Виборча Система

Субота, 13 жовтня 2018 19:00

Вихід Є!

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

В Україні склалася ситуація, коли всі гілки влади повністю втратили довіру у суспільстві. В наявності політична криза.

У любій іншій країні ця ситуація вирішується виборами. Але у нас і тут проблема. На найближчих президентських виборах кожен з вас буде голосувати за свого кандидата. Але ми впевнені, що переможе той кандидат, якого нам підсуне влада. Тобто у нас немає довіри і до виборчого процесу і зокрема до ЦВК.

Sergey

 

В багатьох країнах світу ця проблема вирішується, тому що народ може висловити свою недовіру виборчому процесу, неявкою на вибори або проголосувати «проти всіх». У нас цю можливість відібрали і її немає. Тому що в «Законі про вибори Президента» Верховною Радою був скасований поріг явки виборців і в бюлетенях видалена графа «проти всіх». Це означає, наприклад, якщо весь народ вирішив не прийти на вибори, то вибори будуть вважатися такими, що відбулися, якщо прийде хоч одна особа.

 

Чому це дуже важливо? Наприклад, якщо у другий тур виходять два кандидати і ми точно знаємо, що вони неприйнятні для суспільства, то у будь-якому разі один з них все одно стає Президентом.

Що ми пропонуємо:

Терміново політичним партіям і Рухам, які вважають себе опозиційними до влади, подати на розгляд до Верховної Ради зміни-доповнення до Закону про вибори Президента України такими пунктами:

1. Для того, щоб вибори вважати такими, що відбулися, встановити поріг явки виборців 50%+1.
2. Додати до виборчого бюлетеня графу «проти всіх».
3. Якщо по одному з цих пунктів вибори визнають такими, що не відбулися, на повторних президентських виборах потрібно замінити повний склад ЦВК і кандидатів, які приймали участь у попередньому голосуванні. Вони не мають право висуватися знов.

Чому це потрібно зробити? Щоб народ мав можливість у мирний спосіб виразити недовіру діям влади. Може статися ситуація, що і на повторних виборах жоден кандидат не набере достатньої кількості голосів. Катастрофи не буде. Ми тільки узаконимо ту ситуацію, яка фактично склалася зараз. Пам’ятаєте я казав про політичну кризу? Не може влада, яка немає підтримки у населення, керувати країною. Тобто влада стає нелегітимною. В цій ситуації ми законно міняємося місцями з владою. Після цього моменту, коли влада стає нелегітимною всі політичні сили сідають за круглий стіл і вирішують цю проблему, але це буде наступна сторінка історії України.

На мій розсуд, це єдиний шлях мирно змінити владу без насильства.

Всі кандидати, які будуть виставлятися на цих вибори, на нашу думку, є або ворогами, або нерозумними людьми. Тому партії, які їх висувають, якщо вони дійсно себе вважають опозиційними і являються на цей момент владою, тобто входять в склад Верховної Ради, вони зобов'язані впровадити ці доповнення на розгляд на найближчому засіданні Верховної Ради доки не пізно. Якщо цього не станеться, то ми будемо вважати, що ніякої опозиції до влади у Верховній Раді у нас немає.

Я ще раз стверджую, що на цих виборах, якщо нічого не зробити, перемогу отримає Порошенко, незалежно від того, як ви будете голосувати. Вибір вже зроблений до виборів.

 

 

 

Обговорити цю ТЕМУ на Форумі

Прочитано 574 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 13
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 69.1%Україна
Сполучені Штати 21.3%Сполучені Штати
Росія 3.9%Росія
Ірландія 2.8%Ірландія
Німеччина 0.5%Німеччина
Ізраіль 0.5%Ізраіль
Франція 0.5%Франція
Іспанія 0.5%Іспанія
Словаччина 0.5%Словаччина

Сьогодні: 6
Вчора: 11
Цього тижня: 19
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 180
Минулого місяця: 13
Всього: 213495

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук