ВЛАДА

Влада НОВОЇ КРАЇНИ

Влада - це контроль. Хто контролює державні фінансові потоки, той контролює державу.

У новій державі НАРОД є влада. Народ призначає і відсторонює топ-менеджерів уповноважених від влади. Водночас немає топ-менеджера, який би міг контролювати всю систему. Кожен топ-менеджер має тільки частину влади, а повну владу має НАРОД країни.

ЗАКОНОДАВЧА зона відповідальності. ЇЇ структура впроваджує закони та контролює їх виконання. Уповноваженим цієї структури підконтрольні також збір податків і контроль за їх використанням. У середині законодавча зона відповідальності має розподіл обов'язків і немає жорсткої вертикалі підпорядкування. Право встановлення розміру податків взагалі покладене на представників від народу, депутатів районої ради, які найкраще знають ситуацію на місцях. Центральні органи на цей процес НЕ впливають. Райони збирають податки та сплачують відсоток на утримання держави та області. Немає єдиного місця де зосереджені всі кошти всієї країни, які можна роздерибанити. 

ВИКОНАВЧА зона відповідальності. Її уповноваженні займаються тільки господарством країни, її захистом, порядком у середині країни. Виконавча структура немає жорсткої вертикального підпорядкування, тому що кожен шар виконавчої структури уповноважених - державний, обласний, районний, окружний - має свою зону відповідальності. Ці зони не перетинаються. У них різні бюджети, різні завдання, різні відповідальності - це є один з засобів розриву корупційних зв'язків.

СУДОВА зона відповідальності впроваджує правосуддя у державі, вирішує спірні питання між громадянами, компаніями та призначає міру відповідальності за порушення законів держави. Зроблений акцент на спеціалізацію судів і суддів. Судді - державні чиновники, дії яких необхідно контролювати. Тому контроль покладений на прокуратуру, яка є складовою законодавчої структури влади. Звинувачувачами у суді виступають АТТОРНЕЇ. Нова для нашої країни посада. Атторней має виборчу посаду. Незалежний атторней має великий вплив на здійснення правосуддя у державі.

ВИБОРЧА зона відповідальності є найважливішою структурою відповідальних. Саме вона дає можливість НАРОДУ контролювати всі структури відповідальних (включаючи саму ВИБОРЧУ) і відкликати будь-якого посадовця з виборчої посади у будь-який час. Вона забезпечує механізм контролю виборцями своїх представників.

Ми найняли їх, платимо їм заробітну плату, щоб вони наше життя змінювали на краще. Ми налаштували їхню роботу таким чином, щоб вони були зацікавлені якісно виконувати свої обов'язки. Такі вимоги ми висуваємо до наших представників:

ЗАКОНОДАВЧА

Закони створюють державу. Вони повинні бути прості, однозначні і зрозумілі.

ВИКОНАВЧА

Українці завжди були добрими господарями. Необхідно відновити колишню славу.

СУДОВА

Всі суперечки можна вирішити мирним шляхом, але не агресією. Наші права захищає держава.

ВИБОРЧА

Її незалежність забезпе-чує нам контроль над владою - знімати з по-сади тих, кого ми оби-раємо у будь-який час. Але її незалежність ще треба вибороти.


ОСЬ ЦЕ МИ


МИ - народ України і НАШЕ життя. Такі різні, такі надзвичайні і такі неповторні - це наше суспільство. Ми маємо право на свободне майбутнє.

НАША МЕТА

 • Свобода, як можливість вибору.

  По справжньому вільний вибір можливий лише у вільному незалежному суспільстві, де відсутній тиск зовнішніх обставин, коли вибір відбувається завдяки системі внутрішніх цінностей громадянина та особистісних переконань. Наявність різноманітних мотивів людської діяльності, кожний з яких може бути по-своєму виправданий. Коли вибір роблять заради задоволення своїх інтересів і потреб, а не під тиском владної системи -  це нормально.

 • Рівні можливості у бізнесі.

  Це стан справедливості, при якому однаково працюючі отримують однакову винагороду не стикаючись з штучними бар'єрами, забобонами або уподобаннями.

 • Ефективне оподаткування.

  Передача оподаткування на районний рівень. Місцева влада ближче до виборців і краще знає, який бізнес розвивати у себе в районі. Приватні підприємці та компанії є представниками виконавчої влади на місцях.

 • Боротьба з корупцією:

  - розділення повноважень. Законодавчій владі підпорядковуються державні підрозділи, які збирають, накопичують державні кошти та контролюють їх використання. Виконавча влада тільки організує благоустрій суспільства.

  - Прямими виконавцями є приватні підприємці та компанії.

  - Державний бюджет не роздеребанюється верхівкою, а місцевий рівень виділяє кошти на утримання держави та області.

  - Прокуратура, незалежна від виконавчої гілки влади та слідкує за виконанням законів чиновниками.

  - Незалежні суди від виконавчої влади.

 • Власники надр своєї країни.

  Будь-яка геніальна ідея помножена на нульове фінансування дає нуль. Потрібно щоб громадяни мали зайві гроші. Тому надра України повинні належати всім громадянам. Виконавча влада тільки шукає найкращу видобувну компанію. Ренту сплачують у Нацбанк. Контроль покладений на законодавчу владу. Рента розподіляється рівними частинами між громадянами. Отриманні кошти громадянин може витрачати на особисте здоров’я, на освіту та в українські активи, бізнес, стати акціонером підприємства, тощо, але тільки у межах країни і з українськими компаніями.

 • Ієрархія компетентності.

  Компетентність - якість людини, що володіє всебічними знаннями в якійсь галузі і думка якого, тому є вагома, авторитетна. Якщо компетентність не поставити на чільне місце, то ми не можемо створити успішну державу.

  Створення Банку експертів і рейтингів. Рейтинг і наявність досвіду повинні впливати на всіх керівників держави починаючи з Президента.

НЕМАЄ НЕМОЖЛИВОГО

 • Як стати владою.

  Проблема тільки в нашому внутрішньому ставленні до життя.

 • Спочатку треба стати владою у себе в голові.

  Треба почати думати по-державному. Революція - це емоції, які жваво використовують політичні ділки. А реальні зміни - це план, холодний розум і палке серце.

 • З'ясувати, коли можновладці мають в нас потребу і не можуть без нас щось вирішити..

  … Це ВИБОРИ. Вибори - це єдиний момент, коли можновладцям МИ потрібні. Вони витрачають багато грошей і емоцій, щоб отримати наш ГОЛОС.

 • Проаналізувати наші слабкі та сильні сторони.

  Наш голос - це краплина в океані. Але важлива не кількість, а розуміння прийдешніх змін, тоді політичні ділки НЕ зможуть маніпулювати суспільною думкою. Влада - це перш за все відповідальність за життя мільйонів українців, ані шоу на телебаченні.

 • Зробити перший крок.

  Звичайно МИ можемо свій голос подарувати, як квіти, великому актору. Можемо продати за гречку, … а можемо стати владою і заключити з кандидатом УГОДУ, як роботодавець з працівником. Як тільки МИ почали диктувати умови, з цього моменту МИ стали ВЛАДОЮ.


КРІМ ТОГО МИ ПРОПОНУЄМО


Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук