Реформи

Неділя, 24 червня 2018 13:12

Проект реформ від Василія Бурлаки

Автор
 • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

 • Прокоментуй першим!

НЕЗАЛЕЖНА ДЕРЖАВА - ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО.
Формування незалежної держави починається з його проекту, потім донесення цього проекту до свідомості населення і агітація за нього і практична реалізація. На разі цей процес можна розбити на три основні фази:
1. ПРОЕКТ
2. ПОПУЛІЗМ (ОЗНАЙОМЛЕННЯ НАСЕЛЕННЯ І АГІТАЦІЯ)
3. РЕАЛІЗАЦІ

Основні його елементи такі:

1 - Розділення влади і бізнесу.

2 - Виборність суддів і генпрокурора.

3 - Система самоврядування. Ліквідація інституту губернаторів (префектів).

4 - Захист приватної власності.

5 - Розвиток малого і середнього бізнесу.

6 - Формування загонів самооборони на місцях і формування добровольчої армії самооборони.

7 - Право носіння бойової вогнепальної зброї.

8 - Оптимізація організаційної структури управління державою.

9 - Кадрова політика. Повна люстрація старої адміністративної системи, особливо суддів.

10- Зміни законодавства:

 • зняття недоторканності депутатів;
 • заборона офшорів;
 • заборона грошової застави для підсудних корупціонерів.

 • 11- Політика щодо ф@шистської Росії:

 • розрив дипломатичних відносин. Націоналізація всіх російських підприємств і банків, які знаходяться на території України;
 • вимагати від Росії виведення своїх військ з території України;
 • об’явити воєнний стан в Донецькій і Луганській областях

 • Нижче розміщено обґрунтування всіх цих положень.

  1-ША ФАЗА: ПРОЕКТ.

  Головна умова:
  ми повинні розбудувати нашу незалежну вільну Україну так, як ми хочемо, а не так, як хоче Росія, Америка чи Європа.Звичайно, ми повинні користуватись інформацією про досвід розбудови інших держав, алекінцеве рішення того що ми хочемо-за нами.Так як я являюсь не дуже великим спеціалістом у справі державотворення, то пропоную не весь проект, а тільки найважливіші його елементи.

  1-й елемент (самий головний)
  Необхідно жорстко розділити бізнес і владу (злиття цих двох факторів у нас завжди призводить до корупції і зловживань у владі). З цього приводу існує проект закону депутата Чумака. Це розділення бачу так: бізнесмен, який балотується в президенти, або в депутати, в разі його обрання продає свій бізнес і гроші вкладає в спеціальний, державний, гарантійний банк. Якщо він цього не зробить, значить по закону звільняється з обраної посади.
  Вищі працівники уряду ( міністри і їх замісники не повинні мати свого бізнесу).

  2-й елемент. СУДИ І ГЕНПРОКУРОР.
  Деякі аналітики висувають ідею виборності суддів і генпрокурора.
  Районні судді вибираються на місцевих виборах. А потім вони на своїх зборах вибирають суддів вищих інстанцій і Верховний суд.
  Генпрокурора вибирають на виборах президента.

  3-й елемент. САМОВРЯДУВАННЯ.
  Розробити нормальні закони про місцеве самоврядування (або удосконалити старі).
  Ліквідувати інститут губернаторів (префектів), як елемент авторитарного управління.
  При парламентсько-президентській формі правління він протирічить логіці цієї форми і вносить дезорганізуючий фактор.
  В містах влада реалізується через мерів, яких вибирає народ. А губернатори, а тим більше префекти (як їх пропонує Порошенко), потрібні для узурпації влади президентом. При тому ж у містах уже є мери і інститут губернаторів породжує фактично двовладдя: з однієї сторони виборний мер, з другої сторони ставленик президента -губернатор, який завжди вмішується в роботу мера і цим вносить дезорганізацію в його роботу.

  4-й елемент. ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ.
  Приватна власність священна, тому що вона являється фундаментом свободи. Дати право громадянам захищати свою власність всіма доступними способами. Один із основних способів виражається через право володіння вогнепальною бойовою зброєю. В нашій ситуації це має також велике значення при захисті своєї території

  5-й елемент. МАЛИЙ І СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС.
  Розвивати малий і середній бізнес, так як він являється основою громадянського суспільства. Те що зараз нищиться малий бізнес- це призводить до монополізації економіки, що в свою чергу ліквідує конкуренцію- основний фактор ефективного функціонування ринкової економіки.

  6-й елемент. ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ КРАЇНИ.
  Виходячи з ситуації що ми маємо такого нехорошого сусіда як фашистську Росію, нам необхідно укріплювати обороноздатність країни. Враховуючи те що Росія могутня мілітаристична держава, наша професійна армія не завжди може справитись з задачами оборони країни. Тому я пропоную повну мілітаризацію суспільства: наряду з професійною армією готовити загони місцевої самооборони. Це фактично буде друга армія- армія самооборони, існування якої буде великим стримуючим фактором від посягань нашого сусіда на нашу територію. А загроза таких посягань ще буде довго існувати.
  Армія самооборони буде в чомусь схожа на призовну армію. Але загони самооборони будуть формуватися в основному на добровільній основі. Створення і функціонування цих загонів повинно стимулюватись державою. Для учасників цих загонів створювати державні привілеї і преференції (напр.: безплатне навчання в ВУЗах, пільгові кредити, житло і т.д.)
  В цих загонах дати право учасникам служити зі своєю зброєю і своїм обмундируванням. Так, як такі загони не будуть постійно функціонувати (крім періодів тренувань і воєнних зборів), то для держави утримання такої додаткової армії буде значно дешевше, ніж призивної. Ця армія аналогічна швейцарській, де кожний громадянин повинен уміти захищати свою державу, і для цього існує державна програма підготовки такої армії.

  7-й елемент. НОСІННЯ БОЙОВОЇ ВОГНЕПАЛЬНОЇ ЗБРОЇ.
  Виходячи з п.5 іп.6 необхідно прийняти закони "про носіння бойової вогнепальної зброї", "про добровільні воєнні формування".
  Теперішня аргументація нашої влади, що дозвіл на носіння вогнепальної зброї призведе до зростання криміногенної ситуації не видержує ніякої критики. Криміналітет завжди має можливість придбати собі зброю. Для них відсутність закону про носіння бойової вогнепальної зброї не являється перепоною в придбанні цієї зброї, особливо в нинішній ситуації. Зате зараз таким законом ми могли б легалізувати значну частину зброї, яка уже знаходиться у добропорядних громадян. (Я думаю, що в нинішній ситуації серед них мало знайдеться дурнів щоб цю зброю взяти і на "шару" віддати якомусь поліцейському
  чиновнику, який потім її перепродати на сторону тому ж самому криміналітету).
  Апеляція влади про зло, яке несе в собі ця проблема дуже перебільшена. Влада боїться, що ця зброя може бути в разі необхідності (як в нинішній ситуації), повернута проти них.І їхні побоювання небезпідставні. Так воно і буде. Але народ має право, владу яка їх не вдовольняє усувати любим законним способом, навіть зі зброєю в руках. На разі в даній ситуації влада думає не про суспільство і своїх громадян, а про свої животи і жопи, розміщені в чиновницьких кріслах.

  8-й елемент. ОПТИМІЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВОЮ.
  У нас міністерств уже мабуть рази в три більше, чим в США Понапридумували уже скільки органів по боротьбі з корупцією, що це уже призводить до протилежного ефекту. Нема з кого спитати за цю роботу. За один напрямок роботи повинен відповідати один орган. створення паралельних органів завжди призводить до безвідповідальності і дезорганізації в роботі.

  9-й елемент. КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ.
  Як говорив великий батько всіх народів товариш Сталін, І говорив між іншим правильно.
  Нам необхідна 100%-на люстрація суддівського корпусу. Судді, віком після 50-ти років, зараз повинні звільнятись автоматично. В такому віці перестроїти психіку людини і відноситись до життєвих проблем по новому неможливо.
  Далі- звільнити всіх суддів, які фабрикували кримінальні діла проти патріотів України. Я надіюсь, що у наших патріотів є чорний список суддів по цим ділам.
  Закінчити реформу МВД і перестроїти роботу СБУ так, щоб вони працювали не на одну людину-президента, а на благо всієї держави. Повикидати з цих органів всю кримінально-мафіозну і промосковську шлоїбень, а також бувших сексотів КГБ. Провести чистку вищого командування армії.
  Поміняти весь директорський корпус на державних заводах на конкурсній основі. На цьому самому принципі повинен формуватися кабмін. Відказатись від квотного принципу формування Кабміна.

   

   

   

  Обговорити Тему на Форумі

  Прочитано 591 разів

  Останні з Василь Бурлака

  Прокоментувати:

  Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

  Категорії цікавого

  Наші проекти
  Наші проекти
  Повідомлень: 2
  Літопис України
  Літопис України
  Повідомлень: 21
  Спадщина
  Спадщина
  Повідомлень: 3
  Досвід
  Досвід
  Повідомлень: 3
  Душа
  Душа
  Повідомлень: 13
  Театри
  Театри
  Повідомлень: 1
  Галереї
  Галереї
  Повідомлень: 1
  Виставки
  Виставки
  Повідомлень: 5
  Середовище
  Середовище
  Повідомлень: 1
  Відпочинок
  Відпочинок
  Повідомлень: 6
  Готелі
  Готелі
  Повідомлень: 1
  Ресторани
  Ресторани
  Повідомлень: 1
  Розважальні центри
  Розважальні центри
  Повідомлень: 1
  Досягнення
  Досягнення
  Повідомлень: 2
  Мій дім
  Мій дім
  Повідомлень: 1

  Україна 69.1%Україна
  Сполучені Штати 21.3%Сполучені Штати
  Росія 3.9%Росія
  Ірландія 2.8%Ірландія
  Німеччина 0.5%Німеччина
  Ізраіль 0.5%Ізраіль
  Франція 0.5%Франція
  Іспанія 0.5%Іспанія
  Словаччина 0.5%Словаччина

  Сьогодні: 6
  Вчора: 11
  Цього тижня: 19
  Минулого тижня: 27
  Цього місяця: 180
  Минулого місяця: 13
  Всього: 213495

  Про Нашу Країну

  Цієї країни не існує на карті.
  Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

   

  Адміністрація

  Адреса: м. Київ

  вул. Лютеранська 3,

  Телефон: +38050 386 57 99

  Email: info@rubikon.in.ua

  Real time web analytics, Heat map tracking
  © RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

  Пошук