Президент

П'ятниця, 14 грудня 2018 14:48

Захист національних інтересів

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Як би я не критикував Порошенка - я розумію, що він не агент Кремля. І вам раджу це розуміти. Такі, як Пєтя - не дУрні і працюють на себе. Захищаючи при цьому своє право бути в Україні рівним серед головних феодалів. В Україні, бо на Україні не дуже виходить, самі повинні розуміти. Бо Пєтя це чудово розуміє, як і всі решта феодали (олігархи). Це і є патріотизм та захист національних інтересів. У їхньому розумінні, звичайно.

 

Ну, а як ви собі це уявляли "по-новому", панове постсовки, коли обирали багаторічного "бізнесполітика" Президентом? Що він все кине та почне руйнувати совково-феодальну олігархічно-клептократичну систему, у якій він нажив мільярди та донині є одним з найуспішніших ділків та одним з ключових бенефіціарів нинішньої системи влади? Справді? :)

Може ви вважаєте, що цю напівфеодальну, олігархічно-клептократичну систему готова зруйнувати інша успішно-багаторічна "бізнесполітик"? Справді? :)

Цю систему повинні зруйнувати всі ми, панове українці. Спільними зусиллями. Хоча ця система вже дощенту пограбувала і нас, і наших дітей. Але краще пізно, ніж ніколи. Дайте шанс своїм і моїм внукам, панове українці. Шанс в Україні, а не в Польщі, Німеччині, Канаді чи США...

Кожен з вас, українці, може сам собі заробити. Для того потрібні відповідні умови. Олігархи та їхні політмаріонетки НІКОЛИ не створять вам економічні правила та умови, де ви зможете бути незалежними, конкурентними та самодостатніми. Олігархи з власної волі ніколи не відмовляться від монополії на все і вся. Феодали та їх політмаріонетки за жодних обставин не допустять в Україні справжньої республіки з трьома незалежними гілками влади - судовою, законодавчою та виконавчою. Олігархи ніколи не допустять існування на теренах України незалежного суду, верховенства права та закону одного для всіх. При нинішній системі ніколи не буде справжнього, тобто дієвого та повноважного місцевого самоврядування. І ніколи при олігархії не буде справжньої вільної ринкової економіки та середнього класу, як основи громадянського суспільства. Ніколи! Не потрібно бути надто розумним, щоб про це хоча б не здогадуватись. Але можна і далі робити вигляд, що ви ніби й не бачите пєтьоюліну нещирість та справді вірите їхнім брехливо-пустопорожнім обіцянкам. А вже невдовзі - волати, що вас, таких мудрих, чесних та працьовитих, знову підступно обманули "невідомо-хто". Обманюють лише дурнів, або тих, хто змирився та готовий бути обманутим. Затямте це, мудрагелі...

 

 

 

Прочитано 553 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.6%Україна
Сполучені Штати 20%Сполучені Штати
Росія 4.3%Росія
Ірландія 3.1%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Сьогодні: 3
Вчора: 1
Цього тижня: 26
Минулого тижня: 99
Цього місяця: 160
Минулого місяця: 13
Всього: 213475

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук