Президент

Субота, 06 квітня 2019 17:56

ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА чи ХЛІБА ТА ВИДОВИЩ?

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Не чекайте, що виберемо Президента і стане краще. В нашому житті нічого на краще не зміниться хто би не став Президентом. У майбутнього Президента є два шляхи: або він зламає систему, або система - його. Іншого шляху немає.

Порошенко систему ламати не буде, а Зеленський не знає як.

Якщо виграє Зеленський, то першу половину каденції він буде лаяти попередників, стару Верховну Раду, що заважає працювати. Потім народ проголосує за команду Зеленського, щоб пройшла у Раду і допомогла своєму шефу «керувати країною». Якщо команда Зеленського отримає 113 голосів, то імпічмент Президенту не загрожує. Якщо 227 голосів, то вони зможуть переписати всі закони на свій розсуд. І ми отримаємо чергового диктатора, з яким не знатимемо, що робити, бо народ України в принципі ні на що не впливає, а вибрав 113 депутатів від команди Зеленського і Верховна Рада втрачає вплив на Президента. Наприклад фракція БПП в Раді має 138 депутатів, не враховуючи депутатів мажоритарників, які на момент виборів були теж членами БПП. Скільки вже можна наступати на ті ж самі граблі і вірити в краще?

Тому важливо не те - хто Президент, а те чи можемо ми впливати на процес? Ні, не можемо. Кожен раз люди голосують, щоб змінити життя на краще, але ЖОДЕН Президент або депутат Верховної Ради за ваші права боротися НЕ збирається і НЕ буде. Як ви собі уявляєте ситуацію, коли Президент або депутат думає, які права я собі повинен урізати, щоб людям стало краще жити і могли контролювати мої дії? Уявляєте, яка це маячня і дурниця! Тому не треба чекати від виборів покращення життя для себе. Коли ви голосуєте, ви голосуєте за покращення життя конкретної особи.

Щоб щось змінилося треба боротися за свої особисті права і кожен день не залежно від проведення виборів.

ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА.

Що таке громадські права? Вони починаються з моменту коли Ви, як громадянин, підписали угоду з державою. І держава, як ваш представник, погоджується виконувати свої обов’язки, забезпечувати ваші права і не посягати на ваші свободи. Суспільним договором між державою і Вами є Конституція України.

Українці, коли чують слово Конституція, завжди лунає така відповідь: «Її ніхто не виконує.»

Так! Бо її так прописали, щоб основними виконавцем був народ, а влада тільки мала привілеї і їй за це нічого не було. У сучасній Конституції для влади не прописані ніякі запобіжники.

Хочу поцікавитися у вас: «Скажіть, якщо ви підписуєте угоду купівлі-продажу на квартиру, ви передоручаєте це зробити комусь іншому? Сусіду або людині, з якою щойно познайомилися в тролейбусі?» А чому у випадку з таким важливим документом, як Конституція, ми передоручили скласти цей договір, виправляти його і підписувати – третім особам (народним депутатам), а потім бідкаємося, чому все так погано, закони не працюють, суди не працюють, права наші влада ігнорує. Маємо те що маємо. І плекати надію, що нові обличчя зроблять необхідні зміни. Даремно. Це тільки наша справа, за яку треба починати боротися.

 

Прочитано 281 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 13
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 69.1%Україна
Сполучені Штати 21.3%Сполучені Штати
Росія 3.9%Росія
Ірландія 2.8%Ірландія
Німеччина 0.5%Німеччина
Ізраіль 0.5%Ізраіль
Франція 0.5%Франція
Іспанія 0.5%Іспанія
Словаччина 0.5%Словаччина

Сьогодні: 6
Вчора: 11
Цього тижня: 19
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 180
Минулого місяця: 13
Всього: 213495

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук