Виборча Система

Субота, 24 листопада 2018 17:54

Так нічого не вийде...

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Треба визнати гірку правду, що перші дві революції були здійсненні олігархічними кланами, a народ просто використали. Та власне і революціями вони не були. Бо революція – це, якщо політична, то зміна політичної системи, якщо економічна, то зміна економічноі системи країни. Ні того, ні іншого не сталося. Наразі немає ніякого сенсу намагатися копіювати їх у тому ж самому вигляді.


Справжні зміни можуть статися тільки тоді, якщо з’явиться загально національна ідея, яка зможе підняти більшу частину населення. Ні який лідер, ні яка партія чи рух не зможуть зробити справжню революцію без підтримки народу або більшої його частини. Інакше це буде переворот і, як наслідок – зміна обличь, а не системи. Саме тому поодинокі спалахи невдоволення, намагання штучно зробити повстання з меркантильними гаслами (типу - євробляхи, тарифи на газ, послуги ЖКХ, незаконні забудови) не зможуть “запалити” всіх одночасно.

Я довго думав, яка це може бути ідея. Націоналізм – ні, тому що Україна - багатонаціональна країна. Економічні вимоги, занепад, бідність – ні, тому що у всіх різне соціальне положення, різне розуміння межі бідності.

І тут я згадав, коли ми отримували паспорти у 16 років, нам казали, що з цим документом ми отримали виборче право, право громадянина держави – обирати і бути обраним. Молоді люди ще не розуміють, на скільки це важливо… Чого не скажеш про владу. Вона всілякими хитрощами, інформаційними маніпуляціями, фальсифікаціями відбирає у нас право вибору, витрачаючи на це шалені гроші, бо хоче мати слухняних рабів.

Саме право вільного вибору - це єдине, що принципово відрізняє громадянина від раба. Якщо ви вдумаєтесь і проаналізуєте події, які відбуваються в Україні, то зрозумієте, що у влади рішення вже готове, а нас женуть до нього, як баранів на забій. Бо саме так можна назвати те, що у нас відбувається у виборчому процесі і останнім часом в країні.

Дуже важливо донести до кожного українця розуміння наявності ПРАВА ВІЛЬНОГО ВИБОРУ!

Врешті — решт настає момент, коли кожен з нас не може ховатися за «стіною» чужих думок і рішень, а має самостійно прийняти рішення і власними силами боротися за своє майбутнє, за базові принципи нашої держави. Тоді всі ті маленькі, невеличкі спалахи громадської непокори і невдовольства переростуть у справжню революцію.

Ця революція буде вже не з центру, а одночасно в кожному куточку України, і саме головне, що вона на справді буде в голові кожного українця.

ПРАВО ВІЛЬНОГО ВИБОРУ - за нього варто боротися!

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Прочитано 556 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.9%Україна
Сполучені Штати 19.7%Сполучені Штати
Росія 4.3%Росія
Ірландія 3%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Вчора: 2
Цього тижня: 2
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 163
Минулого місяця: 13
Всього: 213478

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук