Війна

Субота, 23 червня 2018 21:20

«Торнадо» - це злочинці чи політв’язні?

Автор
 • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

 • Прокоментуй першим!

Щоб це зрозуміти, треба знати чітку послідовність подій. Як все було? З чого все починалось? Як патріотів перетворили в злочинців. Як батальйон «Шахтарськ», куди записалися патріоти Донецької та Луганської областей, перетворився у батальйон «Торнадо». Яка річ більш необхідна добробату автомат чи відеокамера? Чому хлопцям треба доказувати де ти воював, з ким? Чому особисті данні бійців мешканців Донбасу гуляють інтернетом? Хто їх злив і кому це було вигідно? На всі відповіді визнайдете тут.

Набираємо пошук в інтернеті - «батальйон Торнадо», відео.

 1. Першим вискакує «Росія 1» з сюжетом «Зверства батальона «Торнадо» на Украине».
 2. Другим - «Росія 1» з сюжетом «Садисты из карательного батальона «Торнадо»».
 3. Третім – ТРК Україна з сюжетом «Батальон Торнадо опять пытает женщин».

Tor2 min

Читаєш і волоси дибки стають, не вистачає тільки розп’ятого хлопчика. Роздивимося уважно сюжет українського каналу ТРК Україна. Іконка сюжету в інтернеті - жінка на лікарняному ліжку з кровавим полотенцем на голові. Такого кадру в самому сюжеті немає.

Tor17 min

Назва сюжету і іконка психологічно налаштовують глядача, що він повинен побачити. Потім обуреним голосом ведучий новин каже про те, що в батальйоні ще працює комісія і цей самий час в батальйоні чоловік знущається над жінкою. Жінку не показують, слідчу групу не показують.

Стоять вишикувані воїни, потім ФОТО Генадія Москаля, а не сам Москаль і пишеться текстом, який читає ведучий, про те, що хтось знущається над жінкою.

Tor3 min

Потім журналістці один з бійців показує склад з продуктами і скаржиться на свідків, які кажуть, що в цьому приміщенні катували людей, тут в невеличкому приміщені знаходиться склад з продуктами батальйону, де продукти акуратно розложені по полицям. Звичайно телеглядач на це вже не звертає увагу, бо слухає жахи, про які розказує ведучий. І все. Жодного доказу про знущання в сюжеті НЕМАЄ, сюжет вийшов в стилі Росія24 про розп’ятих хлопчиків і про людожерство в Одесі. Дивує тільки:

 1. Чому така увага з боку Росії до цього батальйону?
 2. Чому стиль подачі брехні українського каналу співпадає з російським каналом?
 3. Чому український канал взагалі бреше? Адже корні ТРК України з Донецьку і мова йде про батальйон з рідною назвою «Шахтарськ», в якому служать мешканці Донбасу.
 4. Чому такий негатив на ахметовському каналі?
 5. Хто платить гроші, щоб ці сюжети були в найвищі в пошуковій системі інтернету?

Спробуємо встановити справедливість, в час інтернет-технологій це можливо, навіть якщо тебе зрадили земляки, у вигляді ТРК Україна.

В ті дні багато людей були невдоволені донеччанами за те, що вони мов такі інертні, байдужі, безініціативні, не брали участі в захисті свого краю від сепаратистів і російського агресора. Це брехня! Доказ тому наявність батальйонів «Донбас»- Семена Семенченка, «Торнадо» (він же «Шахтарськ») - Руслана Оніщенка і інших.
Tor5 min23 червня 2014 року у Львові Руслан Оніщенко так описує обстановку на Донбасі: «…за одного вбитого українця терористи дають 2 тис грн. На сьогодні Донецька і Луганська області просто захлинулися у крові і безчинствах. Там відбуваються грабежі, і місцеві жителі також допомагають росіянам виявляти людей, які займалися бізнесом і мають якусь власність». «Усі українці зі здоровим глуздом на боці єдиної України, усі ті, хто звик працювати і любити свою Батьківщину, зараз у біді. А на сторону терористів перейшли ті українці, які не вміють і не хочуть працювати, яким втовкмачили, що Росія дасть їм величезні зарплати і пенсії. І вони вірять у брехню і в те, що хліб може бути безкоштовним», -- заявив він. Зараз, за словами Оніщенко, ці люди навіть дуже непогано заробляють. До прикладу, вони отримують від 3 до 5 тис. дол., якщо знайдуть і здадуть бойовикам автомобіль дорогої марки -- при чому не важливо, «чи є документи і згода хазяїна авто». «Відкритий зелений коридор, по якому дорогі автомобілі з Донецької і Луганської областей проходять у сторону Росії. За нашою інформацією, вони всі направляються у Чечню, -- заявив Руслан Оніщенко. -- Але машини, які цікавили бойовиків, уже фактично закінчились. Тому вони зараз зайнялися побутовою технікою. Тобто зламуються квартири і покинуті будинки, виноситься вся побутова техніка». Як зазначив командир батальйону, подекуди на бік терористів перейшли цілими сім'ями, а щоб терористи звинуватили місцевих у приналежності до «бандерівців» чи «Правого сектору», досить просто відмовитися йти на барикади. Tor22Так, за словами Оніщенка, сталося з ним самим, коли він, приватний підприємець, відмовився допомагати бойовикам будувати блокпости. У його рідному місті, Торезі, на даний час залишилося близько 30% людей, а решта виїхали. «Залишилися ті, які або не розуміють, що відбувається, або допомагають терористам. Це створює труднощі для української армії», -- сказав він. Також комбат розповів, що зараз бойовики не дозволяють місцевим виїжджати, а навпаки, вишукують через інформацію з військкоматів чоловіків, які можуть бути боєздатними, і або примушують брати в руки зброю, а як ні -- то копати окопи чи просто бути живим щитом. Основна частина міліції, за словами командира спецбатальйону «Шахтарськ», одразу перейшла на бік терористів: «Вони вже рахують зарплату у рублях і всіляко допомагають сепаратистам». Також, додав Руслан Онищенко, активно на боці сепаратистів діє організація «Оплот» -- 1-2 тис. осіб.

Хто є комбат «Шахтарська» - Оніщенко Руслан Ілліч.
Tor7 minУ 90-ті був підприємцем, зі своїми компаньйонами випускав хлібобулочні вироби. Мав всі необхідні ліцензії для роботи в цьому бізнесі. Він вже тоді вирішив нікому, ніяких взяток не давати. Тому в нього завжди були погані стосунки з УБОЗом і міліцією. Вони вміло використали розбіжності між партнерами і сфабрикували справи, по яким Руслана засуджували то за рекетирство, то за шахрайство. Відсидів. Зайнявся вугільним бізнесом - тримав копанки і вугільні майданчики в Торезі. У 2008 Онищенко знову потрапляє під прес. Менти звинуватили його в зберіганні зброї, катували струмом, били, підвішували догори ногами, душили пакетом. Щоб вийти на свободу, Онищенко довелося заплатити їм 30 тисяч доларів відкупних. Всього він мав три судимості, які потім були зняті, ще до війни.
Коли розпочалася війна на Донбасі, встиг звідти вивести свою сім’ю і вступив в батальйон «Шахтарськ».

Tor9 min

8 липня 2014 Батальйон «Шахтарськ» присягає на вірність народу України.

9 липня 2014 Батальйон «Шахтарськ» відправлятися в зону АТО. Підтримав і піариться на батальйоні депутат Ляшко. На шевроні у добробатів вила. Хлопців направляють у передмістя Донецьку (с. Піски).
Ляшко завчасно анонсує наступ по телебаченню. Батальйони «Дніпр» і «Шахтарськ» 24 липня 2014 року попадають у засідку ледь уникнув оточення. Потім на цьому тлі буде конфлікт між Філатовим та Ляшко. Піски - мають стратегічне значення, оскільки через цей населений пункт проходять водні артерії Донецької області. Трохи пізніше бойовики спробували відвоювати Піски, але на даний момент український сили остаточно зачистили населений пункт від терористів.
26 июл. 2014 г. публікують відео «Штурм передмість Донецька. Початок»

З коментарів того часу:

«Ярун Дубицкий (3 года назад) -
Сегодня батальон Шахтерск занял поселок Пески, который входит в черту Донецка, — однако был выбит оттуда контрударом и едва избежал окружения. Пески были заняты бронегруппой противника. Украинские СМИ преподнесли это событие как захват плацдарма в самом Донецке, штабной писарь батальона «Шахтерск» по кличке Альмаз живописно рассказал о битве перед стелой на въезде город, о зачистке Песок, в ходе которой были уничтожены сотни снайперских гнезд, но умолчал о том, что позже каратели попали в мешок были обстреляны НОНами и еле унесли ноги. Информация от очевидцев: п. Пески в северо-западнее 1.5 км от Донецка — это выжженная земля… Все дома разбиты, остовы дымятся, на улицах трупы домашних животных, стоит устойчивый запах гари, запах смерти. Деревья стоят голые, плодов нет даже под кронами деревьев. Их как будто замело вихрями воздуха. Судя по всему, это взрывная волна от Градов. При осмотре машин, которые не повредила БЧ Града, а накрыло взрывной воздушной струей, вылетевшие стекла проводка рассоединилась (на разьемах-папа-мама).Капоты двигателя и багажника отнесены на несколько десятков метров. В некоторых домах есть жители, некоторые приезжают сюда в минуты затишья.»


Загальна ситуація на фронті в той час:
BBC News Україна публікує 1 серпня 2014 року - Армія веде бій за Шахтарськ. На підступах до підконтрольного бойовикам Донецька тривають бої. Вночі проти п'ятниці 1 серпня протистояння між української армією та проросійськими сепаратистами наблизилося до Шахтарська.

5 канал публікує 1 серпня 2014 року - Десантників АТО евакуювали із засідки терористів. У керівництві десантних військ України підтвердили факт загибелі українських військових десантників з 25-ї бригади. Командувач десантних військ України Юрій Галушко повідомив - під час бою поблизу міста Шахтарськ загинули 10-ро десантників, 11 поранено 13 - зникли безвісти.

Tor10 min«112 Україна» публікує 5 серпня 2014 року – «А тим часом батальйони "Азов" та "Шахтарськ" вирвалися із засідки. На передодні вони в притул підійшли до Донецька в районі Мар’янки та після розголосу в ЗМІ бійців атакували та вони опинилися в оточенні. Один доброволець загинув, одинадцять поранено. Таку інформацію повідомили на сторінці батальону «Азов». Ситуація в Мар'їнці залишається напруженою через постійні мінометні обстріли». Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив боєць батальйону "Шахтарськ". "У Мар'їнці зміцнюються, встановлюють блокпости, основні частини добровольчих батальйонів виведені. Там є окремі групи добровольчих батальйонів і 51-ї бригади: вони зміцнюються, встановлюють блокпости навколо. Ситуація складна: сепаратисти постійно обстрілюють з мінометів. Тобто місто під контролем, але це ще така буферна зона, сказати, що там все спокійно, не можна ", - зазначив боєць батальйону" Шахтарськ ".
Tor23 minБоєць також підтвердив, що їм вдалося затримати начальника міліції Маріуполя Олега Моргуна. Його передали в прокуратуру для подальших слідчих дій.

У СМІ кидається фраза: «Наскільки законно діяв спецпідрозділ, визначатимуть відповідні органи».
Прокуратура Моргуна звільнить з під стражі. А він потім звільниться з органів МВС України в зв'язку з виходом на пенсію, переїде до рідного, нині окупованого міста - Новоазовськ, і потім стане мером окупованої Ясинуватої.
Тільки після цього вже заочно буде визнаний винним в скоєнні кримінального злочину, передбаченого частиною 1 статті 258-3 «Участь у терористичній організації» Кримінального кодексу України. І заочно отримає строк 11 років позбавлення волі.
Ще в понеділок батальйони «Азов», «Шахтарськ» та 51 бригада ЗСУ взяли під контроль Мар’їнку. Комбат «Азову» Андрій Білецький розказав подробиці. За словами військового, для сепаратистів місто було ключовим опорним пунктом з артилерією. Тепер же бойовикам довелося на кілометри перенести артилерію і частина військових бригад тепер в безпеці від обстрілів.

Tor12 min13 серпня 2014, Громадське ТБ Запоріжжя
Батальйон «Шахтарськ» приймав участь у бою в Іловайську. І хлопцям є що сказати. Заступник комбата Руслан Онищенко наголошує – операція з такою підготовкою не могла бути успішно. «Ми наступали, а розвідка нам навіть карти не дала. Лише сказали – підступи до міста звільнені, а нашою задачею була робота в міських умовах по виявленню і знешкодженню бойовиків. Але дані розвідки були хибними! Нам говорили що здійснили артобстріл, а його не було! Обіцяли димові шашки, але де вони поділися? Ми не місцеві, розташування вулиць не знали, але й до міста ми не доїхали. За два кілометри до міста наштовхнулися на укріпрайон. Бетонні споруди створили чотири місяці тому. Це диво, що ми залишилися живими. Просто вчасно прийняли рішення про відступ…», - коментує військовий.

Батальйон ще тільки почав воювати, а комусь вже дуже хочеться його розформувати. На ТВі з’являється фейкова інформація. 11 серпня канал ТВі публікує інформацію, що батальйон «Шахтарськ» припиняє своє Існування. Якоби про це повідомляють Бійці підрозділу. Кажуть, дізналися Із власний джерел, що наказ про їхнє розформування вже підписано.

13.09.2014 МВС спростовує цю інформацію на офіційній сторінці.

Tor13 min

Найголовніше! Інформація про розформування батальйону "Шахтарськ" не відповідає дійсності 13.09.2014 Вчора деякі ЗМІ з посиланням на бійців батальйону міліції спеціального призначення «Шахтарськ» повідомили про розформування підрозділу. Повідомляємо, що дана інформація не відповідає дійсності. Будь-яких рішень, наказів та розпоряджень щодо розформування чи реформування підрозділу не існує. На теперішній час батальйон «Шахтарськ» знаходиться на своїй базі у Дніпропетровській області, проходить переформування, бойові навчання, з особовим складом проводяться заняття. Сьогодні органи внутрішніх справ входять в етап реформування, яке може стосуватися більшої частини підрозділів міліції. В разі будь-яких кадрових рішень особовий склад батальйонів міліції спеціального призначення може бути зарахований до Нацгвардії України або більш численних, краще озброєних та оснащених підрозділів. ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області

torezinfo публікує: 5 жовтня 2014 г. «За Украину! Батальон "Шахтёрск"».

Tor14 min"Хочется всем показать, как зачастую выглядит война вне городских улиц. Уважаемые наши патриоты, посмотрев этот небольшой фрагмент видео с участием пятой роты батальона «Шахтёрск», вы поймёте, на что каждый день идут все участники АТО. Мы не показываем городской бой и обстрелы из артиллерии, а лишь обычную «зелёнку», что таит в себе множество опасностей. Когда за каждым деревом, за каждым кустом может затаиться боевик, а всё вокруг заминировано. Нередко кто-то из парней не успевает заметить тоненькую проволоку от растяжки или террориста, притаившегося неподалёку. И тогда мы хороним очередного Героя. Каждый из нас знает, что следующая минута жизни может стать последней. Но силы на то, чтобы встать и пойти в атаку, отправиться на штурм лесополосы или ДЗОТа, находятся всегда. Мы не боимся, ибо сражаемся за свой родной дом, зная, что правда на нашей стороне. И не остановимся, пока враги не будут повержены! Слава Украине!"


Tor6 minПісля боїв Оніщенко вивів свій батальйон «Шахтарськ» для відновлення сил, ремонту техніки і розташував на базі відпочинку «Форекс-Парк», бо в піонерському таборі, де йому запропонувало командування не було ані електрики, ані води. Саме тому вибір пав на «Форекс-Парк», де відпочивали українські можновладці. Власник «Фореса» поставив ультиматум, щоб через два дні вони звільнили базу. Руслан відмовився. Тоді власник пригрозив, що доб’ється розформування батальйону. Коли Порошенко приїздив у Маріуполь, власник зустрілися з Президентом, після чого Порошенко наказав розформувати батальйон «Шахтарськ». Аваков не міг так розкидатися людьми і пішов на хитрість: батальйон не розформували, а перейменували у «Торнадо», щоб заспокоїти можновладців.

Tor24 minАле торнадівці вірили у справедливість, подумали, що проблеми тут в АТО з-за того, що там у Києві просто не знають, що коїться на місцях. Далі була боротьба з контрабандою вугіллям, чавуном, продуктами, ліками. Бійці бачили, як хтось заробляв на торгівлі з окупантами великі гроші. Вони повідомляли Київ про злочини, розповідали в СМІ, поки не було прийняте рішення про розформування батальйону, а 12 осіб було віддано до суду по сфабрикованим справам. Так, як докази їх «злочинів» не видержували ніякої критики, суд зробили закритим.
Так першим під удар українського «правосуддя» попав батальйон «Торнадо». Потім уже був «Айдар», «Донбас». Причиною суду над торнадівцями були не їхні «злочини» доказова база відсутня, а те що вони зачепили інтереси нашої владної мафії. Хлопці знали, на що йшли і чим це може закінчитись. Але вони ризикнули. За свій риск вони поплатилися ув’язненням. Тому в мене заклик до всіх киян. Коли буде суд 24.11 ( про час і місце буде сказано додатково), прийдіть і підтримайте хлопців. Визволити їх з лап української владної мафії можете тільки ви, прості люди, своєю активною і масовою підтримкою.

ЗА ЩО СУДИЛИ БІЙЦІВ БАТАЛЬЙОНА «ТОРНАДО»

Tor8 minСтаниця Луганська в Луганській обл.- останнє місце дислокації батальйону «Торнадо». Прибувши сюди командир батальйону знаходить тут дуже цікаву і незвичну ситуацію стосунків підрозділів ЗСУ, які несуть службу на лінії розмежування, і сепаратистів. Між ними установлені негласні дружні стосунки, негласний мир: ЗСУ пропускають з України в Лугандонію контрабанду: по автомобільній дорозі - це в основному продукти і лікарства. Сепаратисти за це поставляють нашим «воїнам» спиртні напої, наркотики і періодично і закуску до випивки у вигляді вгодованого кабанчика. Чому пишу «воїни» в лапках, тому що насправді це не воїни, це стадо алкоголіків і наркоманів в яких мета одна- напитися, нажертися, наколотися. Такий контингент лєлєялі спеціально для себе обласне керівництво СБУ, МВД, ЗСУ і губернатор області Москаль. Таким чином перестрілок між ЗСУ і сепаратистами вже не було. 

Але був один негативний елемент для наших «воїнів-героїв». Їхню ідилію з сепаратистами періодично порушували «брати-москалі». Вони періодично пострілювали по нашим позиціям, що часто призводило до людських жертв. Ні-ні! Це вони робили не від безмірної ненависті до нас, українців. Просто для їхніх військовослужбовців це було тренування по знищеню блок посту, по знищенню групи наших солдатів і т. д. Ви запитаєте, а як же на це могли дивитися солдати, коли їхніх друзів періодично відстрілювали. Справа повернулась так, що це були уже не солдати. Їх навіть людьми трудно було назвати. Це було стадо деградованих баранів, яких власник періодично відбирає на шашлики. Що роблять при цьому інші барани. Вони спокійно пасуться далі. Звичайно, описана ситуація, слава Богу відноситься не до всіх підрозділів ЗСУ, але в даному випадку це було, а може і є до наших часів.
В цьому місці проходить залізнична гілка, з якої кормилася вся керівна «еліта» області. Від сепарів поставлявся метал і вугілля (без податків, звичайно). Що везли сепарам з нашої сторони - не відомо. Тут контрабанда велася по-крупному. Нашим баранам з цього великого корита, звичайно, нічого не перепадало.
Tor15 minІ от значить приїхали наші воїни (уже справжні без лапок) батальйон «Торнадо» І відразу серця їхні затиснуло від великої зневіри: за що ми кров проливали, за що гинули наші товариші в боротьбі з сепарами і москальським агресором. Не могли вони спокійно дивитись на таке безмірне блφдство. І вирішили на ньому поставити крапку. Комбат Оніщенко Руслан пішов на контакт з нормальною частиною «Айдару», «Донбасу», договорився з ними про спільні дії. Потім зібрав своїх бійців, виклав їм обставини ситуації і почав міркувати, що робити. Вирішили поставити заслон контрабанді.

Tor25 minБув зірваний транспортний міст, установлено, де потрібно свої блок-пости, почали зупиняти потяги з контрабандою. Тут звичайно піднявся грандіозний кіпіш, як зі сторони нашої владної обласної шобли, так і зі сторони сепарів. Чеченці, які воювали на їх стороні пропонували навіть продавати нашим зброю, в обмін на незмінність старої ситуації. Наші герої не пішли на уступки, Вони знали на що йшли, знали чим це може закінчитися. І це нарешті трапилось. Влада почала їх звинувачувати в таких гріхах, що можна подумати, що вони-це не організований загін патріотів- українців, які захищають свою землю, а банда маніяків-садистів, які займаються грабунками, фізичними насиллями мирного населення, сексуальним розбещенням своїх колег. Потім зовсім випадково в інтернет потрапляють особисті данні бійців «Торнадо» з бази дніпропетровської поліції.

СЕКСУАЛЬНІ ПРЕТЕНЗІЇ ДО КОМБАТА. МАРЬЯНА

Служив в батальйоні один боєць Вадим. Він загітував собі одну дівчину - Епієву Мар’яну, щоб вона разом з ним служила в батальйоні. Вона приїхала з Луганської області, з окупованої території. Комбат запропонував, щоб вона пожила деякий час в батальйоні, обдивилась, обжилась і якщо їй ця система підійде, то її направлять на міліцейські курси і після їх закінчення вона повернеться у батальйон. Вона погодилась, так і зробили. Після закінчення курсів вона вернулась служити в батальйон секретарем у штабі. Прослуживши деякий час комбат замітив нехорошу особливість нашої молодої героїні. Вона була дуже холоднокровна до роботи. Про те, щоб допомагати своїм подругам по роботі не могло бути і мови, вона навідь свої прямі службові обов’язки виконувала спустивши рукава. Терпець комбата урвався і він почав пояснювати дівчині, що вона сюди приїхала не в відеоігри грати, а виконувати якусь роботу, за яку їй справно платять зарплату. Після розмови Мар’яна трохи зажурилася. І вирішила вона зі своїм другом Вадимом драпонути з батальйону. А так, як Мар’яні прийдеться вертатись до сепарів, які не дуже будуть задоволені такою біготнею нашої героїні туди-сюди, то дівчинка прихватила деякі секретні документи.

Отже одного дня комбат приходить на роботу, а Мар’яни немає. Потім почали приходити СМС-ки, що її викрали. Зразу ж об’явили по всій області план перехоплення. Через деякий час невдачливу тунеядку виловили разом з її коханцем. В обласному управлінні МВД відразу відкрили на неї справу. Оскільки залишилась серйозна проблема з украденими документами, які необхідно було знайти. Комбат домовився зі своїми колегам і дівчину відпустили в його розпорядження. Приїхавши в місце дислокації підрозділу, він учинив Мар’яні допит: «Де документи, поверни їх назад?». Мар’яна сказала що їх у неї немає. Tor4 minТак, як в цей момент жіночий контингент був відсутній, комбат взяв двох своїх бійців, завели дівчину в підвал і почали роздягати. І коли її розділи до ліфчиків і трусиків, дівчина зрозуміла, що діло пахне керосином, і вона витягнула з цих самих трусиків документи. На цьому допит закінчили і Їй вернули одежу. Дівчина зразу розплакалась, сказала, що на такий поступок її підбив Вадим (він між іншим зі своєї сторони все валив на неї).
Перед Онищенком зразу постало питання, що далі робити. Віддати дурне теля слідчим? Жалко. Але з іншого боку, подумав комбат, цілком можливо, що у неї є домовленості з сепарами і її там чекають. Комбат вирішив взяти її в розробку.
Коли дівчинка заспокоїлась, комбат пояснив, що вона молода, дурна, це помилка молодості і він дає їй шанс. Мар’яна залишається в батальйоні, виконує деяку роботу (до секретних документів її звичайно не допускають). Якщо все буде нормально, останеться тут служити, все утрясеться і її проступок забудеться. Мар’яні виділили кубрик, де вона спала, роботою її сильно не допікали. Основна її робота була – грати у відеоігри, вона цим сильно захоплювалась. А комбат тим часом не спускав з неї очей. І невдовзі появився результат. Через нашу незадачливу тунеядку вдалось вийти на два канали збуту золота і валюти з сепарської сторони на Україну. Сепари реалізовували награблене добро наступним чином. Вони переправляли через своїх посередників награбоване у Харьков і там скупали нерухомість. Тоді Оніщенко зв’язався з відомим зараз всім Ківою.

Tor16 min

Комбат передав йому всю інформацію про контрабандистів. Ківа успішно провів операцію по їх затриманню, за що одержав нагороди. А що Оніщенку? Йому медальки не хватило. Правда про нього згадали в одній газетній статті.
Після всього цього дівчину Мар’яну все-таки прийшлось здати у в’язницю. Там нею серйозно зайнялось слідство. Коли Оніщенко організував блокаду контрабанди, Матіос використав Мар’яну, як потерпілу від сексуальних домагань комбата. Його звинуватили, що він заставляв Мар’яну маструбирувати йому член. З цього приводу було проведено більше 80-ти експертиз: і на кров, і на сперму, на волосся, на ДНК, тощо. Експертиза нічого не виявила, свідків ніяких немає. В результаті остається одне тільки свідчення самої «потерпілої», а це означає, що практично всі докази цього злочину відсутні.


ТАТ’ЯНА ЧОРНОВІЛ.

Tor26 minЯке вона має відношення до «Торнадо»? Практично ніякого. Має відношення її чоловік - Віктор. І не до «Торнадо», а до батальйону «Азов». Була розроблена операція по захвату Іловайська. На одній з ділянок операція проводилась групою батальйонів «Азова» і «Торнадо». «Азов» мав на озброєнні броньований камаз з крупнокаліберним кулеметом. Коли він під’їхав і почав стріляти по сепарам, їхні снайпери зняли водія і кулеметника. Танін Віктор вскочив на кузов і відновив стрільбу, але його також зняли сепари. Таня звинувачує Онищенка, що це він віддав наказ Віктору про відновлення стрільби. Але він не міг цього зробити, тому що Віктор служив у другому підрозділі. Але наше воєнне керівництво обмовила Онищенка і переконала Таню, що це саме він заставив Віктора відновити стрільбу. Таня потім зустріла Оніщенка у Києві, накинулась на нього з кулаками, чуть не подряпала обличчя. Потім Таня свідчила проти комбата, про те, що вона бачила відео з мобілки, де він займається оральним сексом з маленьким хлопчиком. Була найдена під Києвом одна сім’я: чоловік, жінка і хлопчик. Слідчі підбивали їх на дачу показів у педофілії на Оніщенка. Але батьки хлопчика навідріз відмовилися це зробити. Психологи два рази проводили психологічну експертизу, але нічого не виявили. Потім це звинувачення було знято, тому що об’єкта насильства не існувало.


P.S. від редактора: В Україні немає справедливості, відсутня незалежна судова гілка влади. Суди – це каральний інструмент в руках диктатора. Щоб фальшиві докази набрали ваги, підключають навіть СМІ. Не буває доброго диктатора, повинна працювати система противаг. Коли спецпідрозділ «Корд» положив на підлогу сина Ющенко, підрозділ був розформований.
Корінь зла в країні – це диктатура Президента. Наша доля і доля цих хлопців в наших руках. Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб знищити диктатуру в країні.

ЗЛОЧИНИ «ТОРНАДО»

 1. Катування людей. Відеоматеріал свідоцтва жителів Приволья про "Торнадо" https://www.youtube.com/watch?v=S1NkRVwDRfY
 2. Заволодіння автотранспортом.
  Для проведення бойових операцій комбату іноді приходилось залучати громадський автотранспорт. Про один випадок він розповів на суді, де до пункта призначення, для виконання бойової операції, батальйон переміщався на трьох автобусах. Два поламалися. Не приїхати вчасно означало - зірвати операцію. Тоді комбат наказав групі бійців йти на перехрестя дороги і тимчасово конфісковувати необхідний транспорт для проведення операції. Так і було зроблено. Тоді було конфісковано три мікроавтобуса. В результаті цього бійці вчасно попали на місце призначення. Були випадки конфіскації транспорту для перевозки ранених і боєприпасів. Звинувачувати в цьому комбата під час проведення бойових дій - це верх цинізма нашого військового керівництва.
 3. Незаконне затримання громадян.
  Хотілося щоб слідство представило список цих громадян, якщо він дійсно існує. Порахувати скільки в ньому найдеться сепарів. Я не думаю, що затримання сепара являється протизаконним дійством.
 4. Незаконне присвоєння статусу бійця МВД.
  В деяких підрозділах МВД і ЗСУ командирами по «проханням» вищого начальства присвоювали статус бійця сепарам. Звичайно, наші генерали прокручували такі комбінації не безоплатно. Аналогічна пропозиція була запропонована вищим начальством комбату: зачислити в штат 4- бійців (на бумазі, звичайно). Комбат на відріз відмовився.
 5. Перевищення службових обов’язків.
  Під час проведення бойових операцій в зоні АТО і несення служби біля лінії фронту сюди можна приписати все що завгодно, якщо війна не названа війною.
 6. Опір владі. Про це нам нічого не відомо. Спочатку тихенько було заарештовано 8-м бійців. Ніякого опору з їхньої сторони не було. Потім затримали іще 4-х, кожного окремо. Хто-небудь з цих 4-х могли чинити опір при затриманні? Ні. Бо як мінімум розуміли, що за це можна отримати від 7-ми до 10-ти років.
 7. І нарешті самий злісний злочин - заволодіння ноутбуком. Такий випадок дійсно був. Ноутбук був повернутий власнику.

ВИСНОВОК: ЩО МИ МАЄМО? СПЛОШНИЙ ФАЛЬСИФІКАТ!!! Це не варто 11-ти років ув’язнення, якщо ти ризикував своїм життям в найважчий для країни час.

Згадайте! Зраднику, колишньому начальнику міліції Маріуполя Олегу Моргуну, а зараз меру окупованої Ясенуватої, заочно дали 11 років і людям, які стали на захист держави в самий важкий час, теж - 11!!!

Tor20 minНебайдужим я пропоную продивитись відео з інтернета «Торнадо. Шлях крізь пекло. Серія 1. Вольф». Там представлене інтерв'ю Віти Заверухи з бійцем «Торнадо» Андрієм Демчуком (позивний Вольф). В ньому коротко представлено бойовий шлях «Торнадо» і висвітлені вищезгадані питання.

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Прочитано 1178 разів

Останні з Василь Бурлака

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 12
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 70.8%Україна
Сполучені Штати 19.8%Сполучені Штати
Росія 4.3%Росія
Ірландія 3.1%Ірландія
Німеччина 0.6%Німеччина
Ізраіль 0.6%Ізраіль
Франція 0.6%Франція

Вчора: 4
Цього тижня: 27
Минулого тижня: 99
Цього місяця: 161
Минулого місяця: 13
Всього: 213476

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук