Обмін досвідом

Неділя, 05 травня 2019 13:02

Подагра

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Захворювання королів та геніїв. Чому королів? Вони багато вживали м’яса та алкогольних напоїв. Чому геніїв? Січова кислота діє на мозок, як кофеїн, постійно тримає його в тонусі.

podagra1 minЯ розповім історію своєї боротьби з хворобою. Я не лікар. Взагалі я дуже люблю вживати м’ясо смачно приготоване. Тушковані реберця, стейки, млинці з м’ясом, пельмені, котлети, гуляшики, індичка тушкована у пиві, гострі курячі крильця на грілі, шашлики на природі, тощо. Сам люблю готувати… а потім їсти. Розслабитися пивом з рибкою…

Якось робив ремонт вдома, стояв довго на ціпочках. Заболів великий палець на нозі. Став набрякати. Не міг ходити. Побіг до хірургу, думав потягнув сухожилля чи що?

Благо доктор не допоміг, але і різати не став… порекомендував ванночки холодні (температури тіла) з великою кількістю солі… нічого не допомогло. Я купив нові сандалі, вирізав дірку для пальця і поїхав у відрядження. Так сталося, що була можливість купатися в океані (там дуже солона вода) і після приїзду додому, пройшло. Ще перед цим мене вже турбували головні болі, особливо на погоду.podagra2 min

Потім ще раз заболів і набряк великий палець на нозі, не міг ходити. Я вже звернувся до терапевту, вона сказала, що у мене подагра і порекомендувала попити Алопурінол. Полегшало. Головні болі не проходили. Я з ними майже звик жити.

Потім я попав до лікаря ревматолога вона перша призначила мені якісне лікування і сказала, якщо не буду дотримуватися дієти, то все буде прогресувати. І коли приступ подагри повторився через місяць після того, як я щойно пройшов потужний курс лікування, я зрозумів, що це катастрофа, бо ліки якими я користувався лікували подагру і одночасно знищували печінку і нирки.

Чому я описую деталі? Тому що, як щоб повернути час назад, то я пробую достукатися до того, того молодого чоловіка, в якого щойно з’явилася подагра. Подагра – це розсинхронізація роботи печінки і нирок. І це не проходить, цей недуг вже до кінця днів. І можна себе довести до трагічного кінця (як актриса Юлія Началова), а можна змінити спосіб життя і знайти сенс у іншому.

Щоб уникнути подагри та її симптомів не можна вживати: м’яса, пива та все, що містить дріжджі, хліб, вино і навіть чай, кофе…. Ласкаво просимо у світ ВЕГЕТАРІАНЦІВ!

Отак я – м’ясоїд став… вегетаріанцем. З’ясувалося це не так важко.podagra3 min

Що таке подагра? Це розлад синхронної роботи печінки та нирок, накопичення січової кислоти в організмі, яка заповнює весь організм, найбільше осідає внизу, в стопах. Коли кислоти насичується багато в організмі, вона починає кристалізуватися в ногах. Гостра фаза починається саме з великих пальців на ногах, найнижчої точки в організмі. Кришталі січової кислоти ріжуть тканину пальців, виникає нестерпний біль і палець набрякає або те місце де утворився кришталь. НЕ можна робити ніяких ван!!! Тоді ці кришталі піднімаються до верхніх суглобів ноги, рівно на стільки, на скільки ви занурили ногу у воду. Цей біль тоді розповсюджується на всю стопу.

Січова кислота відкладається в м’яких тканинах, в суглобах, навіть в клітинах мозку, саме тому у мене були сильні головні болі, а лікарі казали, що я здоровий, як бик і придурююся. Чим раніше почати лікування, тим краще. Мало того, що треба зняти гострі симптоми, потім потрібно допомогти організму вивести зайву кислоту з організму. В цей час знову тебе лікарі кидають на призволяще і ти сам на сам зі своєю хворобою. ДІЄТА – це основний спосіб боротьби з хворобою, все інше допоміжне.

Що можна було змінити в моєму житі, щоб не дійти до такого стану?

1. Зрозуміти, що постійний головний біль – це перша ознака подагри.

2. Не зловживати м’ясом, пивом, все що на дріжджах. Особлива отрута – це тушковане м’ясо в пиві )). Дуже смачно, але ДУЖЕ шкідливо.

