі дії викладаються на інтернет ресурсі.
Преміюються, якщо довели справу від петиції до отримання гранду. Сума премії однакова згідно зі штатним розкладом.
Набір в аналітичний центр проходить публічно на конкурсній основі. Контракт на 5 років на одній посаді. Після п’яти років або підвищення, або звільнення.
Держава зобов'язана дбати про навчання і підвищення кваліфікації працівників Аналітичних центрів.

Фінансово-аналітичний центр – команда, яка оцінює вартість проекту, фінансові ризики, фінансові вигоди, супроводжує фінансову частину проекту, пропонує фінансові рішення, тощо. Працює на державному рівні, області, місті залежно від рівня акредитації.
Працівники, які працювали над проектом за точність вартості прогнозу проекту до 5%, активні пропозиції при формуванні проекту (не важливо дійшов він до гранду чи ні) отримують заохочувальну премію згідно окладів і затверджена на даному рівні акредитації.
Набір у фінансовий аналітичний центр проходить публічно на конкурсній основі. Контракт на 5 років на одній посаді. Після п’яти років або підвищення, або звільнення.
Держава зобов'язана дбати про навчання і підвищення кваліфікації працівників Фінансових аналітичних центрів.

Комісія експертів - найманні працівники долучаються для аналізу конкретних проектів.
Пошук експертів здійснюється через створений БАНК ЕКСПЕРТІВ. Експерт вибирається електронним випадковим способом.
Експерт повинен відповідати спеціальним вимогам та отримувати заохочувальну премію за участь в комісії. Він повинен дорожити своєю репутацією, тому що за його участю в комісії буде слідкувати громадяни України, оцінки яких будуть впливати на його рейтинг в БАНКУ ЕКСПЕРТІВ.
Склад комісію заздалегідь публікується, щоб був час замінити упереджених експертів. Відкликання експерта здійснюється згідно закону України.

Міська рада (або сільська рада) є представниками громади і контролюється громадою. Міська рада складається з міських депутатів (хтось пропонував ввести ранги. Можна, наприклад депутат першого рангу). Вони очолюють свій округ, його добре знають місцеві жителі. Депутат першого рангу контролює такі питання:
1) Розгляд та опрацювання петицій. Розгляд петицій у любому випадку незалежно від кількості проголосувавших. Голосування показує тільки гостроту проблеми.
2) Ведення порівняльної таблиці між домами в окрузі, щоб мешканці бачили повну картину (оцінка стану кожного будинку, оцінка стану прибудинкових територій, оцінка стану дитячих майданчиків).
3) Контроль роботи ОСББ. Депутат має право ініціювати імпічмент керівника ОСББ, але рішення приймають тільки мешканці.
4) Контроль побутових проблем – сміття, каналізація, під’їзди, теплозбереження.
5) Ініціює імпічмент, будь-якого чиновника.
6) Організує конкурс підприємств на послуги в окрузі.
7) Організує конкурс претендентів на земельні ділянки та привертає увагу мешканців до претендентів на земельні ділянки
8) Проводить громадські слухання та голосування. Депутат тільки ініціатор, не приймає рішення. Голосує громада.
9) Збирає загальний портрет мешканців. Сприяє центральним органам вирішувати соціальні питання з малозабезпеченими та неблагополучними громадянами суспільства.

10 депутатів першого рангу (або стільки скільки склалося історично) формують району раду. Районна рада контролює питання розвитку району.

Всі депутати першого рангу районів також входять склад в обласної ради (або міську в м. Київ).
Обласна рада контролює такі питання:
1) розбудова та сприяння розвитку портів (аеро, морські, річні);
2) охорона, зберігання та облаштування водоймів, природних ландшафтів, лісів;
3) популяризація історії рідного краю;
4) сприяння розвитку міжрегіонального транспорту;
5) будівництво автомагістралей, мостів, розв’язок, метро;
6) опіка безпритульних тварин.

Оскільки депутат першого рангу входить і в районну раду, і в обласну, і працює в своєму окрузі, то мешканці мають прямий доступ до всіх владних структур. Мало того, група громадян може звернутися в районну виборчу комісію, щоб відкликати свого депутата, не чекаючи, закінчення каденції, якщо той погано виконує свої обов’язки.

Соціальний ліфт для депутатів першого рангу. Тільки 10 депутатів першого рангу можуть балотуватися у депутати Верховної Ради по своєму мажоритарному округу. Кращій із 10 стає депутатом вищого рангу. Таким чином ми блокуємо потрапляння у Верховну Раду клоунів і маріонеток. Ці люди можуть потрапити тільки через партійні списки, за це відповідають партійні лідери та їх буде меншість.
В наступній статті розповім, як буде розподілятися державний бюджет України.

meria

Прочитано 295 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.6%Україна
Сполучені Штати 20%Сполучені Штати
Росія 4.3%Росія
Ірландія 3.1%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Сьогодні: 3
Вчора: 1
Цього тижня: 26
Минулого тижня: 99
Цього місяця: 160
Минулого місяця: 13
Всього: 213475

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук