Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking
Л.Болтнева
07
трав. 2020

В Україні ніколи не було демократії. У нас просто Генерального секретаря назвали Президентом;

Л.Болтнева
07
квіт. 2020

Ми не будемо розглядати, що в Україні не так зроблено. Ми покажемо, коли натовп стає мудрим і система демократії почнає працювати.

Л.Болтнева
29
січ. 2020

Добре знати, що треба робити, але треба знати – хто це буде робити.

Л.Болтнева
22
січ. 2020

Спостерігаючи за останніми подіями в Україні, ми виробили свою методику і своє бачення вирішення Системних проблем. Саме про це ми докладно розповімо Вам, Як і Що треба робити на наш погляд. 

Алена Попова
04
жовт. 2019

Если режим в стране не авторитарен и не погряз в коррупции, главной целью он перед собой ставит создание наиболее эффективной социально-экономической модели для комфортной жизни всех своих граждан. «Правильные настройки» пытаются найти многие страны, но у подавляющего большинства из них, к сожалению, сделать это не получается. На фоне всего мирового сообщества выделяется Скандинавия, чей опыт сейчас стараются перенять многие страны.

Остап Дроздов
01
груд. 2018

Кожного року саме 1 грудня публікуватиму цей не свіжий, але достобісу актуальний текст. Підозрюю, ще не один рік він буде актуальним...

Л.Болтнева
01
вер. 2018

Ми часто вживаємо слово «незалежність», навіть затвердили державне свято. Але згодом я зрозуміла, що не всі усвідомлюють, що таке незалежність в суспільстві. Незалежність у суспільстві - це коли твоє життя НЕ залежить від рішення однієї особи (Царя, Президента, диктатора).

Л.Болтнева
06
лип. 2018

Чому в нашій країні урочисто вручають владу авантюристам, маріонеткам та клоунам? А потім переймаються - чому все так погано?

Василь Бурлака
24
черв. 2018

НЕЗАЛЕЖНА ДЕРЖАВА - ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО.
Формування незалежної держави починається з його проекту, потім донесення цього проекту до свідомості населення і агітація за нього і практична реалізація. На разі цей процес можна розбити на три основні фази:
1. ПРОЕКТ
2. ПОПУЛІЗМ (ОЗНАЙОМЛЕННЯ НАСЕЛЕННЯ І АГІТАЦІЯ)
3. РЕАЛІЗАЦІ

Л.Болтнева
24
трав. 2018

Реформи немає. Є взяття під контроль Президента Судової гілки влади. Судова реформа – це насмішка над українцями. Один простий приклад. У Конституції України записано, що в судах мають бути присяжні. Я здивувалася, але в Україні дійсно є присяжні в судах, працюють по кримінальних справах.

Л.Болтнева
19
трав. 2018

Порошенко - Президент, бізнесмен, землевласник і держслужбовець зі стажем, який приймав активну участь в розтягуванні державного майна УРСР. Він має досвід, як без зайвого шуму заволодіти державною компанією. 

Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • admin@rubikon.in.ua
  • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.