Реформи

П'ятниця, 06 липня 2018 06:08

Криптовалюта в Україні.

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Чому в нашій країні урочисто вручають владу авантюристам, маріонеткам та клоунам? А потім переймаються - чому все так погано?

З маріонетками і клоунами все зрозуміло. Олігархи їм платять за кожен виступ. Яка небезпека з боку авантюристів? Може вони пропонують і цікаві речі, новітні технології, але повністю відірвані від реального становища в Україні. Вони так захопилися боротьбою з олігархами, що не помічають, як своїми діями розтрощуть простих українців заради, яких вони все це розпочинали.


Що таке криптовалюта та електронне народовладдя в Україні?
В Україні немає правової держави. Відсутня судова влада. На сьогодні судова влада - це інститут, який обслуговує інтереси можновладців і олігархів. Введення криптовалюти і прямого народовладдя, аж ніяк не впливає на цю структуру.

На що ж вплине електронне народовладдя?
Почнемо з того, що немає технічного забезпечення цієї ідеї, немає стовідсоткового покриття інтернетом всієї України. 50% українців не можуть користуватися інтернетом і це не обов’язково старі люди. Олігархи свої кошти тримають за кордоном і українська криптовалюта аж ніяк на них не вплине. За то сільськогосподарчі ринки будуть закриті, все буде реалізовуватися по завищенним цінам у супермаркетах. Бабульки не зможуть продавати свої продукти у містах, бо в неї не буде терміналу. Саакашвілі не міг зрозуміти, як українці виживають в таких умовах? А йому би слід було спуститися до народу і зрозуміти спочатку – як? А уже потім щось руйнувати, щоб зрозуміти хто першим постраждає? До відома Михайлу Миколайовичу, зараз у 21 сторіччі українці впрягаються в плуг, щоб саджати картоплю. Для довідки: у 19 сторіччі використовували коней.

Саакашвілі не пропонує зруйнувати диктатуру Президента, запустити правовий механізм у державі, щоб закон був понад усе. У нас не працюють механізми повноцінного керування містами і селищами. У нас виконавча влада сама збирає податки, сама витрачає і сама контролює цільове їх використання. В Україні немає ефективної влади, а нам пропонують змінити валюту. 

У мене питання: як народовладдя вплине на каряву структуру керування містами і селищами?
Щоб щось руйнувати, треба спочатку щось збудувати. Багатим мешканцям України щось не сподобається і вони поїдуть за кордон. А ось бідні (у нас середнього класу немає) саме ті, що платять податки залишаться в країні і всі нововведення «пройдуться» саме по їхнім долям.

Я активно підтримувала Михайла Миколайовича. Тому пропоную йому спуститися на землю і спочатку подумати про державний устрій України, якого немає. А уж потім про криптовалюти. Да, коли працює правова система в державі і вчасно вивозиться сміття, то можна подумати і про криптовалюту. Нічого не маю проти електронного голосування, але без правової бази, електронним голосуванням так можна маніпулювати, що брехня Порошенко буде дитячою грою. Маленький приклад: Електронні петиції в Україні. Щоб петіція потрапила на розгляд виконавчій владі, треба, щоб вона набрала 10 тисяч голосів. Хто-небудь аналізував, які результати дала електронна петиція в Україні? Це чергове повільне випускання гніву народу. Начебто ми і хотіли би щось зробити, каже влада, але бачите вас не підтримало 10 тисяч осіб, тому ця проблема людей не цікавить. І ви думаєте: які погані українці, такі пасивні. Не влада погана, а українці! Згадайте, як спрацювала петиція про імпічмент Президента - підписали менше 5 тисяч осіб! Що, всього стільки людей "за імпічмент"? Ні! Це стільки людей можуть вправно користуватися комп’ютером.

Треба не тільки пропонувати, а ще думати, як вплине пропозиція на простих людей, на саму незахищену верству суспільства.

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Прочитано 616 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 69.5%Україна
Сполучені Штати 21.2%Сполучені Штати
Росія 4.2%Росія
Ірландія 2.8%Ірландія
Німеччина 0.7%Німеччина
Ізраіль 0.7%Ізраіль
Франція 0.7%Франція

Вчора: 7
Цього тижня: 7
Минулого тижня: 99
Цього місяця: 141
Минулого місяця: 13
Всього: 213456

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук