Реформи

Субота, 19 травня 2018 23:48

Децентралізація по-порошенковські.

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Порошенко - Президент, бізнесмен, землевласник і держслужбовець зі стажем, який приймав активну участь в розтягуванні державного майна УРСР. Він має досвід, як без зайвого шуму заволодіти державною компанією. 

Міняється директор компанії. Потім проводиться її реструктуризація. Щоб не було проблем зі старими кадрами, ще й міняється назва компанії. Іншими словами, старе підприємство анулюється, разом з боргами та соціальними зобов’язаннями. Виникає нове підприємство з новим контролюємим керівництвом. Всіх неугодних звільняють. Все упаковують в гарну упаковку, підкладають якусь красиву ідею і презентують публіці. А насправді, все просто, отримують контроль над державним підприємством і його фінансами.

порошенко про децентралізаціюТак навіщо так потрібна децентралізація Петру Порошенко?

  1. Порошенко-землевласник має землі в різних районах. Він замучився налагоджувати контакти зі всіма Райрадами. А ОТГ (об’єднанні територіальні громади) дозволяють об’єднати свої землі під єдиним началом, у рамках однієї області.
  2. Отримав посаду Президента, Гройсман – Прем’єр-міністра, а кошти з держбюджету допомогти своїм підприємствам без керівників Облради і Райради отримати не можна. Тут на допомогу знову приходять ОТГ. Кабмін може в особливих випадках перерахувати кошти в ОТГ напряму, без посередників. А для всі інших схема остається таж сама. Змінилися тільки кордони Райрад і їх керівників на лояльних до нинішньої Влади.
  3. Керівників ОДА теж можна поміняти на слухняних префектів поки є привід.
  4. Деякі кажуть, що з’явилися зайві кошти. Да, це так, адже зруйнували старі схеми. Це демонструє скільки коштів привласнювали в Райрадах. Але це тільки тимчасове поліпшення, бо старих звільнюють, а нові ще не приступили до свої обов’язків. Потім буде теж саме, тільки розсовувати кошти будуть по іншим карманам.
  5. Ще не закінчився процес децентралізації, в Петро Олексійович видав додатковий Указ де великі міста можуть поглинати малі села, селища без згоди мешканців. Це дає можливість без згоди сільської громади захоплювати їхні землі і ними розпоряджатися.
  6. Ще намітилася тенденція, де самодостатні громади швиденько об’єдналися, а всі інші остануться не з чим. Щось ця децентралізація нагадує мені приватизацію 90-их, коли хитрозроблені захопили ліквідні державні підприємства, а нам сказали, що ми дурні і незграбні. Ні! Просто хтось був директором заводу, а хтось робітником. Директор потім став великим комерсантом – олігархом, бо кинув своїх робітників з приватизаційним ваучерами.
  7. Децентралізація вочевидь проводиться перед введенням закону про продаж землі.

Можливо це тільки мої припущення, життя покаже. Децентралізація ще тільки розгортається, але попередні дії Президента вказують, що саме так і буде.

 Перші відгуки, "Экономическая правда":

"На думку урядовців, за ці кошти місцеві громади можуть вирішити всі свої проблеми і побудувати якісну інфраструктуру.

"Починаючи впроваджувати фінансову децентралізацію, ми говорили, що кошти йдуть під відповідальність та повноваження. Однак 1 січня 2016 року залишки на казначейських рахунках місцевих бюджетів становили 32 млрд грн, на 1 січня 2017 року — 55 млрд грн. Зараз на депозитах — понад 14 млрд грн.".

анатолій лінник про децентралізацію

Анатолій Лінник - мер Ніжина:

"Чиї це кошти? Близько 80% — це кошти Києва та обласних центрів. Тобто насправді на 20% населення припадає 80% коштів. І от до нас приходять і кажуть: "Так у вас тут шалені кошти для розвитку міста! Де вони? Чому ми не бачимо у вас такого прориву, як у Вінниці, Чернігові чи Львові?". У нас нема таких надходжень! У нас навпаки — тільки додаткові навантаження!""

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Прочитано 570 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.1%Україна
Сполучені Штати 20.7%Сполучені Штати
Росія 3.8%Росія
Ірландія 3.2%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Сьогодні: 1
Вчора: 2
Цього тижня: 20
Минулого тижня: 99
Цього місяця: 154
Минулого місяця: 13
Всього: 213469

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук