Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking

 

Дорогі наші друзі!

 

Дякуємо вам за інтерес до нашого проекту!

Уявіть, що ви стоїте на межі. Крок вліво – Лихо, крок вправо – Добро. Щоб зробити крок вправо треба зусилля, вліво - скотишся сам. Отак і в нашій Україні. Як тільки ви запитали: «А що я один можу зробити? Хто мене послухає? Все одно буде так, як вони вирішують.»  Ви зневірилися і рухаєтеся у бік Лиха. Лихо перемагає.

Дякуємо вам, що ви цікавитесь цим проектом - це ДОБРЕ, ви не залишилися на межі і не стали на бік Лиха. Та разом з тим, ідеї потребують живлення. Цей Сайт не є комерційним проектом і існує завдяки ентузіазму дуже обмеженої кількості людей. Серед нас немає людей, які хочуть на цьому збагатитися. Сайт потребує Вашої підтримки на своє існування і вона може бути такою:


1 Активно беріть участь на нашому сайті. ЦЕ САМА ВАЖЛИВА ДОПОМОГА, ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ НАДАТИ НАМ! Ми робимо цей сайт, щоб допомогти всім нам поліпшити якість свого життя. Найменше ми хотіли б просто представляти якусь цікаву інформацію або піклуватися про підвищення свого рейтингу. Наша мета в тому, щоб Ми всі разом могли змінити умови нашого життя на краще. Тому пропонуйте, обговорюйте, беріть участь!

2 Запропонуйте наш сайт своїм друзям, родичам, колегам, щоб і вони також як і Ви могли взяти участь в активній зміні країни на краще та справедливе процвітання кожного громадянина.

3 Поширьте посилання на наш сайт в соціальних мережах серед своїх друзів. Ви можете поширити посилання на увесь сайт, або/чи на окрему сторінку його змісту. Ви навіть можете поширити наш сайт через будь-яке фото на ньому. Якщо Ви зробите таке поширення ми будемо Вам дуже вдячні.

4 Активно беріть участь в обговореннях в коментарях до матеріалів сайту. Ваш досвід може бути дуже цінний для інших, а питання, які ви піднімаєте та/або задаєте, дозволяють і вам і іншим знайти необхідні відповіді. Ми сподіваємося на Вашу участь, бо без вас нам буде вкрай важко досягти успіху.

5 Ви можете допомогти своїми професійними навичками. Якщо у Вас є свої власні і конкретні погляди стосовно Законодавства чи пропозиції на обґрунтовну зміну Ситеми взігалі чи окремих її частин, викладіть свої погляди на сторінках цього сайту. Для цього ми навіть можемо вам надати Авторський доступ для публікації власних матеріалів на сайті у власній рубриці.

6 Також Ви можете зробити будь-який грошову пожертву, внесок на розвиток сайту. Про те, як це зробити інформація нижче. Ми будемо вдячні вам і за таку допомогу також!

Ви можете переахувати будь яку суму, яку вважаєте за потрібне, на рахунок ПриватБанку -

5169 3600 0202 0976

Отримувач платежу: Болтнева Лариса

Додати коментар


Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • admin@rubikon.in.ua
  • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.