Верховна Рада

ВЕРХОВНА РАДА

КОМІТЕТИ

Законотворча робота народних депутатів за всіма напрямками життєдіяльності громадян держави, а не тільки з економічних питань.

Законопроекти та їхнє обґрунтування готує Міністерство юстиції - потужний державний інститут.

НАЦБАНК

Є незалежною структурою від виконавчої влади і Президента. Основною функцією Нацбанку є забезпечення стабільності грошової одиниці України. При виконанні своєї основної функції Національний банк має виходити із пріоритетності досягнення та підтримки цінової стабільності в державі.

РАХУНКОВА ПАЛАТА

Слідкує за цільовим використанням державних коштів виконавчою владою.

Голову Рахункової Палати призначають опозиційні депутати, які не входять до складу коаліції.

Банк ренти корисних копалин та землі

Контролює аренду землі і видобуток корисних копалин.

Голову Банку пропонують, вибирают  і затверджують на засіданні Верховної Ради.

МІНЮСТ

Розробка законопроектів; перевірка роботи механізмів у діючих законів; перевірка законів на їхній позитивний вплив на суспільство; формування рекомендацій для законодавців по удосконаленню законодавчої бази країни.

Міністром призначається особа на 5 років, яка має досвід керування обласним департаментом, по черзі від кожної області. Він має право оголошення референдуму по спірним питанням з народними депутатами Верховної Ради. 

Черга визначається жеребкуванням, щоб ніхто не знав, яка область буде керувати наступного разу.

КАЗНАЧЕЙСТВО

Має підрозділи в кожній області і районах країни. Вони не мають структурних зв'язків між собою. Це окремі підрозділи. У казначействі району збираються всі податкові збори цього району. Потім районне казначейство виділяє встановлений відсоток у казначейство області і державне казначейство. Залишок розподіляється згідно рішенню місцевої ради.

Контролює рух коштів на казначейських рахунках Нацбанк і Рахункова Палата.

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ

Є державним органом із спеціальним статусом, метою діяльності якого є забезпечення державного захисту конкуренції у підприємницькій діяльності. Голову Антимонопольного комітету призначають опозиційні депутати, які не входять до складу коаліції.

Координаційний центр з упровадження економічних реформ

Є державним органом із спеціальним статусом, метою діяльності якого є проведення економічних реформ.

ПРОКУРАТУРА

Входить у склад Міністерства юстиції.

Слідкує за виконанням законів державними службовцями на всіх рівнях. Ініціює державні розслідування з приводу невиконання законів державними посадовцями, у тому числі за вимогами громадян.

МИТНА СЛУЖБА

Митні ставки встановлюють депутати Верховної Ради на базі аналітичних довідок Кабінету Міністрів, Національного банку, Антимонопольного комітету та Міністерства екології.

Голову Митної служби країни призначають на Верховній Раді. Голосують всі народні депутати.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ

Слідкує і відповідає за збереження навколишнього середовища нашої громади. Є оперативним штабом, який складається з керівників підрозділів областей.

СЛУЖБА РЕНТИ

Слідкує і відповідає за ефективний, з дотриманням екологічних умов видобуток користних копалин та збалансованим використанням земель країни. Пошук найкращих компаній. Робота абсолютно публічна. 

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук