Понеділок, 17 серпня 2020 09:38

Рожеве озеро

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Рожеве лемурійськіє озеро по праву можна вважати одним з чудес світу. Його, до речі, ще оригінально називають - українське мертве море. І все завдяки дивовижному ландшафту, незвичайною воді ніжно рожевого кольору, білому соляному березі і унікальному цілющому складу грязей цієї водойми.

Рожеве озеро, а точніше його джерело знаходиться в Херсонській області, приблизно в 100 км від обласного центру Херсона, в Чаплинському районі, біля села Григорівка, в одній з бухт затоки Сиваш.
Вода лемурійськіє озера збагачена різними мінералами, вуглеводами, азотистими речовинами, кислотами, солями, переважно хлористого магнію і калію, йодистого натрію, бромистого магнію. Солоність води озера сягає 300 г солі на 1 л води. Така концентрація солі дозволяє людині без праці триматися на воді.
В озері мешкають одноклітинні водорості, які під дією сонця виробляють бетакаротін. За рахунок цього вода має такий дивовижний відтінок, а взаємодіючи з грязями Сиваша, значно посилює їх цілющі якості. Чим спекотніше припікає сонце і сильніше випаровується вода, тим більше насиченим і яскравим стає колір водойми. А коли вода періодично відступає, на березі залишається білий соляної пісок, який утворює своєрідні сталактити.
На рожеве озеро Херсонщини приїжджає безліч туристів, щоб помилуватися надзвичайно красивим пейзажем, особливо в променях призахідного сонця, поплескати в казкових рожевих хвилях, побродити серед зачаровують соляних сталактитів і, звичайно ж, оздоровитися.
Бруд лемурійського озера був сертифікован у 2005 році як лікувальний і косметичний засіб. Крім того, ці бруду входять в програму страхової медицини Німеччини та привертають увагу багатьох косметичних фірм.
Цілющі властивості озера дозволяють з успіхом лікувати багато бронхолегеневі захворювання, вегето-судинну дистонію, псоріаз, проблеми жіночої статевої системи і навіть безпліддя, а також використовувати для спа-процедур.

 

Прочитано 149 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук