Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking

МИ пропонуємо

 • Це МИ наймаємо менеджерів

  Ми пропонуємо системні зміни і будемо вимагати їх виконувати від кандидатів у владу. Досить слів!

 • Це МИ є носії влади

  Ми робимо проект перебудови України, для цього ми набираємо команду однодумців.

 • Це МИ створюємо умови "гри"

  Формулюємо по-крокові вимоги з терміном на виконання і прописуємо в Громадській угоді для кандидатів у депутати і Президенти, за яких будемо голосувати.

 • Досить вірити обіцянкам

  Після обрання, слідкуємо за виконанням вимог і активно реагуємо на невиконання кожного кроку і терміну.

НАШІ наміри і сподівання

Нам набридло очікувати порядних людей у Владі, які би витрачали свій робочий час на добробут українців. Натомість ми щоразу бачимо лише "обранців" які піклуються особистою якістю життя і використанням наданих повноважень для забезпечення збагачення виключно своєї Родини.

Вже ціле покоління українців народилося і досягло громадянського віку в сподіваннях їх батьків на краще майбутнє і кращу Долю, але усі громадяне спостерігають ці досягнення лише для частки, для обраних громадян, яким поталанило одурити суспільство і тих осіб які пограбували країну з будь-яких можливостей. Само ці громадяни впливаючи на законотворчість в країні, забезпечили собі процвітання за рахунок решти громадян в країні. Вони, використавши шахрайство та інші спокуси чиновників, пограбували країну і продовжують впливати на життя країни задля своєї вигоди, використвуючи продажних обранців ...

Ми більше не хочемо терпіти цей стан речей і хочемо отримати керування країною згіднго Конституції де дійсним носієм влади є Народ. Тому ми створили цей Интернет-ресурс, за допомогою якого сподіваємося зібрати активних громадян для вироблення дійсно народної Системи керування країною. Ми сподіваємося на активних однодумців, які розуміють і підтримують наші сподівання на зміну існуючої Системи керування країною. Долучайтеся до наших намірів і висувайте свої пропозиції, лише разм ми зможемо змінити Систему...

 

Як повинен діяти Президент?

Які повноваження Президента і як вони впливають на стан речей у Державі? Як спонукати Президента працювати на Державу, а не на власний бізнес? Чи добре, коли життя всієї країни залежить від рішень однієї людини? Що повинен робити Президент для країни?

Ми Вам пропонуємо взяти участь в удосконаленні та приведення до суті свого призначення посади Президента України. Запропонуйте свої варіанти повноважень і функціональності цієї посади в Країні. Обговорюйте вже опубліковані пропозиції.

Чи задовольняє Вас якість законотворчості?

Чи є законодавча гілка влади незалежною? Як Ви ставитесь до того, що депутати не несуть юридичної відповідальності за прийняті закони, і що Ви пропонуєте? Чи нормально, коли депутати Верховної Ради диктують правила всьому суспільству у дрібницях? Чи не варто підняти рівень відповідальності депутатів місцевих Рад та розподілити сфери впливу? Що треба змінити, щоб удосконалити роботу Верховної Ради?

На сторінках цього сайту Ви зможете висказати свою думку, запропонувати або виправити умови, що є запорукою ефективності роботи обранців на благо Країни.

Чи є судова гілка влади незалежною?

Що треба змінити, щоб суди в Україні приймали справедливі рішення? Як вплинути на суддів, щоб не затягували справи? Як повинна виглядати відповідальність суддів перед суспільством? Як ви вважаєте, чи досконалі Кодекси України, за якими ми живемо? Та що в них треба змінити? Знаєте як краще?

Якщо Ви вважаєте, що система правосуддя недосконала, а рішення судів не є справедливими, викладіть свої думки з приводу вдосконалення цієї системи.

Хто такі Силовики і які їх основні завдання?

Кому присягають службовці силових структур країни? Яке повинно бути оптимальне підпорядкування цих осіб? Кого захищає людина, кому Присягає? Чи захищає їх законодавство України, суд? Чи дійсно несуть відповідальність командири за своїх підлеглих, чи за примус на виконання злочинних наказів? Що потрібно зробити, щоб не гинули наші вояки з приводу недолугого керування? Хто контролює і де звіти та відповідальність? Ветерани - це резервна Армія, чи це нікому не потрібні Громадяни?

Якщо у Вас є пропозиції, пишіть. Громадськість повинна знати, чого прагнути і як повинно бути.

Формування і контроль Виконавчої Влади

Чи достатньо у неї повноважень? Скільки коштів на її утримання Народ України витрачає? Який від неї коефіцієнт корисної дії? Які пропозиції до її вдосконалення? Кабмін за квотами партій – це сучасне досягнення чи це камінь на шиї Держави? Дієва Виконавча влада, як вона виглядає? Як вона взаємодіє з іншими гілками влади?

Ми кожен день відчуваємо на собі роботу виконавчої влади. Ми кожен день бачимо, що не так, як може бути? Де корінь проблеми? І що можна змінити? Поділиться з нами своїм баченням.

Основні напрямки:

 
 

Додати коментар


Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
 • +38 095 603 32 90
 • admin@rubikon.in.ua
 • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.