3. Природній продукт, який виводить січову кислоту з організму – це вишні. Дослідження показали, що 10 плодів сильніші за пігулку. Тому якщо ви м’ясоїд, то вишні у вашому раціоні повинні бути присутні і взимку, і влітку.

4. Якщо вже трапився криз, треба терміново відмовлятися від м’яса. Це вже ваш вирок. Ви все одно це зробите, але чим далі ви затягуєте процес, тим важче буде виходити з нього, якщо взагалі зможете.

podagra4 min5. Якщо вже трапилося ця халепа, то треба зняти криз, а потім ще провести заходи по виводу січової кислоти з організму. Нюанс, організм не все може вивести через нирки, на пальцях виникають такі білі бугорки, як на фото. На фото занедбаний варіант, потрібно проколоти голкою, коли з’явився тільки один. Купить разовий шприц і проколоти ним білий бугорок, вийде біла рідина, а потім дуже темна кров. Все видавити поки кров не зупиниться. Це виходять залишки кристалізованої кислоти через шкіру. Ці білі бугорки треба проколювати і видавлювати, допомагати організму виводити бруд. Обов’язково використовуйте стерильні голки, щоб не занести інфекцію. Це вам не розкаже жоден лікар, до цього я дійшов сам експериментально. І одруження проходить значно скоріше.

6. Під час хвороби обов’язково треба пити пігулки, які підтримують печінку, і вживати багату кількість води.

В залежності від того наскільки була запущена хвороба, настільки будуть з’являтися кризи при виводі січової кислоти з організму і це при умові, якщо про м’ясо, пиво, вироби з дріжджів, чай, кофе ви забули назавжди.

На час кризи ви припиняєте приймати пігулки які виводять січову кислоту, приймаєте ті, що знімають загострення, потім робите пару днів перерву і знову починаєте виводити січову кислоту. Все робите обережно, пильно слідкуючи за своїм самопочуттям. У мене цей процес зайняв більше ніж пів року з періодичним загостренням в різних місцях ніг.

Навіщо я вам про це написав? Щоб ви розуміли, що перші ознаки подагри – це постійний головний біль, біль у всіх суглобах, відчуття старіння, потім опухають великі пальці на ногах… якщо не змінити свої звички, то розлад організму аж до літального кінця. І єдиний спосіб лікування – це ДІЄТА і повна відмова від м’яса, пива, хліба на дріжджах. Потім зняти загострення і поступово вивести січову кислоту з організму ліками (періодично будуть виникати загострення), але не можна здаватися. У мене з годом пропали головні болі, болі в суглобах, на момент, коли я пишу цю статтю, ще борюсь з остатками болю на лівій нозі, як останньому місці, де ще залишилася молочна кислота.

P.S.: Коли дивишся на м’ясо і уявляєш, яке воно… Ні! ОТРУТА! ОТРУТА! ОТРУТА! Тяга до м’яса тут же зникає ))) Напишіть собі список продуктів, які заборонені при подагрі і повісте, як ікону, щоб дивитися кожен день. І це не жарт. Тільки так можна уникнути болючих симптомів подагри. З цього моменту ви інша людина, або є інший вибір… швидке старіння і важка смерть, почитайте історію хвороби публічної особи, актриси Юлії Началової, лікарі їй не допомагали, вона «лікувалася» знеболюючими... результат жахливий.

Щоб відмовитися від м’яса, потрібна смачна альтернатива, тому я публікую смачні вегетаріанські страви на кожен день. Це не їжа, це мої смачні ліки ))). Наприклад, вегетаріанський борщ.

Сергій Болтнєв

Прочитано 370 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.


Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Україна 47.8%Україна
Сполучені Штати 40.8%Сполучені Штати
Польща 1.7%Польща
Німеччина 1.1%Німеччина
Англія 1.1%Англія
Іспанія 0.8%Іспанія
Чехія 0.8%Чехія
Франція 0.8%Франція
Словаччина 0.5%Словаччина
Італія 0.5%Італія

Сьогодні: 3
Вчора: 9
Цього тижня: 42
Минулого тижня: 53
Цього місяця: 78
Минулого місяця: 375
Всього: 222849

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук