Президент

Неділя, 17 лютого 2019 12:22

7 кандидатів - нові обличчя в політиці.

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Ці люди не були при владі. Вони не мають бізнесу. У них є своє бачення чим має зайнятися новий Президент. Але особисто я буду шукати того, хто реально хоче змінити країну і чи є у нього план.

Шанси зменшилися до 7 осіб. Відверто кажучи не багато на фоні 44 кандидатів, але я дуже сподіваюся на така людина знайдеться.

 

1. Гнап Дмитро Володимирович
Діяльність Працював кореспондентом, редактором, ведучим новин на каналах СТБ, Перший національний, UBC. В інтерв'ю 2018 року заявив, що в 2001 році, працюючи на УТ-1, брав участь у встановленні цензури на каналі, про що шкодує. З 2001-го року по 2007-й — в політичному блоці (згодом партії) «Наша Україна». На місцевих виборах 2006 року у Донецькій області був у першій десятці в списку «Нашої України».З 2008-го року — голова громадської ініціативи «Комітет прямої дії». У 2012 році заснував агенцію журналістських розслідувань «Слідство.Інфо». У 2013-2018 роках — керівник проекту «Слідство.інфо» на «Громадському ТБ». У червні 2018 року оголосив, що йде в політику. 20 січня 2019 року на з'їзді партії «Сила Людей» у м. Києві, за результатами праймеріз, було обрано Дмитра Гнапа для участі в президентських виборах.
Програмні пропозиції, які змінять країну

1. Стану гарантом збереження парламентсько-президентської форми правління, за якої Уряд формується коаліцією фракцій та депутатів. Не претендуватиму на повноваження більші, ніж ті, на які ви мене обираєте. {Дмитро, якщо Ви не будете приймати участь у формуванні Уряду, то від цього ситуація не покращіться. Треба, щоб Верховна Рада, як законодавча гілка влади не втручалася у формування Уряду (виконавчої гілки влади), тоді буде порядок.}

2. Забезпечу повне перезавантаження влади. Докладу всіх зусиль у рамках своїх конституційних повноважень, щоб парламентські вибори відбулися суто на пропорційній основі за відкритими списками. {система «за відкритими списками» - це скасування мажоритарки та встановлення диктатури партій, які здебільш належать олігархам. Ви укріплюєте олігархічне правління?}

Висновок Кандидат погано уявляє з чим треба боротись і як дійти до своєї мети.

 

2. Журавльов Василь Миколайович
Діяльність Голова Федерації футболу Маріуполя, лідер партії “Стабільність”.
Програмні пропозиції, які змінять країну … державна безпека: реформування правоохоронної та судової системи, спроможної забезпечити реальну боротьбу з корупцією та очищення влади; ефективна дерегуляція, як один із найдієвіших засобів боротьби з корупцією; розмежування та чітке визначення повноважень правоохоронних органів; розвиток справедливої системи соціального захисту працівників правоохоронних органів; запровадження права на володіння та носіння вогнепальної зброї для дієздатних громадян…
Висновок Загальні слова, без конкретики, як саме буде досягнена мета.

 

3. Кармазін Юрій Анатолійович
Діяльність Один з авторів нашої Конституції. Не без його участі ми живемо в такій «ж@пі». Що пропонує цей кандидат?
Програмні пропозиції, які змінять країну

З моменту обрання мене Президентом України перед виборами до Верховної Ради України забезпечу проведення перепису населення і зміну системи влади через референдум;

недопущення узурпації влади державою, її органами або посадовими особами;

уникнення протистояння, дуалізму та забезпечення балансу між законодавчою і виконавчою владами, формування уряду парламентом;

забезпечення систематизації і кодифікації законодавства для зручності громадян і усунення протиріч між ними;

виборів до Верховної Ради України без прохідного бар’єру та ліквідацію державного фінансування парламентських партій;

ліквідацію Конституційного Суду України з перетворенням в Конституційну Палату при Верховному Суді;

ліквідацію посади Президента України шляхом референдуму;

обмеження кількості народних депутатів України до 225;

на законодавчому рівні обмежити зарплати, пенсії Прем’єр-міністру, Голові Верховної Ради, суддям, керівництву НБУ, СБУ, НАЗК, депутатам, міністрам, державним службовцям, працівникам НАБУ, керівництву державних підприємств, установ, організацій з прив’язкою до мінімальної заробітної плати;

виборності голів обласних та районних державних адміністрацій, суддів першої інстанції та їх відкликання;

запропоную зміну тексту Гімну, змінивши слова: «Ще не вмерла України».

Висновок Кандидат писав Конституцію і через 26 років так і не зрозумів - що не так? Його підзахисних ( добровольців з «Торнадо») незаконно утримують у в’язниці, катують, в країні диктатура Президента і він знайшов вихід – скасувати посаду Президента! Де суд по правам людини? Де суд по економічним злочинам?... Президент важлива посада, просто треба деякі повноваження передати в інші руки. Вашою передвиборною програмою повинна була стати нова Конституція України з вибаченнями перед народом України за попередній варіант.

 

4. Кривонос Сергій Григорович
Діяльність полковник Збройних сил України, перший заступник Командувача Сил спеціальних операцій ЗС України.
Програмні пропозиції, які змінять країну

Україна у війні!

Народ України веде війну за своє вільне та незалежне майбутнє!

…Ця війна не може бути припинена шляхом якихось домовленостей, які суперечать інтересам народу України. Або ми переможемо агресора й змусимо його звільнити українську землю або Україна буде зруйнована!

…Окрім зовнішнього ворога в цій війні є ще ворог внутрішні.

…Але ми маємо перемогти! Перемогти всіх ворогів! Захистити себе, свою країну та майбутнє своїх дітей! Створити ефективну систему співуправління й винайняти владу, яка буде захищати та служити громадянам!

…Я знаю як перемагати ворога і Я йду в Президенти для того, щоб разом з Вами, свідомими співгромадянами здобути спільну Перемогу в цій війні.

…Ініціювання розробки та ухвалення Нової Конституції України, як Нового Суспільного Договору, спеціальним органом установчої влади громадян, обраним самими громадянами, делегати якого не зможуть обіймати будь-які посади в органах державної влади, з наступним затвердженням цього тексту на всенародному референдумі…

Висновок Цей кандидат знає, що його чекає і як з цим боротися. Найкращій! Повну версію програми можна подивитися тут.

 

5. Новак Андрій Яремович
Діяльність український економіст, політолог, громадський діяч; автор книги «Як підняти українську економіку». Кандидат економічних наук.
Програмні пропозиції, які змінять країну Рішуче виступаю проти такого стану і заявляю про наміри внести на розгляд парламенту законопроект щодо кримінальної відповідальності представників всіх гілок влади за порушення Конституції України, добитися кодифікації законодавства у всіх сферах. Необхідно сформувати повноцінний інститут Президента України. Для цього потрібно невідкладно ухвалити закон про імпічмент глави держави, визначити правову відповідальність глави держави за результати своєї діяльності, закріпити цю відповідальність нарівні із правами та обов’язками в Конституції України. Пріоритети: Діяльність Президента України має будуватися лише на правовій основі. Законодавство України має відповідати не лише нормі права, а й духу права. Президент України має забезпечити функціонування у суворій відповідності до Конституції України усіх гілок влади відповідно до їхньої компетенції, не перебираючи при цьому на себе не властиві посаді функції.
Висновок У кандидата поверхневе знання структури керування країною і взаємодії гілок влади. Буде змушений приймати не підготовленні рішення по ходу дії.

 

6. Ригованов Руслан Олександрович
Діяльність Руслан Олександрович Ригованов народився в 1974 році в Донецькій області, його рідне місто Горлівка (на даний момент не підконтрольна українському уряду). Навчався в Московському технологічному університеті, за спеціальністю МВА, вищий менеджмент. Ригованов був помічником нардепа Наталії Веселової з фракції "Самопоміч", в 2015 році вона звільнила його від виконання обов'язків за його участь в політичних шоу на російських телеканалах. Ригованов є одним із засновників ГО "Платформа соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій "Єдиний координаційний центр".
Програмні пропозиції, які змінять країну

Безпековий вимір – Україноцентричність. 

Макрорівень: Україна – неподільна і суверенна!

Мікрорівень: Заможні самостійні громади. Самореалізація окремого громадянина, як стимул розвитку громади.

Шляхи досягнення:

А) введення воєнного стану на всій території України до повного відбиття військової агресії та повернення непідконтрольних територій Донеччини та Луганщини і республіки Крим в Україну; вирішення екологічних проблем та проблем з корупційною складовою чинної системи. Очікуваний результат: Єдині правила життєдіяльності для всіх.

Б) формування Інституції Стратегічного розвитку України. Очікуваний результат: формування єдиної команди фахівців; розробка Стратегії відтворення України; формування територій стабільності й розвитку.

В) формування системи прямого народовладдя. Очікуваний результат: на основі ІТ технологій створена система участі народу в прямому керуванні Республікою.

Г) формування комплексної системи територіальної оборони. Очікуваний результат: створення єдиної комплексної системи, здатної невідкладно реагувати на виклики у всіх сферах життя, такі як: військова загроза, стихійні лиха, економічна криза та інше.

Висновок Гарні прагнення, але немає чіткого механізму виконання, тільки наміри. Кінцевий результат невідомий.

 

7. Соловйов Олександр Миколайович
Діяльність З квітня по жовтень 2011 року - начальник управління по боротьбі з незаконним зазіханням на фінансові ресурси та майнові права власників в департаменті Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю МВС України. Продовжив цю роботу в департаменті кримінальної поліції МВС України, в якому пропрацював до січня 2012 року, а далі - в Державну службу боротьби з економічними злочинами МВС України. У 2012-2015 рр. - заступник начальника управління оперативних розробок - начальник відділу протидій організованим формам злочинності в сфері економіки Державної служби по боротьбі з економічними злочинами МВС України. У листопаді 2015 року було підвищено на посаді до заступника начальника управління - начальника відділу Департаменту захисту економіки Національної поліції України. У 2015 році звільнився за власним бажанням. Має юридичну фірму.
Програмні пропозиції, які змінять країну ініціюю припинення вогню і початок переговорного процесу з представниками ЄС, США та РФ для забезпечення відновлення територіальної цілісності України та встановлення миру – протягом 1 тижня після інавгурації; запуск процедури прийняття державної доктрини військово-політичного нейтралітету – протягом 1 місяця після інавгурації; звільнення іноземців з посад державної служби і припинення діяльності різноманітних закордонних «кураторів». Ревізія вимог МВФ, запобігання втручанню посольств і представництв зарубіжних фондів у внутрішні справи України – протягом 100 днів після інавгурації; підготовка законопроекту «Про культурну децентралізацію» (можливості для кожного регіону визначати обсяг і мови викладання дисциплін, культурно-історичні трактування в програмах навчання через процедури місцевих референдумів) – протягом 1 місяця після інавгурації; розформування і початок розслідування діяльності радикальних угруповань – протягом 100 днів після інавгурації;Програмні пропозиції, які змінять країну
Висновок Програма тхне поганим. Радикальні угрупування – це добровольці, які захищали Україну від російського агресора?

 

 

 

Програми кандидатів можна подивитися тут.

Прочитано 670 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.9%Україна
Сполучені Штати 19.7%Сполучені Штати
Росія 4.3%Росія
Ірландія 3%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Вчора: 2
Цього тижня: 2
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 163
Минулого місяця: 13
Всього: 213478

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук