ВИКОНАВЧА

ВИКОНАВЧА СТРУКТУРА

ПРЕЗИДЕНТ

відповідає за господарство країни, за захист країни, за безпеку країни, тому має помічників - Прем'єр Міністра, Начальника Генштабу Збройних сил, Начальника Служби безпеки. 

ПРЕМ'ЕР-МІНІСТР

головний господар країни. Відповідає за господарчій стан справ у країні на державному рівні. Його завдання організувати процес від отримання громадських вимог та пропозицій до їх виконання.

ГОЛОВА ОДА

головний господар області. Відповідає за господарчій стан справ в області на обласному рівні. Його завдання організувати процес від отримання громадських вимог та пропозицій до їх виконання.

МЕР / ВІЙТ

головний господар міста/села/селища. Відповідає за господарчій стан справ на місцевому рівні. Його завдання організувати процес від отримання громадських вимог та пропозицій до їх виконання.

ЙДЕТЬСЯ ПРО 

01. ПОВНОВАЖЕННЯ.

Виконавча влада відповідає за господарство країни. У реальності Президент отримав занадто великі повноваження, щоб займається господарством країни. Його більш цікавить боротьба за владу. Тому у новій віртуальній країні у Президента відібрали можнивість впливати на інші гілки влади, але

- дали право Президенту, голові обласної державної адміністрації, меру, війту (або староста села/селища) формувати свою команду, без втручання будь-кого;

- розділили господарські завданя по рівнями відповідальності;

- структура керування - горизонтальная.

02. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

Безвідповідальність і влада розбещує людину. Тому виборці не повинні  вислуховувати щорічні урочисті промови від керівників виконавчої влади, а давати оцінку їхньої роботи за допомогою таємного голосування. 

Якщо посадова особа отримала негативну оцінку від своїх виборців, то на посаду заступає людина, яка отримала друге місце на виборах. 

Уявіть собі ситуацію, коли той, хто виграв вибори, прагне доказати, що виборці зробили правильний вибір, а той, хто програв, буде чиплятися і висвічувати негативні дії в роботі переможця, щоб мати можливість таки отримати цю посаду. А що виборці? Виборці будуть спостерігати за реалті-шоу і через рік приймуть необхідне рішення. Це і є народовладдя в дії.

03. ФАХОВІСТЬ.

У віртуальній країні працює соціальний ліфт. 

Мерів та війтів вибирають з числа депутатів місцевої ради, які відпрацювали одну дві каденції на цій посаді.

Голів обласної адміністрації з числа мерів та війтів області.

Таким чином, виборець вибирає людину не за обіцянки та красиві промови, а за її справи і результати у роботі. Неважливо скільки грошей кандидати  витратять на рекламу на телебачені, важливі відгуки мешканців, які мешкали у його окрузі.

04. НОВИЙ ПРИНЦИП КЕРУВАННЯ.

- Виконавчій владі підпорядковується Аналітичний центр, який виявляє проблеми. 
- Приватні компанії (або приватні підприємці) роблять проекти-пропозиції для вирішення цих проблем.
- Незалежний Банк експертів надає експертів для дачі економічної та технічної оцінки за гонорар.
- Страхова компанія робить власну оцінку, згідно якої вона готова гарантувати кінцевий результат і нести відповідальність своїм майном протягом гарантійного періоду за виконані. 

Результатом роботи є підписання тристоронньої угоди на виконання робіт між уповноваженим представником виконавчої влади; приватною компанією, яка є виконавцем робіт або надає послуги та страховою компанією, яка гарантує отримання кінцевого результату і виконання гарантійних умов.

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук