Виборча Система

П'ятниця, 01 червня 2018 19:29

Електронна система виборів

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Добрий день! Взагалі то, я програміст, і мабуть не гірше за усіх знаю, що сучасним електронним системам можна цілком і повністю довіряти своє майбутнє. Та ми його вже щоденно, у повсякденному житті довіряємо на кожному кроці. Так чому не довіритися бездуховній машині у питаннях виборів?

 

Електронна карткаЦей прилад не схибить, якщо звичай заздалегідь в нього не запрограмують похибки та персональні преференції. Насправді компьютер - це сама тупа залізяка яку винайшло людство. Вона зазвичай виконує завдання виключно запрограмовані людиною, і якщо людина-програміст у програмний код (інструкції для комп'ютера) вкладе певний алгоритм, ця "тупа" залізяка буде виконувати саме ці інструкції. Та само ці її здібності для нас найбільше цікаві і корисні.

Якщо, використати комп'ютер у виборчій системі, не як дуже потужний калькулятор, щоб додавати кількість внесених людиною цифір, а взагалі довірити йому аналізувати кожен виборчий голос. Виявляється, що це більше ніж реально.

В Україні вже кожна людина має ідентифікаційний код. Під цей код залишається лише створити єлектронну кратну виборця, по принципу банківської електронної картки, яку може отримати будь який громадянин України. Далі в механізмі взагалі не має ні яких складнощів. Цією карткою можна користуватися на будь-яких міроприємствах з волевиявлення громадян: міцевих, загальних. Чи то відносно Референдуму, чи то відносно чергових виборів, чи для підпису Петиції.

Термінал виборцяОголошується будь-який плебєсцит і кожен громадянин, бере свою картку виборця (громадянина) і йде до виборчого терміналу, в якому реєструє свою картку, чи реєструє її за допомогою компьютера. Після реєстрації кожна окрема картка може "проголосувати" лише один раз у будь-якому виборчому терміналі (чи з компьютера) в країні з кожного конкретного ваипадку плебісцита. При цьому не має значення, де ви в певний час знаходитися і де зареєстрована Ваша картка громадянина. Є картка громадянина - є виборчий термінал (чи можливість проголосувати). І є лише одна спроба голосувати по зареєстрованій картці.

Така система, надає лише користь в цій справі, ні яких Вам орденоносців-Охендовських, ні яких "підрахуй" ні яких "каруселей" чи "мертвих душ"... Є лише картка громадянина - зареєстрував заздалегідь свою картку в терміналі, чи за допомогою домашнього компьютера - голосуй. Ні яких Вам виборчих комісій. Є центральний сервер, як платіжний сервер у будь-якому банку. Використали картку? Зараховано Ваш голос. А за одним сервером на багато простіше слідкувати ніж за усім "кодлом" виборчих комісій.

Ви можете навіть нікуди не ходити, ні на які виборчі ділянки. Є вдома комп'ютер? Є Інтернет? Голосуйте вдома. Одна картака - один шанс - однин голос. Таку дію можливо зробити біля будь-якого комп'ютеру підключеного до мережі Інтернет, або з виборчого терміналу на виборчій дільниці, чи в магазині, чи в банку, чи будь де, де цю картку ідентифікує термінал.

Інша справа, ретельно перевірити алгорітми опрацювання цих голосувань, та для цього навіть в Україні є найпотужніші фахівці, які зуміють зробити надійну систему.

 

 

 

Обговорити цю ТЕМУ на Форумі

Прочитано 685 разів

Останні з О.Коровяков

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 69.5%Україна
Сполучені Штати 21.2%Сполучені Штати
Росія 4.2%Росія
Ірландія 2.8%Ірландія
Німеччина 0.7%Німеччина
Ізраіль 0.7%Ізраіль
Франція 0.7%Франція

Вчора: 7
Цього тижня: 7
Минулого тижня: 99
Цього місяця: 141
Минулого місяця: 13
Всього: 213456

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук