Виборча Система

Субота, 19 травня 2018 06:36

Законопроект про "відкриті списки"

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

18 травня 2018 року під Верховною Радою проходив мітинг за підтримку Закону про так званні «відкриті списки». Нібито, щоб зменшити фальсифікацію на виборах. Оскільки Прості громадяни щиро довіряють українським політикам, то українські політики в черговий раз … зґвалтували поняття честі і гідності. Насправді, «відкриті списки» - це узурпація влади і партійна диктатура. Все це можливо завдяки тому, що люди не бачать загальної картини. Їм демонструють клаптик чогось, красиво називають, наприклад, «за відкриті списки» (хто ж проголосує за закриті) і протягують свої інтереси. Давайте розглянемо проблему детально.

Що таке партія і що таке мажоритарка? Партія – це політичне підприємство, зі своїми філіями в округах. Згідно зі статтею 10 Закону України «Про політичні партії в Україні» від 5 квітня 2001 року, для створення нової політичної партії необхідно, щоб таке рішення своїми підписами підтримали як мінімум 10 000 громадян України виборчого віку. Зазначені підписи повинні бути зібрані не менш ніж в 2/3 районів не менш як 2/3 областей України, м. Києва та Севастополя та не менш як у 2/3 районів Автономної Республіки Крим.
На сьогодні адміністративно-територіальний устрій України має наступну структуру: 24 області, кожна з яких складається з 13-27 районів; Автономна Республіка Крим - 14 районів; м Київ - 10 районів; м Севастополь - 4 райони.

Відповідно рішення про створення політичної партії повинна бути підтримана підписами не менше 10 000 громадян України, зібраними не менш як у 318 районах 16 областей України, в 7 районах м.Києва, в 3 районах м.Севастополя і не менш ніж в 10 районах Автономної Республіки Крим. Тобто в кожній з 16 областей повинно бути зібрано в середньому 625 підписів. Не варто забувати про те, що підписи необхідно збирати не менше ніж в 2/3 районів кожної області, а не в одному окремому районі. Наприклад, для того щоб зібрати 625 підписів громадян в Одеській області, необхідно в 18 (!) Районах цієї області отримати в середньому по 35 підписів громадян.

У свою чергу, 10 000 підписів громадян може бути недостатньо. Це пов'язано з тим, що при подачі документів на реєстрацію політичної партії кількість підписів обов'язково буде перевірятися фахівцями Міністерства юстиції України. Тому в разі, якщо Міністерство визнає недійсними деякі бланки підписів, самі підписи або відомості про громадян, зазначені в бланках, то кількість підписів може виявитися значно менше встановленої норми. Це буде достатньою підставою для відмови в реєстрації політичної партії. І все починається з початку. А якщо поставити ціль не реєструвати якусь партію, то це робиться дуже просто в наших умовах.

проект закону про вибори народних депутатів україни 1062-2В одномандатних мажоритарних округах кандидат у депутати може висуватися уже не тільки партією. Допускається самовисування при внесенні грошової застави у розмірі дванадцяти мінімальних зарплат. Цей пункт в новому законі вже скасований. Ні яких самовисуванців, всі партійні.

Пам’ятаєте я писала, що джерелом корупції в Україні є злиття депутатських повноважень з бізнесом? Зараз таких депутатів половина тільки в парламенті, а інша половина теоретично може бути іншою. І тільки тому, що народ пасивний інша половина така ж сама, як і перша. То за новим законом ця можливість скасовується. Представників з народу не може бути принципово. Мало того, партії будуть фінансуватися з бюджету України, каста, яку ми будемо утримувати. Вони сядуть нам на шию і будуть поганяти. Що можна сказати, система себе захищає.

А Ми, будемо себе захищати чи ні?

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Прочитано 528 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 69.5%Україна
Сполучені Штати 21.2%Сполучені Штати
Росія 4.2%Росія
Ірландія 2.8%Ірландія
Німеччина 0.7%Німеччина
Ізраіль 0.7%Ізраіль
Франція 0.7%Франція

Вчора: 7
Цього тижня: 7
Минулого тижня: 99
Цього місяця: 141
Минулого місяця: 13
Всього: 213456

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук