Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking
Л.Болтнева
06
квіт. 2019
295 разів
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

Не чекайте, що виберемо Президента і стане краще. В нашому житті нічого на краще не зміниться хто би не став Президентом. У майбутнього Президента є два шляхи: або він зламає систему, або система - його. Іншого шляху немає.

Порошенко систему ламати не буде, а Зеленський не знає як.

Якщо виграє Зеленський, то першу половину каденції він буде лаяти попередників, стару Верховну Раду, що заважає працювати. Потім народ проголосує за команду Зеленського, щоб пройшла у Раду і допомогла своєму шефу «керувати країною». Якщо команда Зеленського отримає 113 голосів, то імпічмент Президенту не загрожує. Якщо 227 голосів, то вони зможуть переписати всі закони на свій розсуд. І ми отримаємо чергового диктатора, з яким не знатимемо, що робити, бо народ України в принципі ні на що не впливає, а вибрав 113 депутатів від команди Зеленського і Верховна Рада втрачає вплив на Президента. Наприклад фракція БПП в Раді має 138 депутатів, не враховуючи депутатів мажоритарників, які на момент виборів були теж членами БПП. Скільки вже можна наступати на ті ж самі граблі і вірити в краще?

Тому важливо не те - хто Президент, а те чи можемо ми впливати на процес? Ні, не можемо. Кожен раз люди голосують, щоб змінити життя на краще, але ЖОДЕН Президент або депутат Верховної Ради за ваші права боротися НЕ збирається і НЕ буде. Як ви собі уявляєте ситуацію, коли Президент або депутат думає, які права я собі повинен урізати, щоб людям стало краще жити і могли контролювати мої дії? Уявляєте, яка це маячня і дурниця! Тому не треба чекати від виборів покращення життя для себе. Коли ви голосуєте, ви голосуєте за покращення життя конкретної особи.

Щоб щось змінилося треба боротися за свої особисті права і кожен день не залежно від проведення виборів.

ГРОМАДЯНСЬКІ ПРАВА.

Що таке громадські права? Вони починаються з моменту коли Ви, як громадянин, підписали угоду з державою. І держава, як ваш представник, погоджується виконувати свої обов’язки, забезпечувати ваші права і не посягати на ваші свободи. Суспільним договором між державою і Вами є Конституція України.

Українці, коли чують слово Конституція, завжди лунає така відповідь: «Її ніхто не виконує.»

Так! Бо її так прописали, щоб основними виконавцем був народ, а влада тільки мала привілеї і їй за це нічого не було. У сучасній Конституції для влади не прописані ніякі запобіжники.

Хочу поцікавитися у вас: «Скажіть, якщо ви підписуєте угоду купівлі-продажу на квартиру, ви передоручаєте це зробити комусь іншому? Сусіду або людині, з якою щойно познайомилися в тролейбусі?» А чому у випадку з таким важливим документом, як Конституція, ми передоручили скласти цей договір, виправляти його і підписувати – третім особам (народним депутатам), а потім бідкаємося, чому все так погано, закони не працюють, суди не працюють, права наші влада ігнорує. Маємо те що маємо. І плекати надію, що нові обличчя зроблять необхідні зміни. Даремно. Це тільки наша справа, за яку треба починати боротися.

 

Останнє редагування Вівторок, 30 квітня 2019 09:01

Додати коментар


Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • admin@rubikon.in.ua
  • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.