ВИБОРЧА

ВИБОРЧА СТРУКТУРА - КОМІСІЇ

ЦВК

до складу входять делегати від кожної області. Спрощена система подачі заявки на перевибори будь-якої посадової особи, проведення референдуму. Найчесніша, об'єктивніша система підрахунку голосів.

ОБЛАСНІ

до складу входять делегати від кожної місцевої виборчої комісії. Рішення про дострокові вибори свого рівня не погоджують з ЦВК, доводять тільки до відома.

МІСЦЕВІ

членів місцевої виборчої комісії обирають місцеві жителі та визначають їхню кількість. Виборча комісія не залежать від жодної гілки влади, від жодної політичної сили. Вона сама є влада.

ЙДЕТЬСЯ ПРО 

01. НЕЗАЛЕЖНІСТЬ СИСТЕМИ

Незалежність виборчої системи від будь-якої гілки влади та спрощена можливість відкликати свого представника во владі - це і є механізм народовладдя.

Не може Президент розпускати Верховну Раду, бо він її не вибирав.

Не може Верховна Рада об'являти імпічмент Президенту, бо право на владу Президенту давав народ. 

Замість щорічної промови Президента перед депутатами Верховної Ради, повинно проходити голосування-оцінювання тих, хто вручив йому булаву на правління.

02. ЗМІШАНА СИСТЕМА ПІДРАХУНКУ ГОЛОСІВ.

Це електронна, де виборці отримують спочатку QR-код для голосування по паспорту та ІІН, а потім підтвердження, що вони його реалізували.

Це друкованна, коли в режимі реального часу друкуються результати голосування на паперову бобіну, яка контролюється групою наглядачів і є фізичним доказом голосування виборців.

Якщо дані з паперової бобіни різняться від електронних, то справа передається у прокуратуру для проведення слідчих дій на виборчій дільниці та з передачею справи до суду для оголошення результату виборів по цій дільниці.

Якщо дані співпадають, то результати виборів фіксуться в акаунті ЦВК по цій дільниці і результатом виборів є тільки переможець.

Така система дозволяє уникнути таких негативних явищ як:
- не можна проголосувати декілька разів на різних дільницях,
- якщо на одній дільниці проголосувало умовно кажучи 150%, то цей результат не вплине на загальний результат голосування, бо рахується одна перемога, а не кількість проголосувавших за переможця,
- такий підрахунок більш прозорий і важче маніпулювати цифрами,
наглядачі мають на руках прямі докази результатів голосування у паперовому вигляді.
- немає проміжних підрахунків голосів, результати голосування на дільниці відразу публікуються на сайті ЦВК у присутності наглядачів.

03. ПОВНОВАЖЕННЯ

Виборча гілка влади потужна державна система, яка крім проведення

- виборів за Конституцією,

- позачергових виборів за вимогою громадян,

- референдумів,

повинна систематично проводити

- аналіз портрета суспільства,

- соцопитування поважливим питанням,

- перепис населення

та робити інші соціологічні дослідження нашого суспісльства, які повинні бути основою для роботи інших гілок влади.

04. ІНІЦІАТОРИ.

Виборів:

- ЦВК згідно вимогам Конституції;
- місцеві виборчі комісії та ЦВК за вимогою Міністерства юстиції у разі порушення державним посадовцем законів крани, посада якого є виборчою;
- за зверненням групи громадян у будь-яку виборчу комісію, якщо вони незадоволені діями державного посадовця, якому вручили владу. Президент і народні депутати діють на загальних підставах, як громадяни країни і не мають ніяких привілеїв у цьому питанні. Кількість ініціативної групи: для місцевих виборів в округах не менше 10 осіб, для всеукраїнських - 10 тисяч осіб.

Референдумів:

- міністр юстиції та міністр екології, якщо народні депутати ігнорують поради фахівців;
- громадяни України або громадські організації, якщо питання потребує рішення всієї громади. Кількість ініціативної групи: для місцевих референдумів в округах не менше 10 осіб, для всеукраїнських - 10 тисяч осіб.

05. ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА.

На всіх кандидатів відкривається рахунок в Нацбанку і сторінка на сайті ЦВК. Кандидати повинні опублікувати:
1. Автобіографію, 2. Довідку про здоров'я і відсутності залежностей, 3. Програму-зобов'язання, 4. Ступень відповідальності за невиконання пунктів програми (кожного окремо), 5. На яку зарплату розраховує.
Громада голосує внеском по 10 грн на рахунок кандидата, включаючи олігархів і крупних бізнесменів.
Три кандидати, які зібрали найбільшу суму, приймають участь у президентських виборах. Всі зібрані кошти від інших кандидатів йдуть на виборчу кампанію.
Переможцю дається рік показати виконання своєї програми. Якщо не справляється (голосує громада), без виборів на посаду заступає другий кандидат, в гіршому випадку ще через рік - третій, але третій вже керує до кінця каденції цього президентського строку.

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук