Президент

П'ятниця, 08 березня 2019 16:36

Команда Гриценка

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Я у 2014-ому голосувала за Гриценка. Тому що вважала, що зкинувши одного олігарха і ставити іншого – це безглуздя. Але пройшло 5 років – війна, Порошенко, Саакашвілі, робота в його партії Рух нових сил, скликання людей на марші, потім Рух Визволення, в якості голови оболонському осередку… багато, що змінило в моєму ставленні. Власний досвід, вивчення ситуації з середини дає мені право висловлювати свою думку відкрито і чесно. Я не була простим виконавцем, я старалася бути активним борцем. Я борюсь не за конкретного кандидата, я борюсь за майбутнє України. 

Помаранчева революція і революція Гідності доказали, що не Президенти перебудовують систему керування країною, а існуюча система ламає Президентів під себе. Для того, щоб країна розвивалася, потрібна людина сильна духом, знала що робити і як перемогти.

Проблема в тому, що законодавча влада заважає працювати виконавчій, виконавча заважає законодавчій, а судова взагалі залежна від Президента. Що пропонує команда Гриценка?

Склад команди: Президент - Гриценко, Прем’єр – Садовий, РНБО - Чумак, Голова Верховної Ради - Єгор Соболєв, Генпрокурор – Давід Сакварелідзе.

1. Прем’єра обирає Коаліція Верховної Ради. Перші півроку склад Коаліції не зміниться, це буде БПП та Народний фронт. Я не думаю, що вони проголосують за Садового. А значить, щоб Садовий став Прем’єром, треба на нових парламентських виборах підтримати партію нового Президента. Якщо ми проголосуємо за партію Президента, то ми власними руками створимо чергового диктатора. Якщо не проголосуємо, то отримаємо не керовану Верховну Раду.
Що пропонує команда Гриценка для вирішення цієї проблеми? НІЧОГО. Вони підуть шляхом Ющенка. Тимошенко і Порошенко ні куди не ділися, то буде весело.
Садовий стане прем’єром тільки в тому випадку, якщо Гриценко задіє повноцінно адмінресурс і свої диктаторські повноваження на виборах. Питання: а що змінилося? Пішов диктатор Порошенко, прийшов диктатор Гриценко або Зеленський - все одно, та ж сама історія.

2. Наступні вибори Президента. Тут вже відзначаться Чумак і Соболєв.
Українців спочатку обдурила Юлія Тимошенко, коли запропонувала скасувати графу «проти всіх» та поріг явки виборців. Замість того, щоб об’явити політичну кризу і правлячу верхівку відсторонити від влади, вона запропонувала змінити закон і ми тепер обираємо кращого з найгірших і саме тому, в Україні спостерігається деградація влади.
Так от Соболєв з Чумаком запропонували скасувати мажоритарку і цей закон назвали «про відкриті списки». Якщо цей закон вступить в силу, то без дозволу політичних бізнесменів (лідерів партій) у владу з порядних людей ніхто не пройде. Це по факту знову йде узурпація влади. А тепер питання, якщо Соболєв стане Головою Верховної Ради (не дай Боже), яка вірогідність прийняття цього закону? Максимальна!

3. Антикорупційний суд - ще одна вада Соболєва. Він бореться не з причиною корупції, а з наслідками. Створює додаткові органи, які ні на що не впливають. Бо почитайте закон про Антикорупційний суд, де голову суду призначає Президент. Головний корупціонер країни! Президент, як був поза законом, так і залишиться непідконтрольним. Замість того, щоб розділити гілки влади, щоб Президент НЕ призначав суддів на посаду, НЕ мав своїх представників у Конституційному суді, Соболєв б’ється за створення ще некорисних органів – Антикорупційного суду та прокуратури. Правильно сказали, ніде в світі немає антикорупційних судів. Бо треба боротися не з наслідками, а з причиною. Я особисто робила спроби донести це Соболєву, але в нього вже занадто велика корона і до смердів він не спускається.
Згадала, як у 2018 він збирав людей, щоб порадитися, що робити далі? Люди наївні підготувалися, кинули всі свої діла, прийшли з пропозиціями… а в результаті послухали виступ Соболєва. Він нікому не дав виступити. Якось згодом мені сказали: «А ви уявляєте, якщо людям дати можливість виступати, в що це перетвориться?» А якого біса ви просили у людей поради?! Ви же їм збрехали, коли кликали!... І це на кожному кроці.

4. Сакварелідзе – Генпрокурор. Це добре. Але, якщо Президент Гриценко хотів би щось змінити в бік правової держави, то передав би призначення Генпрокурора до Верховної Ради, краще до парламентської меншості. Тут зараз почнуть кричати, а ви знаєте хто у нас в парламентської меншості? Да знаю, люди, які є опонентами до владі і це добре. Це і Самопоміч у тому числі. А якщо цим політикам такі думки в голову не приходять, то вони просто рвуться до влади. І мій особистий досвід спілкування з ними це тільки підтверджує.

5. Чумак – генерал-майор юстиції запасу. Один із авторів диктаторського закону «про відкриті списки». Чому він свій закон назвав про відкриті списки? Бо хто ж проголосує про «закриті». А ось, якщо закон назвати «про скасування мажоритарки» - не всі підтримають. Генерал-майор маніпулює думкою виборців і в цьому питанні його дуже підтримує Соболєв. Вони свідомо йдуть на цей крок, щоб зменшити фальсифікації. Але чому всі «покращення» йдуть через урізання свободи громадян. Не для того полягли хлопці, щоб ми будували диктатуру в країні!

6. І на останок, вивчаючи програми кандидатів, видно, що багато кандидатів писали програму самі, тому дуже цікаво як мислять кандидати і що можна очикувати, якщо їх привести до влади. Хочу привести цитати з програм Гриценка, Садового і навіть Є.Соболєва. Щоб ви бачили думки цих лідерів і розуміли що від них чекати.

Нагадаю, корупцію в Україні стимулює система керування державою. Якщо встановити систему противаги, корупція зникне сама собою.

Замість Антикорупційного суду треба впровадити Суд з економічних питань та Суд по правам людини. Треба зробити три реально незалежні гілки влади, узаконити зміну владних еліт, тільки тоді ми змінимо державу, а поки живимо, як на вулкані. А от що пропонує команда Гриценка, дослівно (мої коментарі виділені синім):

Цитата з програми Гриценка:

Чесний президент – країна без олігархів і корупції!

Не буде більше імітації боротьби з корупцією, провалів резонансних справ, показових арештів дрібних порушників – буде спершу знищено корупцію в Адміністрації Президента, Кабінеті Міністрів, Верховній Раді, СБУ, ГПУ і МВС.

Не буде влада власністю багатих – нова виборча система і заборона мільярдної політичної реклами на телеканалах відкриють шлях у владу чесним професіоналам, у тому числі – обдарованій молоді.

Не буде дешевих чиновників, які живляться корупцією, – буде скорочення посад зі збільшенням зарплати і посиленням відповідальності за корупцію, з перевіркою на поліграфі та провокацією хабара.

Не буде свавілля з перевірками підприємств – буде кримінальна відповідальність з відшкодуванням чиновником завданих збитків.

Не буде олігархів, які паразитують на монополіях і бюджеті, – буде бізнес, який сплачує податки, дотримується законів України, не корумпує владу і не вказує президентові, які рішення приймати.

Монополізм замінимо рівними умовами конкуренції – Антимонопольний комітет в інтересах економіки стане потужнішою структурою, ніж ГПУ.

Людина НЕ розуміє як дієво боротися з корупцією і що джерело корупції є сама система керування державою.


Цитата із програми Садового.

Перші кроки щодо зміцнення відповідальності влади:

Закріпити в Конституції:

• вибори до Парламенту на пропорційній основі з відкритими списками; (диктатура партій)

• ліквідацію обласних та районних державних адміністрацій; (впроваджування диктатури мера, замість магдебурського права. А магдебурське право це розділення виконавчої влади і законодавчої на місцевому рівні. В сучасних назвах - міська рада – це місцева законодавча влада і обирає голову ради; мер є виконавча влада з структурою виконавців. Контрольні функції над мерією у міської ради)

• голосування за закони більшістю присутніх у залі депутатів; (краще позбавлення депутатів мандату за голосування чужими картками без попередження)

• зменшення кількості депутатів Парламенту до 300 осіб;

• персональну відповідальність Прем’єр-міністра та міністрів за виконавчу владу в країні; (жорстка владна вертикаль, яка успадкована від Радянського Союзу, вже доказала свою нежиттєздатність…)

• відповідальність Президента України й дієву процедуру імпічменту. (Президент повинен сам набирати команду і разом з нею уходити у відставку – це буде і відповідальність, і імпічмент.)

По факту ця команда нічого міняти не буде, може будуть менше красти, але прийде людина з іншою ментальністю і все повториться знову. Якщо буде покращення, то ситуативне. За словами «не буду» криється будування диктатури – «закон про відкриті списки». Тимошенко судять за економічні злочини, а те що вона лишила країну можливості законного усунення правлячої еліти, кандидати мовчить, тому що наступного разу можливо вони «будуть здавати карти».

Соболєву присвятила цілу статтю.

 

Прочитано 296 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 13
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 69.1%Україна
Сполучені Штати 21.3%Сполучені Штати
Росія 3.9%Росія
Ірландія 2.8%Ірландія
Німеччина 0.5%Німеччина
Ізраіль 0.5%Ізраіль
Франція 0.5%Франція
Іспанія 0.5%Іспанія
Словаччина 0.5%Словаччина

Сьогодні: 6
Вчора: 11
Цього тижня: 19
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 180
Минулого місяця: 13
Всього: 213495

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук