Твоє життя, це твої рішення і твої дії!

Скасування грошових застав

Image

Грошова застава для кандидатів – це фільтр, за яким українців відбирають на вищі державні посади. Грошова застава на посаду Президента становить 150 тисяч доларів (по довоєнному курсу). Особа має бути щонайменше бізнесменом. А щоб виграти серед 44-х претендентів на посаду, треба бути авантюристом. Бо з 44-х претендентів 43 програло вибори.

Щоб стати депутатом Верховної Ради треба заплатити керівнику політичної партії. В залежності від суми внеску, буде визначена позиція кандидата у партійному списку. Тому точну цифру знають тільки керівники партій.

Багатство – це коли люди багатіють разом з країною,

а не замість неї.

Image

Кандидати платять шалені гроші для того, щоб будувати нову країну? Їхній план мінімум відбити витрачені кошти, а план максимум заробити на державних проектах. Про якусь турботу за країну чи її громадян мова не йдеться.

Налагоджування тісних зв’язків політики з бізнесом приводить в бізнесі до погіршення конкурентного середовища, а в політиці до корупції. Верховна Рада перетворюється на біржу, де торгують преференціями. А в бізнесі компанії без політичної підтримки важче утриматися на ринку, зменшується продуктивність та погіршується інвестиційний клімат. Тому бізнесмени не створюють довгострокових планів, тільки коротко строкові.

Отримавши владні повноваження бізнесмен відкриває нові можливості для свого бізнесу. Якщо він економив на виплаті заробітної плати своїм працівникам, на виплаті преміальних, за шкідливе виробництво, на екології, то з чого ми взяли, що отримавши владні повноваження він різко почне турбуватися про країну, про наші права, свободи? Що його має спонукати до цього?

А іншим українцям дорога закрита, бо у них немає матеріальних ресурсів сплатити грошовий внесок для кандидатів на пост Президента, сплатити вступний внесок голові партії. Система хибна з самого початку.

Тому наша мета відкрити дорогу іншим громадянам. Забезпечити конкурентну боротьбу і широкий вибір.

А для цього потрібно скасувати грошовий внесок.

Зміни до Виборчого кодексу,
скасування грошової застави.

Порівняльна таблиця як було, як має стати. Червоним виділені текст змін.

Порядковий номер

Текст діючого Виборчого кодексу

Зміни у Виборчого кодексу

1.

Стаття 101. Грошова застава

1. Грошова застава вноситься партією, яка висунула кандидата на пост Президента України...

Стаття 101. Скасування.

2

Стаття 156. Грошова застава

1. Партія, яка висунула виборчий список кандидатів у депутати...

Стаття 156. Скасування.

3.

Стаття 225. Грошова застава

1. Організація партії, яка висунула виборчий список кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим...

Стаття 225. Скасування.

Коментарі відсутні

Пов'язані матеріали

Програмний законопроект

Програмний законопроект

Партійні списки

Партійні списки

Image