Розділ 12. ЗМІ та інший медіа ресурс

Народ — це історична спільність людей, яка склалася на певній території та володіє стабільними особливостями мови, культури, а також усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших. Історично сформований етнос виступає соціальним організмом, який самовідтворюється шляхом передачі новим поколінням мови, традицій та ін. Головну роль в цьому відіграють засоби масової інформації.

 

Державні ограни податком регулюють розповсюдження іноземної культури та активність їх засобів масової інформації. Цей податок повинен йти виключно на розвиток національної культури.

 

Податок не стягується з діяльності, яка пропагує національну мову, культуру, з українського кінематографу, українського книгодрукування, з українських закладів мистецтв, з закладів, які охороняють та популяризують національні історичні пам’ятки, з українських засобів масової інформації.

 

Основні цілі засобів масової інформації - інформувати, пропагувати, розважати, продавати, допомагати "відкривати правду" та контролювати дії державних органів.

Засоби масової інформації може використовувати будь-який громадянин, що має для цього економічні можливості та засоби.

 

Засоби масової інформації контролюються самовільним процесом встановлення правди на "вільному ринку ідей", а також судами України.

 

Засоби масової інформації повинні нести повну відповідальність перед суспільством за надану і розповсюджену інформацію - заборонені наклепи, непристойності, зрада у військовий час.

Журналістика перебуває у власності держави та приватних осіб.

Державна частина журналістики пропагує мову, культуру, культурну спадщину, історію, новітні технології, сучасних видатних діячів України та інформує про діяльність державних органів влади.

Засоби масової інформації є інструментом контролю за урядом та задоволення інших потреб суспільства.

Немає ніяких перешкод для отримання ліцензії на відкриття інформаційного підприємства та в електронному реєстрі фіксуються його засновники.

Всі суперечності та скарги стосовно інформаційного контенту розглядає суд по правам людини.

Якщо суд визнав неправомірні дії з боку інформаційного підприємства, то засновникам висувається попередження і покарання згідно законів України. Після другого порушення ліцензія скасовується, а засновники більше не можуть відкривати своє інформаційне підприємство.

Держава зобов’язана забезпечити мережу для розповсюдження електронного контенту 1 рік безкоштовно для початківців.

Головою Державного комітету телебачення і радіомовлення України є Президент Національної телекомпанії України.

Президента Національної телекомпанії України обирають прямим всеукраїнським електронним голосуванням серед журналістів, які представили найкращу програму розвитку національного телебачення. В голосуванні можуть приймати участь всі зареєстровані журналісти України. Рішення приймається простою більшістю від зареєстрованих учасників вибрів.

Членами Державного комітету телебачення і радіомовлення України є директора Обласних телекомпаній і радіо компаній.

Директора обласної теле і радіо компаній обираються таємним електронним голосуванням серед журналістів, які зареєстровані в даній конкретній області, з числа кандидатів, які запропонували найкращу програму розвитку національного радіо та телебачення.

На керівника технічного забезпечення можуть подавати кандидатів - директор компанії, само висуванці, але остаточне рішення приймається таємним голосуванням колективом технічного забезпечення.

Фінансування обласних теле і радіо компаній здійснюється з бюджету області у співвідношенні 50% на творчу діяльність і 50% на технічне забезпечення.

Сторінка 1 із 2

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 13
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 1
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1

Україна 69.1%Україна
Сполучені Штати 21.3%Сполучені Штати
Росія 3.9%Росія
Ірландія 2.8%Ірландія
Німеччина 0.5%Німеччина
Ізраіль 0.5%Ізраіль
Франція 0.5%Франція
Іспанія 0.5%Іспанія
Словаччина 0.5%Словаччина

Сьогодні: 6
Вчора: 11
Цього тижня: 19
Минулого тижня: 27
Цього місяця: 180
Минулого місяця: 13
Всього: 213495

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By ONK

Пошук