Рецепти

Швейцарський абсент з Монпельє

Рейтинг

0.0/5 rating (0 votes)
 • Час: 6 місяців
 • Порції:
 • Складність: Середня
 • Країна: Швейцарія
Швейцарський абсент з Монпельє

Складові

 • 85% спирт – 95 літрів
 • Полин гіркий – 2 кг
 • Аніс – 6 кг
 • Фенхель – 4 кг
 • Коріандр – 1 кг
 • Насіння дягилю – 500 г
 • Римський полин – 1 кг (для фарбування)
 • Турецька м'ята (зміїголовник молдавський) – 750 г. (для фарбування)
 • Квіти іссопа – 750 г. (для фарбування)

Про рецепт ...

Рецепт швейцарського абсенту з Монпельє (Montpellier) з розрахунку на 100 літрів продукту. Якщо ви хочете відчути оригінальний смак цього трав'яного алкоголю, зрозуміти його суть, спробуйте приготувати свій абсент в домашніх умовах на базі одного з восьми рецептів.

-

Інструкції

 1. Враховуйте, що м'якість смаку абсенту при всіх способах його приготування з'являється тільки через деякий час. Рослини, особливо службовці для фарбування, повинні бути ретельно перебрані, і мати яскраво-зелений колір; почорнілі ж листя повинні бути вилучені. Це треба зробити, інакше вийде занадто гіркий напій з неприємним брудним кольором.

 2. Рослинні речовини замочуються у харчовому спирті. Замочування проводиться для полегшення розчинення видобутих компонентів. При цьому воно буває або гаряче - на паровій або піщаній бані (або заварювання гарячою рідиною), або холодне, яке триває кілька довше, ніж гаряче. При цьому більш тверді речовини - коріння і насіння - розмочуються довше, ніж, скажімо, квіти і листя. «Гаряче» замочування проводиться, по крайней мере, у продовж 12 годин. «Холодне» замочування (звичайне наполягання в теплому місці) триває 1 тиждень (рекомендується).

 3. При замочуванні на паровій бані, в закритій ємності виникає тиск. Для його відводу можна користуватися т.зв. водяним затвором або зворотним холодильником.

 4. Потім додають 4,5 літра води і всю суміш переганяють у звичайній установці для перегонки (дистиляторі). Настій переганяється разом з травами. Перегонка триває до тих пір, поки в колбі не залишиться рідини, залишок тільки вологі трави. При цьому вийде приблизно 95 літра дистиляту. Профільтрувати через серветку.

 5. Важливо, щоб трави не почали підгоряти, інакше абсент матиме неприємний смак і запах.

 6. Можна продовжити подальшу дистиляцію. Цей залишок, що містить дуже мало алкоголю, але дуже цінний, тому що містить багато ефірного масла, виливається в наступну партію для дистиляції. Щоб трава не підгорає, можна укласти їх в баку так, щоб вони не торкалися дна.

 7. Джерелом тепла при сублімації може служити плитка. Між плиткою і баком можна покласти шар теплоізоляційного матеріалу, наприклад, азбесту. Бак теж можна обкласти листовим азбестом (зробити асбестовую шубу) для кращого нагріву. Ємність так само можна поставити на сковорідку з шаром солі або піску.

 8. Перегонка дозволяє отримати з трав найголовніше в абсенті - ефірне масло, ну, і всотали спирт, звичайно. З самого початку відгону з настою починають випаровуватися пари спирту, насичені парами ефірних масел трав, які були в настої. Просто наполігши полин можна отримати вихідний напій. Але після перегонки він однозначно буде набагато краще за смаковими якостями і по дієвості.

 9. При тривалому зберіганні (3-4 тижні) зелений колір абсенту стає в жовтий, що особливо в ньому цінується.

 10. Дистилят - безбарвна рідина з ніжним ароматом. Для перетворення в абсент її необхідно пофарбувати і посилити аромат. Для фарбування абсенту в зелений колір берётсяуказанное кількість інгредієнтів для фарбування і отриманого дистиляту 4,5 літра. Всі ці інгредієнти повинні бути максимально подрібнені.

 11. Далі їх поміщають в парову баню разом з дистилятом, або краще в спеціальний апарат - колоратор з очищеної міді, що нагрівається водою або парою - і нагрівають все до температури близько 50 градусів. Під впливом цієї температури рослини віддають рідини свій натуральний барвник хлорофіл, а також аромат.

 12. Потім отриману рідину повільно охолоджують і проціджують через фільтр, даючи травам добре стекти. Додають стільки води, щоб отримати зміст 74 градуси алкоголю і отримати на виході 1 л продукту - це етап кількості. Потім відправляють на склад для старіння - це останній етап якості.

No video selected.

Leave a comment

You are commenting as guest.

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук