Президент

Неділя, 03 березня 2019 07:39

Ташбаєв і Саакашвілі – народні вожді чи зрадники?

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

«- Люди забули цю істину, - сказав Лис. - Але ти не повинен її забувати. Ми завжди будемо в відповідати за тих, кого приручили. І ти відповідаєш за свою троянду ...»
З повісті «Маленький принц», Антуана де Сент-Екзюпері

Почнемо з Саакашвілі.

Підняв народ, претендує на посаду «народного Президента», а що ми маємо по факту.

Партію, в якій панує диктатура. Програму «70 днів», яка стосується тільки економічних перетворень. Кандидата в Президенти не висунули із-за чвар в середині партії. Особисто Саакашвілі підтримав Тимошенко, Зеленського та Гриценка (так звані "прохідні", цю думку нам нав’язують політологи від олігархів). Команда РНС заковтнула наживку Коломойського і пропонує Прем’єром – Саакашвілі, Генпрокурором – Сакварелідзе, звичайно Зеленський – Президент. Це склад Цирку Шапіто!

Якщо врахувати, що Прем’єра вибирає не Президент, а Коаліція у Верховній Раді. Верховну Раду розпускати не можна за півроку до виборів. Тому перші півроку може залишитися Гройсман. Якою сформується нова, майбутня Коаліція - нікому невідомо і кого вона вибере - невідомо. Посада Генпрокурора дійсно буде залежати від Президента. Але ви реально думаєте, що Вова збирається сваритися з олігархами?

Виборців у черговий раз нахабно вводять в оману! "Опозиційна" партія рветься до влади будь-якою ціною на спинах довірливих українців. Яка там стратегія, яка там тактика… Ридати хочеться, бідна ненька Україна! І це ще найкращі, що казати про гірших?


Ташбаєв.

Підняв народ. Вибрали Бубенчика. Помилилися - це не трагедія. Не помиляється той, хто нічого не робить. Але ще до виборів сказав, що вибори вже програні. Пішов сам з полю бою і людей з собою увів, порівнюючи ситуацію з студентами під Крутами.

Отак народні вожді здулися і зрадили людей, які їм повірили. Оставили народ напризволяще… І це дуже правильно!!! Бо треба думати своєю головою, а не користуватися чужим мозком. Це яскравий приклад, як не треба створювати собі кумира.

 

А тим часом, що ми маємо в Україні?

- Вибори відбудуться при любому розкладі, бо цю норму закону впровадили з подачі «Батьківщини». Тому тепер негідники панують, немає жодного законного механізму усунення старої влади від «корита».

- Залог 2,5 млн гривень відсікаєть кандидатів з народу. І щоб ситуацію довести до абсурду висунули 44 кандидата, щоб той єдиний, який може хоча б трохи змінити ситуацію в державі, загубився серед сміття.

Але шановні панове, за одного битого двох небитих дають. Так і є, склалася не дуже приємна ситуація, але краще мати 44 кандидати, ніж одного, як в Мордері. Тому давайте спробуємо ще раз проаналізувати ситуацію на українських виборах.

Як оцінювати кандидатів і чого небажано допускати:

1. Бізнесменів до влади, бо БІЗНЕС + ВЛАДА = КОРУПЦІЯ. Петро Олексійович – яскраво це продемонстрував на власному прикладі. Не допомогло ні досвід, ні фах, ні статки.

2. Ті хто був при владі, чітко розуміють, як вона працює. Треба дивитися їхню програму, чи пропонують конкретні зміни чи знову загальні слова про покращення?

3. Юлія Володимирівна за часи правління Ющенка, кошмарила Президента разом з Порошенком та Януковичем не по-дитячому. При цьому вона мала найпотужнішу фракцію у Верховній Раді – 229 голосів. Для тих, хто може не знає - для прийняття закону потрібно тільки 226 голосів. Тому не маючи президентського крісла, але маючи в руках законодавчу владу, вона могла змінити країну самотужки. Дійсно, в той час їй були не підконтрольні – Генпрокурор, Голова Антимонопольного комітету. Вона не впливала на бізнес. Але вона керувала законодавчою владою! Вона мала можливість міняти Конституцію! Тому її розмови зараз про зміни в Конституції і балотування на пост Президента – це велике шахрайство, бо Президент не може змінити Конституцію, це прерогатива Верховної Ради. А Тимошенко рветься до грошей, до Антимонопольного комітету. Бо той, хто контролює Антимонопольний комітет, той контролює ринок України. Я вже не кажу про те, що вона бізнес-леді, щоб вона в своїй декларації не писала.

4. Ще один критерій – треба контролювати, щоб кандидат в Президенти не мав стосунків з нашим ворогом – Росією. Це найголовніший критерій.

Тому спершу відкинемо бізнесменів, неадекватних осіб та кандидатів, які з любов’ю дивляться на ворога.

Бізнесмени:

Порошенко, Юлія Тимошенко, Зеленський, Балашов, Богомолець, Бойко, Ващенко, Дерев’янко, Габер, Журавльов, Корнацький, Мураєв, Носенко, Олександр Шевченко, Скоцик, Соловьйов, Тарута, Ригованов.

Vilkul min

Одіозні фігури:

Данілюк – Зрадник «Податкового Майдану», радник Гелетея;
Корнатскій – до 2005 року мав російське громадянство і бізнес;
Ківа – одіозна особистість;
Литвиненко – ведуча телеканалу «Інтер», не зрозуміло хто фінансує;
Ляшко – одіозна особистість;
Мороз – за свою бутність при владі нічого не зробив;
Насіров – одіозна особистість, в програмі немає реальних пропозицій по боротьбі з корупцією;
Петров – одіозна особистість;
Каплін - одіозна особистість.

Не можна допускати до влади людей, які дурять ще на старті – це Юрій Тимошенко та Ігор Шевченко.

Не можна допускати до влади людей, які працювали у спецслужбах - це майбутні путіни. Як би вони красиво не розповідали, як би їх не піарив Гордон, їх не можна допускати до влади …

Налівайченко та Смешко.

Не можна допускати до влади людей, які тремтливо ставляться до нашого ворога - Росії.

Вілкул. 

Таких набралося - 32 особи.

Залишилося - 12 з 44-х. Бачите і не так багато залишилося.

Безсмертний, Богословська, Бондар, Гнап, Гриценко, Добродомов, Кармазін, Кошулинський, Кривенко, Кривонос, Купрій, Новак.

Тепер розглянемо тих, хто був при владі. Це державники, знають систему з середини. До них особливі вимоги.

Безсмертний, Богословська, Бондар, Гриценко, Добродомов, Кармазін, Кошулинський, Кривенко, Купрій.

 

 

 Кандидат Політична діяльність Висновки
Безсмертний Нардеп ІІ, ІІІ, IV та V скликань Один з авторів Конституції,
1994 - Українська республіканська партія.
З 1998 по 2002 р. - Народно-демократичної партії
1997 - квітень 2002р. - представник у ВР Кучми
2002 - 2010р. - політичним координатором та заступником виборчого штабу опозиційного блоку «Наша Україна».
З 24 лютого 2010 р. по 3 червня 2011 р. — Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Білорусь.
З березня 2016 р. вступив до лав Аграрної партії України.
29 травня 2018 р. самовисування в кандидати Президента. Головними цілями назвав перегляд Конституції, закону про реінтеграції Донбасу і функцій уряду 
1. 25 років в політиці знадобилося Роману Петровичу, щоб прийти до висновку що у нас погана Конституція.
2. Бути представником у ВР Кучми, а потім працювати з Ющенком. Виникає питання кому з них він брехав? Чи був просто безпринципною людиною?
Богословська Народний депутат України III, VI, VII скликання. Квітень — листопад 2007 — заступник Міністра юстиції України.
27 квітня 2010 голосувала за ратифікацію угоди Януковича — Медведєва, тобто за продовження перебування ЧФ Росії на території України до 2042 р.
Лобіювала інтереси Пінчука.
Перебуваючи в опозиції і не маючи можливості очолити владу регіонали, розуміють, що треба щось міняти і це добре. Програма хороша, налаштована на зміни. Але біографія і прийняті рішення не викликають довіру до кандидата.
Бондар народний депутат України VII та VIII скликання. З липня 2008 по квітень 2009 року був заступником лідер партії «Єдиний центр», Віктору Балозі..
в січні 2010 року Віктор Бондар почав працювати на перемогу Юлії Тимошенко, не дивлячись на те, що президент Віктор Ющенко фактично працював на перемогу Януковича, закликаючи «помаранчевого виборця» голосувати «проти всіх» («помаранчевий виборець» потенційно міг голосувати саме за Тимошенко, а не за Януковича, тому заклик Ющенка «проти всіх» завдавав шкоди саме Тимошенко).
4 лютого 2010 президент Ющенко звільнив Віктора Бондаря з посади губернатора (голови Дніпропетровської облдержадміністрації) 7 лютого відбувся вирішальний Другий тур президентських виборів-2010. Сам Бондар також зазначав, що його звільнення з посади голови ОДА було абсолютно політичним і пов'язане з відмовою допомогати Ющенко-Януковичу під час презедентських виборів.
26 травня 2010 року Кабінет Міністрів запровадив додаткову посаду заступника голови Державної митної служби (вже працювало шестеро заступників) і призначив на неї Віктора Бондаря за квотою комуністичної партії України, яка входила в правлячу коаліцію з «Партією регіонів».
16 червня 2010 року (коли розпочалися перші арешти соратників Тимошенко) Віктор Бондар зробив заяву, що взагалі виходить з політики.
В 2011—2012 роках Бондар не брав участі у політиці, але восени 2012 року Віктор Бондар взяв участь у парламентських виборах як «незалежний кандидат» (зареєструвався як безпартійний самовисуванець) — у мажоритарному виборчому окрузі № 191 на Західній Україні, в Хмельницькій області. Він виграв вибори, перемігши висуванця від Партії Регіонів, голову Хмельницької облради Миколу Дерикота. У Верховній Раді Бондар разом з іншими самовисуванцями Хмельниччини вступив у фракцію Партії регіонів. При цьому Бондар публічно відмовився вступати до лав самої Партії регіонів, а також передавати їм свою депутатську карту для голосування.
19 лютого 2014 року Віктор Бондар заявив про вихід з фракції Партії регіонів. Свій крок він пояснив тим, що під час виборів він обіцяв своїм виборцям європейський курс розвитку країни. Але керівництво країни одноосібним рішенням змінило цей курс на протилежний, чим ледь не спровокувало громадянську війну в країні. Після цього Бондар став одним з співзасновників депутатської групи «Суверенна Європейська Україна».
26 жовтня 2014 року Віктор Бондар був переміг на позачергових парламентських виборах у одномандартному окрузі № 191 (Хмельницька область) та був обраний народним депутатом України 8-го скликання. У Верховній Раді Бондар вступив до депутатської групи «Воля Народу».
З 5 червня 2015 р. — голова політичної партії «Відродження».
З 5 вересня 2017 р. — голова депутатської групи «Партія „Відродження“».
Віктор Васильович проявляє себе дійсно, як політик - мистецтво можливого. Дуже непогана програма, але залишає принцип керування країною від старої системи. Наприклад, якщо залишити принцип розподілу державного бюджету зверху- вниз, то яка вже різниця чи будуть дерибанити його 250 депутатів чи 450. Все одно будуть дерибанити. Коли читаєш його програму, то затверджуєшся в думці, що опозиція повинна мати важелі впливу на Коаліцію, але він сам цього не пропонує. Якщо за нього проголосувати принципово нічого не зміниться.
Гриценко народний депутат України VI і VII скликань 4 лютого 2005- 18 грудня 2007 Міністр оборони України. Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (VI скликання). Красивий, бездоганий послужний список. Програма ніяка. Буде чесним Президентом, але міняти систему керування країною не буде.
Добродомов Народний депутат України VІІІ скликання 2000 — член Всеукраїнського комітету опору «За правду!»
2002 — активіст громадського руху «Україна без Кучми».
З 27 листопада 2014 р. — нардеп України VIII скликання, позафракційний. Секретар Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції. Лідер "Громадського руху «Народний Контроль». Є головою міжфракційного депутатського об'єднання «Народний контроль». Член міжфракційних депутатських об'єднань «Єврооптимісти», «З реформування податкового, митного та земельного законодавств Украïни», «Захистимо вугільну галузь», «З питань профілактики і боротьби з інфекційними захворюваннями».
19 жовтня на сайті «Народного контролю» було оприлюднено ці документи, включаючи звіт про використання та надходження коштів виборчого фонду, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання за 2014-й.
Генеральний директор медіа-холдингу ZIK, автор і ведучий програми журналістських розслідувань «Хто тут живе?» і «Народний Контроль».
Програма цікава, але ті хто ближче його знають пов’язують де-яку діяльність з Медведчуком.
Кармазін Народний депутат України ІІ, ІІІ, ІV скликання. Народний депутат України 2-го скликання з 11 травня 1994 до 12 травня 1998.
З січня 1996 — заступник голови Одеської обласної організації Конгресу української інтелігенції. Народний депутат України 3-го скликання
з 12 травня 1998 до 14 травня 2002. Член юридичної служби Громадянського комітету захисту Конституції «Україна без Кучми» (лютий 2001). Народний депутат України 4-го скликання
з 14 травня 2002 до 25 травня 2006) Був членом фракції „Наша Україна“ до травня 2006. Народний депутат України 6-го скликання
з 23 листопада 2007 від Блоку „Наша Україна — Народна Самооборона“, У 2005 році Юрій Кармазін в інтерв’ю газеті «Бульвар» заявив, що виступає проти прем'єр-міністра Януковича, і в одній країні з ним жити не стане. У тому ж інтерв'ю він розповідав, як йому явилася вища сила, яка надала йому інструкції для подальшої діяльності. У лютому 2016 року Кармазін став одним з організаторів руху «Революційні праві сили», які намагалися організувати «Третій майдан» та закликали до повалення чинної влади.
У травні 2018 року Кармазін проголосив себе гетьманом козацтва всієї України.
Юрій Анатолійович один з авторів нашої Конституції, після 27 років її дії він пропонує: недопущення узурпації влади державою, формування уряду парламентом; ліквідацію посади Президента України шляхом референдуму; обмеження кількості народних депутатів України до 225; виборності голів обласних та районних державних адміністрацій, суддів першої інстанції та їх відкликання… Відверто кажучи, він так нічого і не зрозумів, чому українці живуть так погано? Бо узурпація влади прописана в Конституції. Бо судді залежать від Президента, тощо Всі авторів нашої Конституції гнати поганою мітлею з влади.
Кошулинський Народний депутат України VII скликання. У 2010—2012 роках був головою фракції Всеукраїнського об'єднання «Свобода» у Львівській міській раді, членом постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету.
У 2012—2014 роках був Народним депутатом України VII скликання.
13 грудня 2012 був обраний Верховною Радою України на посаду заступника Голови Верховної Ради України.
20-21 лютого 2014 року одноосібно керував Україною.
з 5 лютого 2015-го проходив службу на Донбасі в званні старшого сержанта.
З листопада 2015 року — депутат Львівської обласної ради.
Ось читаєш Кошулинського, все добре. Чим він відрізняється від всіх кандидатів в цій групі, що він єдиний запропонував систему НЕЗАЛЕЖНИХ судів. Це ДУЖЕ ДОБРЕ. Але це все, що стосується принципових змін. Поки парламент буде втручатися в роботу виконавчої влади, а Президент буде призначати Генерального прокурора, діла не буде. Кандидат зробив великий крок вперед, але не достатній, якщо врахувати, яку силу від представляє.
Кривенко Народний депутат України VIIІ скликання. в 2014 року і став депутатом VIII скликання ВРУ від «Самопоміч». був виключений з фракції «Самопоміч»
31 серпня 2015 року за підтримку проекту закону щодо децентралізації вступив до Народного Руху України і з дозволу з’їзду партії задля створення урядової більшості
31 березня 2016 року Кривенко приєднався до фракції БПП. За рішенням з’їзду Народного Руху України на знак незгоди з діяльністю уряду вийшов з фракції БПП 6.02.2018 і наразі позафракційний.
Кривенка було обрано головою партії «Народний рух України» 28 травня 2017 р.
Програма в стилі Ющенка, багато слів відсутність механізмів Наприклад, «Стимулювання внутрішнього виробництва, його захист від несправедливої конкуренції та просування українського продукту на глобальних ринках.» Чому б не сказати, я як Президент, передам контроль за Антимонопольним комітетом парламентської меншості, щоб вони реально могли контролювати владу. Так ні, тільки бла-бла-бла

Купрій Народний депутат України VIIІ скликання.

Брав участь у проведенні виборчих кампаній у центральному апараті партії «Наша Україна» у Києві.
У жовтні 2010 року обраний депутатом Кам'янської міської ради.
У квітні 2014 року очолив Комісію по боротьбі з корупцією та злочинністю у м. Кам'янське. Був радником голови Дніпропетровської ОДА з питань правоохоронних органів та боротьби із злочинністю, позаштатним радником Міністра екології з питань боротьби з корупцією.
З 27 листопада 2014 — народний депутат за виборчим округом № 29 по мажоритарному округу. Після прийняття присяги депутата вступив до фракції Блока Петра Порошенко. Червень 2015 — липень 2018 — член партії «Укроп».
Жага до перетворень! Реально розуміє, що перетворення вкрай необхідні на конституційному рівні. Але коли починаєш роздивлятися подробиці, то мова не йде про незалежні суди. А вони як раз підконтрольні Президенту. Посаду Президента у такому вигляді, як пропонує пан Купрій, можна скасувати, бо вона більш символічна, ніж функціональна… Ще треба працювати над системою керування в державі, але напрямок думок дуже цікавий.

 

Ну що залишилася горда, незаплямована трійка тих, хто Не був при владі і має свої пропозиції до реформування в держави. З наших міркувань, Це

Гнап, Кривонос, Новак.

Ви кажете немає нових обличь? Битва програна, треба здаватися?

А може нам не потрібні такі вожді? Може вони ними і не були, тільки бла-бла-бла?

У важку хвилину, коли саме потрібна підтримка, де вони? Немає! Але українці ще той народ, ще не таке переживали. Тому читаймо, аналізуймо, робимо свідомий вибір.

 

 

Дмитро ГнапСергій КривоносАндрій Новак
Журналіст,
керівник проекту «Слідство.інфо»
Полковник Збройних сил України,
перший заступник Командувача Сил спеціальних операцій ЗС України.
Економіст,
Проректор Європейського Університету
Цитати з програми, щодо реформування керування державою:
Стану гарантом збереження парламентсько-президентської форми правління, за якої Уряд формується коаліцією фракцій та депутатів.
Забезпечу повне перезавантаження влади. Докладу всіх зусиль у рамках своїх конституційних повноважень, щоб парламентські вибори відбулися суто на пропорційній основі за відкритими списками.
Я знаю як перемагати ворога.
Створення нової ефективної системи влади та співуправління.
Ініціювання розробки та ухвалення Нової Конституції України, як Нового Суспільного Договору. Нова Конституція має забезпечити:
- Чітку суспільну послідовність: людина – родина – громада – нація – держава.
зафіксувати неподільне право громадян на приватну власність, на зброю та самозахист, на власний опір окупантам та опір спробам узурпації влади, а також майнові права громадян на частку загальнонародного(спільного) майна та права на отримання дивідендів від її використання, які мають оформлюватися з моменту набуття громадянства та бути дійсними до смерті громадянина. вади нинішнього устрою держави. …спостерігаємо певну асиметрію у функціональному розподілі між гілками влади, що призводить до такого негативного явища як владний дуалізм.
заявляю про наміри внести на розгляд парламенту законопроект щодо кримінальної відповідальності представників всіх гілок

влади за порушення Конституції України, добитися кодифікації законодавства у всіх сферах.
Необхідно сформувати повноцінний інститут Президента України. Для цього потрібно невідкладно ухвалити закон про імпічмент глави держави, визначити правову відповідальність глави держави за результати своєї діяльності, закріпити цю відповідальність нарівні із правами та обов’язками в Конституції України.

 

Ось і самі вирішуйте, кому віддати владну булаву. Про цих людей не будуть багато говорити по телебаченню. Їхніми біл-бортами не будуть обвішані всі стовпи в країні. Але вони є і від вас залежить хто буде керувати державою. ВИБІР ЗАВЖДИ Є!

 

Прочитано 275 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 13
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 69.1%Україна
Сполучені Штати 21.3%Сполучені Штати
Росія 3.9%Росія
Ірландія 2.8%Ірландія
Німеччина 0.5%Німеччина
Ізраіль 0.5%Ізраіль
Франція 0.5%Франція
Іспанія 0.5%Іспанія
Словаччина 0.5%Словаччина

Сьогодні: 6
Вчора: 11
Цього тижня: 19
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 180
Минулого місяця: 13
Всього: 213495

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук