Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking
Александр Кочетков
09
січ. 2019

С началом выборного периода резко обострились разговоры, кто за кем стоит. Мол, Юлия Тимошенко и Владимир Зеленский — это проекты Игоря Коломойского, Святослав Вакарчук и Анатолий Гриценко — Виктора Пинчука, Олег Ляшко и Александр Вилкул — Рината Ахметова, Юрий Бойко — совместный проект Дмитрия Фирташа, Сергея Левочкина, Петра Порошенко и Виктора Медведчука. И так далее по всем заметным кандидатам.

Александр Кочетков
06
груд. 2018

Последнее время ищу и не нахожу четкого ответа на очевидный вопрос: что заставит президента Порошенко признать свой проигрыш на президентских выборах?

Александр Кочетков
06
груд. 2018

Вы заметили, насколько кардинально отличаются результаты опросов в Нете и в реале? В Нете ПАП лидирует с двукратным преимуществом над всеми кандидатами, в реале у него проблемы с попаданием во второй тур. Почему так?

Л.Болтнева
24
лист. 2018

Треба визнати гірку правду, що перші дві революції були здійсненні олігархічними кланами, a народ просто використали. Та власне і революціями вони не були. Бо революція – це, якщо політична, то зміна політичної системи, якщо економічна, то зміна економічноі системи країни. Ні того, ні іншого не сталося. Наразі немає ніякого сенсу намагатися копіювати їх у тому ж самому вигляді.

Л.Болтнева
13
жовт. 2018

В Україні склалася ситуація, коли всі гілки влади повністю втратили довіру у суспільстві. В наявності політична криза.

Л.Болтнева
27
черв. 2018

Чому Мойсей 40 років водив свій народ по пустелі? Чи можна цей строк змінити в епоху інтернет технологій? В чому проблема? Всі українці хочуть змінити країну. Навіть два рази підіймалися на бунт. Бунт, тому що обидва Майдани не привели до зміни системи. У чому проблема? А все просто. Ми не вбили в собі раба. На рабів дія 5 статті Конституції не розповсюджується. Як нам все-таки використати своє законне право?

О.Коровяков
01
черв. 2018

Добрий день! Взагалі то, я програміст, і мабуть не гірше за усіх знаю, що сучасним електронним системам можна цілком і повністю довіряти своє майбутнє. Та ми його вже щоденно, у повсякденному житті довіряємо на кожному кроці. Так чому не довіритися бездуховній машині у питаннях виборів?

Л.Болтнева
19
трав. 2018

18 травня 2018 року під Верховною Радою проходив мітинг за підтримку Закону про так званні «відкриті списки». Нібито, щоб зменшити фальсифікацію на виборах. Оскільки Прості громадяни щиро довіряють українським політикам, то українські політики в черговий раз … зґвалтували поняття честі і гідності. Насправді, «відкриті списки» - це узурпація влади і партійна диктатура. Все це можливо завдяки тому, що люди не бачать загальної картини. Їм демонструють клаптик чогось, красиво називають, наприклад, «за відкриті списки» (хто ж проголосує за закриті) і протягують свої інтереси. Давайте розглянемо проблему детально.

Л.Болтнева
15
трав. 2018

Важливо ні як голосують, а хто рахує голоси. Які би ми чудові плани не будували, всі вони розіб’ються об Вибори. Вибори – це камінь спотикання! За законом України про місцеві вибори (розділ IV стаття 19) ми маємо систему виборчих комісій: Центральна виборча комісія, яка є виборчою комісією вищого рівня; територіальні виборчі комісії, дільничні виборчі комісії. Скажіть, навіщо дільничні виборчі комісії, де додатково працюють спостерігачі, пакують результати виборів у конверти, і відправляють в територіальні виборчі комісії для перерахунку голосів де немає спостерігачів?

Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • admin@rubikon.in.ua
  • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.