Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking
Л.Болтнева
24
лют. 2019
775 разів
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

Хочеш збрехати, частіше говори правду. Або коли глядачам хочеш нав'язати свою думку - 95% інтерв’ю говориш правду і коли людина розслабилась, в кінці говориш те, в що вона повинна повірити.

Яскравий приклад інтерв’ю Дубінського з Портновим. Дубінський – журналіст-правдоруб, який працює і грає на стороні Коломойського. Андрій Портнов - радник Президента Януковича. Явно дружити вони будуть тільки проти Порошенко. Портнов буде розповідати абсолютно правильні речі, але цікаво буде послухати останні хвилини інтерв’ю, то за ради чого вся ця розмова сталася. 

Так все і сталося. Розмовляють про те як і що відбувалося протягом Майдану, як на події дивилася адміністрація Януковича, як побороти Петю і в кінці, на останній хвилині він каже про парламентсько-президентську республіку, де Президент малозначна фігура, керує державою парламент. І що Зеленський цілком може бути Президентом. Чому? Бо вони чітко розуміють, що найближчий час вони не зможуть отримати президентське крісло, анексований Крим і частина Донбасу – це анексований електорат регіоналів. Але вони чітко розуміють, що керувати державою можна і з парламенту, якщо зробити там підконтрольну собі Коаліцію.

Парламент повинен бути силою - це правда. Але в парламенті повинна бути крім коаліції, парламентська меншість, яка суттєво впливатиме на коаліцію. Зараз меншість в парламенті – ніхто. А це мова йде про нашу опозицію, на дії якої сподівається народ. Вони ні на що не впливають, взагалі ні на що! Вони можуть приходити на роботу чи ні, в країні нічого суттєво нічого не відбудеться, бо вони ніхто. Громадяни думають, що за їхні права бореться опозиція, так от - це повна брехня і ілюзія. А те що існуюча опозиція мовчить про цей факт – це означає, що вона підігрує владі.

Нам потрібна не парламентсько-президентська республіка, не президентсько-парламентська – це чергова маніпуляція олігархами нашої свідомості.

Нам потрібні три незалежні гілки влади і парламент, в якому меншість контролює більшість. Саме, меншість повинна обирати:

- Генерального прокурора - бо це контроль за виконанням законів владними структурами, а не караюча рука Президента,
- Голову Антимонопольного комітету - бо це наші тарифи на електроенергію і енергоносії,
- Голову ЦВК - бо це унеможливить фальсифікацію виборів, у Президента адмінресурс, а у опозиції підрахунок голосів,
- Голову Рахункової палати - бо це контроль за витрачанням державних коштів,
- Половину членів в Раді Нацбанка – контроль за державною казною.

Міністерство юстиції теж повинно підпорядковуватися Верховній Раді. Юристи повинні займатися законотворчістю, а не бути на побігеньках у виконавчій владі.

Виконавча влада, де Президент сам формує Кабінет Міністрів і особисто за нього відповідає.

Судова влада, де народ обирає суддів.

Без цього все інше - це маніпуляція, брехня і боротьба за владу.

Тому в інтерв’ю і Портного Дубінському 95% треба вислухати, наприклад про угоду між Порошенко і Тігіпко, про продажу Ленінської кузні. Але не забувати про 5% - це те, чому треба протидіяти. Що Зеленський – це кандидатура узгоджена між олігархами-опозиціонерами і для нас (народу України) буде абсолютно однаково парламентсько-президентська республіка чи президентсько-парламентська з цим Президентом. За нас знову вирішуватиме олігархат. І сьогоднішній їх фаворит – Зеленський.

Вони знов і знов доказують, що народ не є джерелом влади! Вони активно маніпулюють думкою народу. Як сказав Ігор Валерійович: «Інакше я погано знаю людей і мені пора на пенсію..»

Засіб протистояти олігархам один – думати, аналізувати і таки відправити Ігоря Валерійовича на пенсію! Іншого шляху немає.

 

Останнє редагування Неділя, 24 лютого 2019 21:28

Додати коментар


Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • admin@rubikon.in.ua
  • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.