Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking
Л.Болтнева
06
квіт. 2019

Не чекайте, що виберемо Президента і стане краще. В нашому житті нічого на краще не зміниться хто би не став Президентом. У майбутнього Президента є два шляхи: або він зламає систему, або система - його. Іншого шляху немає.

Л.Болтнева
17
бер. 2019

31 березня нам належить обирати 6-ого Президента України. Українці черговий раз мають вибори без вибору. Таку систему нам запропонували люди, яким ми всі ці роки довіряли. Аналогів їхньої брехні немає у світі. Зараз ситуація загострюється і тут дуже чітко потрібно знати, що ми хочемо отримати в кінці, щоб знову не опинитися іграшкою в руках олігархів, а знайти шлях до здійснення нашої мети.

Л.Болтнева
10
бер. 2019

Президентські вибори в Україні є часовою межею, коли ще можна зробити все правильно і не дати країні повністю скотитись у прірву беззаконня. Те, що на них отримає перемогу Порошенко, або той з ким він домовиться, розуміють усі. Треба готуватися до того, що результати виборів будуть такими у будь-якому випадку. Від нас не буде залежати нічого, ми лише статисти на цій виставі. Питання, яке повинно турбувати нас зараз, тільки одне - що ми будемо з цим робити?

Л.Болтнева
08
бер. 2019

Я у 2014-ому голосувала за Гриценка. Тому що вважала, що зкинувши одного олігарха і ставити іншого – це безглуздя. Але пройшло 5 років – війна, Порошенко, Саакашвілі, робота в його партії Рух нових сил, скликання людей на марші, потім Рух Визволення, в якості голови оболонському осередку… багато, що змінило в моєму ставленні. Власний досвід, вивчення ситуації з середини дає мені право висловлювати свою думку відкрито і чесно. Я не була простим виконавцем, я старалася бути активним борцем. Я борюсь не за конкретного кандидата, я борюсь за майбутнє України. 

Л.Болтнева
08
бер. 2019

sobolev2 minЯкось Єгор спитав, чи читала я рішення, які він пропонував. Так, Єгоре, читала... і навіть робила нотатки. Тепер я їх опублікую.

Л.Болтнева
03
бер. 2019

«- Люди забули цю істину, - сказав Лис. - Але ти не повинен її забувати. Ми завжди будемо в відповідати за тих, кого приручили. І ти відповідаєш за свою троянду ...»
З повісті «Маленький принц», Антуана де Сент-Екзюпері

Л.Болтнева
24
лют. 2019

Хочеш збрехати, частіше говори правду. Або коли глядачам хочеш нав'язати свою думку - 95% інтерв’ю говориш правду і коли людина розслабилась, в кінці говориш те, в що вона повинна повірити.

Л.Болтнева
17
лют. 2019

Ці люди не були при владі. Вони не мають бізнесу. У них є своє бачення чим має зайнятися новий Президент. Але особисто я буду шукати того, хто реально хоче змінити країну і чи є у нього план.

Л.Болтнева
16
лют. 2019

Жива легенда. Її біографію треба просто вивчати всім українцям, бо скоро до грабель будемо прив’язувати сокиру… Скільки можна робити одні і ті ж помилки?

Л.Болтнева
14
лют. 2019

Тепер проаналізуємо тих хто був чи є при владі, їхні посади і програми. На сторінках цього сайту ми вже розібралися, як працює державна система в Україні, що корупція закладена в системі керування державою і прописана прямо в Конституції. Ми вже знаємо, що треба змінити в державі, щоб країна стрімко розвивалася. А що пропонують нам державні діячі, котрі дуже добре обізнані в державній справі і прагнуть стати Президентом?
Я буду шукати в їхніх програмах відповідь на свої вимоги:

Л.Болтнева
12
лют. 2019

Якщо дивитися загалом, то начебто дуже багато. А ми будемо дивитися детально.

Л.Болтнева
31
січ. 2019

Зараз всі стоять перед вибором – хто стане наступнім Президентом?

Ю. Романенко
09
січ. 2019

Моя статья "Я голосую за Петра Порошенко, потому что….» вызвала огромное количество откликов, включая и от порохоботов, которые включили обычную шарманку «царь хороший, бояре плохие», «нету полномочий», «нет денег», а потом следует коронное «реформам мешает пятая колонна России, нужно время». Давайте разберемся, что почему на президентских выборах 31 марта самое время сказать: «Спасибо, Петр Алексеевич, достаточно».

Л.Болтнева
02
січ. 2019

Ви дійсно прочитали всі наші пости зі змінами до Конституції? Це здорово!

Л.Болтнева
16
груд. 2018

Дивилася виступ Тимошенко на Національному форумі «Нова соціальна доктрина: «нові можливості для кожного». В загалі формат "форум" передбачає виступи, дискусії, навіть голосування за загальну резолюцію. На цьому «форумі» доповідь тільки однієї особи, інші - масовка. Партійці, ви дійсно впевненні, що це не майбутній диктатор? Я вже чула такі палкі речі у 2014-му…

Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • admin@rubikon.in.ua
  • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.