Реформи

Четвер, 24 травня 2018 00:13

Судова реформа

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Реформи немає. Є взяття під контроль Президента Судової гілки влади. Судова реформа – це насмішка над українцями. Один простий приклад. У Конституції України записано, що в судах мають бути присяжні. Я здивувалася, але в Україні дійсно є присяжні в судах, працюють по кримінальних справах.

Як ви гадаєте скільки їх приймає участь в засіданні? 12, 8 … а ось і не вгадали. Три. Присяжних всього троє! Уявляєте собі, вирішується доля людини, три людини збираються в окрему кімнату і починають вирішувати – винен чи не винен. Може у мене перекручена уява, але більш, як на "випити чарочку" ця трійця не здатна? Якщо врахувати, що списки присяжних формуються в Міській раді зі словами: «Прийдете, посидите і все.» Недивно, що з трьох присяжних не всі приходять на засідання. Для закордонних партнерів формально у нас є суд присяжних, для громадян – це фікція. І так вся реформа.

 

дія судової реформи

«3 січня 2017 року закон «Про Вищу раду правосуддя» був підписаний президентом Порошенком, який наголосив, що цей орган прибирає політичну складову в судовій гілці влади — з механізмів призначення, переведення, звільнення та надання згоди на затримання або арешт судді.

13 липня Порошенко підписав закон «Про судоустрій і статус суддів», який передбачає проведення кваліфікаційних іспитів, перевірку кандидатів у судді в рамках законодавства з протидії корупції та конкурс на заміщення посад. Після цього Рада правосуддя вносить кандидатуру Президенту України.»

До судової реформи на посаду судді підбирала кандидатів Вища кваліфікаційна комісія суддів, потім підписував Президент на строк 5 років. Через 5 років суддю на довічний строк затверджувала Верховна Рада. Тепер це буде робити Президент без Верховної Ради. Це не реформа, це узурпація влади. Виконавча влада підпорядкувала собі Судову гілку влади і назвала це Судовою реформою.

Ще одне «досягнення» Порошенко - внесення до парламенту проекту закону про зняття депутатської недоторканності. Черговий раз бреше! Вона вже знята ще 16 квітня 2000 року на Всеукраїнському референдумі. Конституційний суд визнав рішення Народу - Законом. Верховна Рада продовжує порушувати закон. А Президент їй підігрує. Спектакль для Народу.

Тими правами, якими себе наділяє Президент України, володіє по Конституції тільки Народ України.

Голову Виконавчої влади – Президента – обирає Народ. Законодавчу владу – депутатів Верховної Ради - обирає Народ. А Судову владу обирає Президент! На яких підставах Голова Виконавчої влади вирішує якою повинна бути Судова влада і хто її буде очолювати?

Судову владу, як Законодавчу і Виконавчу повинен обирати Народ! Всі зміни, які проводить Порошенко – це узурпація Судової влади!

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Прочитано 652 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 13
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 69.7%Україна
Сполучені Штати 21%Сполучені Штати
Росія 3.7%Росія
Ірландія 2.7%Ірландія
Німеччина 0.5%Німеччина
Ізраіль 0.5%Ізраіль
Франція 0.5%Франція
Іспанія 0.5%Іспанія
Словаччина 0.5%Словаччина

Сьогодні: 13
Вчора: 11
Цього тижня: 26
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 187
Минулого місяця: 13
Всього: 213502

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук