Виборча Система

Вівторок, 15 травня 2018 21:59

Вибори

Автор
 • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

 • Прокоментуй першим!

Важливо ні як голосують, а хто рахує голоси. Які би ми чудові плани не будували, всі вони розіб’ються об Вибори. Вибори – це камінь спотикання! За законом України про місцеві вибори (розділ IV стаття 19) ми маємо систему виборчих комісій: Центральна виборча комісія, яка є виборчою комісією вищого рівня; територіальні виборчі комісії, дільничні виборчі комісії. Скажіть, навіщо дільничні виборчі комісії, де додатково працюють спостерігачі, пакують результати виборів у конверти, і відправляють в територіальні виборчі комісії для перерахунку голосів де немає спостерігачів?

Події прискорюються, ходять чутки, що скоро Президент оголосить дострокові вибори у Верховну Раду. І депутати на останок хочуть пропихнути проект закону відомий, як закон про «відкриті списки», в якому скасовується мажоритарна система. За цим законом тільки партії можуть приймати участь у виборчому процесі.

Що таке політична партія в Україні? Це підприємство з філіями в областях, яке заробляє на політиці. Якщо за новим законом про відкриті списки скасують мажоритарників (малих підприємців в політиці), то все… або війна, або пакувати валізи. Бо тоді, клан Влади демократичним шляхом не змінити, а надіятися на те, що в них раптово з’являться честь, совість та патріотизм – це утопія. Треба виходити на мітинги, щоб цей закон не пройшов, а не за його підтримку.

Тепер уявимо добрий варіант, що закон про відкриті списки не пройшов. Але фальсифікація на виборах все одно присутня. Як з цим боротися? Розглянемо пропозицію на прикладі президентських виборів, щоб звести фальсифікацію виборів до мінімуму:

 1. Треба задіяти електронну реєстрацію результатів. На сайті ЦВК на кожного голову дільничної комісії відкривається акаунт, де він буде додатково зареєструвати результати голосування в присутності наглядачів.
 2. Дільнична виборча комісія рахує голоси, складає протокол, виявляє переможця на своїй дільниці в присутності спостерігачів.
 3. Голова комісії заходить в свій акаунт на сайті ЦВК і відмічає хто лідер. Наприклад, Тимошенко. Ці данні тут же висвітлюються на сайті ЦВК або виборів. Округ № … Тимошенко–1. Не важливо скільки за неї проголосувало, важливо, що вона лідер. Тому – 1. Результати інших фіксуються тільки в протоколах, у паперовому вигляді.
  А протоколи з опечатаними конвертами для зберігання передаються в ЦВК для контролю даних. Можна через територіальні комісії, які несуть кримінальну відповідальність за цілісність конвертів.
 4. Спостерігачі можуть особисто побачити, що результат голосування на сайті співпадає з дійсністю.
 5. Особистий контроль буде за результатами лідера. Особливо в тих районах де немає спостерігачів. Щодо спостерігачів, то вони теж повинні зареєструватися в ЦВК, в акаунті голови дільничної виборчої комісії, на якій вони працюють.
 6. Всього виборчих комісій по Україні близько 5000. Хто з кандидатів набере більшість, той і виграв вибори.
 7. Впровадити офіційну премію людям, які нададуть відео або документальні підтвердження фальсифікацій на виборах. Розмір премії – 3000грн.
 8. Данні про фальсифікації подаються в поліцію, бо ця структура підпорядковується Президенту і він відповідає за правовий порядок на виборчих дільницях. Ми пам’ятаємо, що ЦВК в проекті нової України формує парламентська “меншість”, яка незалежна від Президента.

Іншими словами ми не рахуємо бюлетені в ЦВК з точністю до людини, тому що саме тут і відбувається фальсифікація. З точністю до людини ми рахуємо на виборчій дільниці де присутні спостерігачі, виявляємо переможця і неважливо з яким відривом. Переможець набирає на кожній дільниці тільки один бал, який контролюють всі присутні на виборчій дільниці. Ми втрачаємо точність підрахунку, але разом з фальсифікацією. Це не велика втрата в порівнянні з великим і системним шулерством.

Варіантів, як уникнути фальсифікації на виборах можна придумати багато, але наші можновладці всі проблеми вирішують через диктатуру.

А ще дивують українці, які в котре довіряють нашим політикам на слово, без перевірки. Що ж ми такі довірливі, скільки ж можна нас дурити?

 

 

 

Обговорити Статтю на цю тему

Прочитано 566 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.1%Україна
Сполучені Штати 20.7%Сполучені Штати
Росія 3.8%Росія
Ірландія 3.2%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Сьогодні: 1
Вчора: 2
Цього тижня: 20
Минулого тижня: 99
Цього місяця: 154
Минулого місяця: 13
Всього: 213469

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук