Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking

Будівництво починається з проекту. Зборка будівлі – це найлегша частина, коли проект готовий. Тому спочатку треба зробити проект, а потім розпочинати будівництво. В нашому випадку треба сформулювати наше бачення Нової України і тільки потім, як цього досягти. Чим точніше сформулюємо своє бачення, тим швидше збудуємо Нову Україну!

Після розвалу Радянського Союзу найактивніші громадяни стали бізнесменами. Створили партії. Взяли владу у свої руки. Стали олігархами. І це нормально. Іншим вони всилили думку, що нічого змінити не можна, все зумовлено.

Невже ви думаєте, що олігархи через телебачення повинні вселяти вам інші думки, які зруйнують їх бізнес та їх положення в суспільстві?

Поки тридцять мільйонів свідомих мешканців України не вірять в свої можливості, десять тисяч активно грабують країну. Повірте, їх бачення Нової України суттєво відрізняється від вашого, в чому неодноразово ви змогли переконатись. Тому підключайтесь і працюйте! Ваше щастя тільки в ваших руках!

Тільки шляхом об'єднання спільного інтелекту і спільного бажання роботи на загальний результат, ми розраховуємо змінити ситуацію на краще. Ми бачимо в цьому нашу цілеспрямованість. У тому, щоб об’єднати загальні зусилля на конкретні рішення, не розпорошувати сили на все і відразу, а концентруватися на те, що ми дійсно можемо змінити. Наші цілі повинні бути конкретними. Конкретними для досягнення в селі, місті, районі, області і в Країні в цілому.

Додати коментар


Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • admin@rubikon.in.ua
  • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.