Президент

Неділя, 24 лютого 2019 18:03

Кого підтримали опозиційні олігархи.

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Хочеш збрехати, частіше говори правду. Або коли глядачам хочеш нав'язати свою думку - 95% інтерв’ю говориш правду і коли людина розслабилась, в кінці говориш те, в що вона повинна повірити.

Яскравий приклад інтерв’ю Дубінського з Портновим. Дубінський – журналіст-правдоруб, який працює і грає на стороні Коломойського. Андрій Портнов - радник Президента Януковича. Явно дружити вони будуть тільки проти Порошенко. Портнов буде розповідати абсолютно правильні речі, але цікаво буде послухати останні хвилини інтерв’ю, то за ради чого вся ця розмова сталася. 

Так все і сталося. Розмовляють про те як і що відбувалося протягом Майдану, як на події дивилася адміністрація Януковича, як побороти Петю і в кінці, на останній хвилині він каже про парламентсько-президентську республіку, де Президент малозначна фігура, керує державою парламент. І що Зеленський цілком може бути Президентом. Чому? Бо вони чітко розуміють, що найближчий час вони не зможуть отримати президентське крісло, анексований Крим і частина Донбасу – це анексований електорат регіоналів. Але вони чітко розуміють, що керувати державою можна і з парламенту, якщо зробити там підконтрольну собі Коаліцію.

Парламент повинен бути силою - це правда. Але в парламенті повинна бути крім коаліції, парламентська меншість, яка суттєво впливатиме на коаліцію. Зараз меншість в парламенті – ніхто. А це мова йде про нашу опозицію, на дії якої сподівається народ. Вони ні на що не впливають, взагалі ні на що! Вони можуть приходити на роботу чи ні, в країні нічого суттєво нічого не відбудеться, бо вони ніхто. Громадяни думають, що за їхні права бореться опозиція, так от - це повна брехня і ілюзія. А те що існуюча опозиція мовчить про цей факт – це означає, що вона підігрує владі.

Нам потрібна не парламентсько-президентська республіка, не президентсько-парламентська – це чергова маніпуляція олігархами нашої свідомості.

Нам потрібні три незалежні гілки влади і парламент, в якому меншість контролює більшість. Саме, меншість повинна обирати:

- Генерального прокурора - бо це контроль за виконанням законів владними структурами, а не караюча рука Президента,
- Голову Антимонопольного комітету - бо це наші тарифи на електроенергію і енергоносії,
- Голову ЦВК - бо це унеможливить фальсифікацію виборів, у Президента адмінресурс, а у опозиції підрахунок голосів,
- Голову Рахункової палати - бо це контроль за витрачанням державних коштів,
- Половину членів в Раді Нацбанка – контроль за державною казною.

Міністерство юстиції теж повинно підпорядковуватися Верховній Раді. Юристи повинні займатися законотворчістю, а не бути на побігеньках у виконавчій владі.

Виконавча влада, де Президент сам формує Кабінет Міністрів і особисто за нього відповідає.

Судова влада, де народ обирає суддів.

Без цього все інше - це маніпуляція, брехня і боротьба за владу.

Тому в інтерв’ю і Портного Дубінському 95% треба вислухати, наприклад про угоду між Порошенко і Тігіпко, про продажу Ленінської кузні. Але не забувати про 5% - це те, чому треба протидіяти. Що Зеленський – це кандидатура узгоджена між олігархами-опозиціонерами і для нас (народу України) буде абсолютно однаково парламентсько-президентська республіка чи президентсько-парламентська з цим Президентом. За нас знову вирішуватиме олігархат. І сьогоднішній їх фаворит – Зеленський.

Вони знов і знов доказують, що народ не є джерелом влади! Вони активно маніпулюють думкою народу. Як сказав Ігор Валерійович: «Інакше я погано знаю людей і мені пора на пенсію..»

Засіб протистояти олігархам один – думати, аналізувати і таки відправити Ігоря Валерійовича на пенсію! Іншого шляху немає.

 

Прочитано 762 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 13
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 69.1%Україна
Сполучені Штати 21.3%Сполучені Штати
Росія 3.9%Росія
Ірландія 2.8%Ірландія
Німеччина 0.5%Німеччина
Ізраіль 0.5%Ізраіль
Франція 0.5%Франція
Іспанія 0.5%Іспанія
Словаччина 0.5%Словаччина

Сьогодні: 6
Вчора: 11
Цього тижня: 19
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 180
Минулого місяця: 13
Всього: 213495

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук