Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking

На цьому сайті ми проводимо мозковий штурм, тому любі пропозиції для нас важливі. Ми запрошуємо і фахівців, і аматорів. ПРОПОНУЙТЕ. Кожен українець дивиться під своїм кутом зору і це важливо. Не треба перевищувати досвід і обізнаність одних та зменшувати - інших. Треба щоб панувала мудрість і гармонія.

Ми цінуємо і поважаємо людей, які працюють з нами. Саме тому ми завжди виконуємо свої зобов'язання і намагаємося створити максимально комфортну атмосферу для досягнення результатів. Ми не знаємо кращого способу для самореалізації. Кожному з нас і Проекту в цілому важливо завтра отримати кращий результат, ніж ми маємо сьогодні.

Для реалізації Проекту дуже важливо, щоб прокинулися народний розум, творчість та ініціатива. Щоб кожен з вас вклав частинку своєї душі в розробці нової України. Тоді кожен буде цінувати і боротися за результат, як це роблять олігархи по відношенню до свого бізнесу. Ось чим саме ви відрізняєтесь від олігархів. Бо вони вкладують, а потім борються за результат.

Справа перебудови держави повинна стати ділом кожного. Щоб кожна людина відчувала себе часткою загального процесу. Дуже погано коли хтось тягне воза у гору, а всі інші спостерігають та сперечаються дотягне він чи ні, хоча в тому возі лежить щастя і добробут кожного українця.

Якщо у вас поки що немає пропозицій, просто будьте учасником процесу, бо протягом дискусії вони обов’язково з’являться. Розробка проекту дуже цікава річ, а особливо, якщо в кінці ми отримуємо результат. Цікаво навіть не сам результат, а процес творчості. В нашому випадку два в одному – вищий пілотаж, коли ми зробимо проект, реалізуємо і будемо насолоджуватись його результатами.

Ми шукаємо справжніх партнерів в команду та очікуємо, що Ви разом з нами будете найбільшим генератором ідей і методів їх реалізації.

Додати коментар


Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • admin@rubikon.in.ua
  • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.