Конституційний суд. Що це було?

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Зараз "радники" Зеленського вже формують тезу-виправдання ситуації з рішенням Конституційного суду за принципом "вони всі призначені до нас". 

 Так, весь склад нинішньої Конституційного суду сформований у період 2013-2019 рік. І йдучи на вибори Зеленський про це знав. Так як у разі обрання Байдена він отримує Верховний Суд сформований при Трампі і з трьома суддями від Трампа. При наявності системно працюючої влади це не становить загрози. Конституційний суд України тихо й сумирно сидів при Порошенко бо існував Президент і його влада. Той же Конституційний суд і інші творять що завгодно бо Зеленський тягне максимум на карикатуру влади, та й то здійснювану Єрмаком. Звідси всі проблеми. Влада, яка не здійснює свої функції, повинна піти.Для волаючих "А що він може зробити". три варіантиВаріант №1. М'який
Відкликати призначених Президентом суддів ВС як "втратили довіру". Відкликати Верховною Радою обраних нею суддів за тим же формулюванням.Варіант №3 Жорсткий.

* Конституція України Стаття 5. Україна є республікою.
"Носієм суверенітету и Єдиним Джерелом влади в Україні є народ. Народ Здійснює владу безпосередньо и через органи державної влади та органи місцевого самоврядування."

Джерело: tZE INFORM

Від інтернет ресурсу Рубікон добавимо, що ця ситуація з Конституційним судом яскраво демонструє, що всю систему треба міняти і зокрема судову. НЕ реформувати, НЕ підлампічувати, а МІНЯТИ. І не як-небудь, і не так, як пропонує влада, а хоча б так, як пропонуємо ми.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Влада завжди все перекручує на свою користь про що б не йшла мова, тому пропозицію по системі керування державою повинен формулювати НАРОД. Як представники народу свою пропозицію ми виложили у вкладинці ВЛАДА, по судовій системі Судова гілка влади.

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук