Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking

Кожен має достатній запас наполегливості, щоб підійти до проблеми творчо і вирішити її. Наполегливість - особиста риса, яка характеризується здатністю долати зовнішні і внутрішні перешкоди при досягненні поставленої задачі.

Поки ми долаємо перешкоди - ми отримуємо досвід, знаходимо нові рішення, робимо роботу над помилками, міцніємо і саме головне змінюємось на краще. Наше завдання змінити людей навколо. Запалити їх ідеєю перебудови. Вони повинні повірити у свої сили і могутність. Тому що від кожного з нас залежіть майбутнє всіх.

Коли ви будете приймаєте участь в обговореннях, ділиться своїми враженнями і роздумами з близькими, цікавтеся їх думкою. Напишіть їх думку в обговореннях і розкажіть реакцію спільноти на неї. Не прикрашайте дійсність говоріть, як є. Шукайте консенсусу, бо істина не між тими хто сперечається, вона десь вище. Спробуйте не сперечатися, а зрозуміти один одного. Сформулювати пропозицію та шляхи її вирішення.

Ми в свою чергу не будемо ігнорувати ті чи інші пропозиції, які на перший погляд здаються не дієві або мало ефективними. Ми вважаємо, що будь-які способи придатні для досягнення цілей, бо світ різноманітний і одного рецепту не буває.  

Наполегливість же допоможе нам перетворити задумане в реальність та досягти цілей, які ми сформуємо на цьому сайті.

Наша сила в знаннях. Знання – це наша зброя. Обізнаний значить озброєний. Нам дуже повезло, що ми живемо в час інформаційних технологій, де знання можуть поширюватись миттєво і їх не можна конфіскувати.

Додати коментар


Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • admin@rubikon.in.ua
  • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.