П'ятниця, 07 вересня 2018 20:30

Конституція (редагування)

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Ми більше не можемо і нехочемо терпіти та погоджуватися з тим, що шахраї і злодії пишуть нам Конституцію і змушують Нас жити по правилам, які піклуються лише про їхній добробут і не сприяє Нам гідного життя. Ми вирішили підготувати Проект Нової Народної Конституції, яку створимо самостійно. Долучайтеся до праці над створенням Нової редакції Конституції України.
Досить обурюватися утиском Ваших Прав та Свобод, напишіть умови для себе і кожного у Новому Проекті. 

 

Ми винесли механізм редагування положень Нової Конституції в окремий Розділ цього сатйту, де Ви зможете запропонувати свої пропозиції чи обговороти иснуючі. Тут Ви зможете прокомментувати будь-який текст у будь-якій Статті Нового проекту, обгрунтувати свої думки і внести пропозиції.

Вам залишається лише прийняти участь. Для того, щоб залишити свій комментар-пропозицію Вам навіть не треба реєструватися на Сайті, але в цьому випадку Ваші дописи будуть опубліковані лише після модерації. Зпреєстровані користувачі публікують свої думки без модерації.

Нижче приведені посилання на Розділи Нового проекту Конституції України.

 

ПРЕАМБУЛА

Верховна Рада України від імені Українського народу - громадян України всіх національностей, виражаючи суверенну волю народу, спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією, усім Українським корінним народам права на самовизначення, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя всіх громадян України всіх національностей, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням, приймає цю Конституцію - Основний Закон України.

 

НОВА КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

 

Розділ 1. Загальні засади

Розділ 2. Права, Свободи та обов'язки людини та громадянина

Розділ 3. Вибори, Референдум

Розділ 4. Верховна Рада України

Розділ 5. Президент України

Розділ 6. Кабінет Міністрів України, інші органи виконавчої влади

Розділ 7. Правосуддя

Розділ 8. Територіальний устрій України

Розділ 9. Автономна Республіка Крим

Розділ 10. Місцеве смоврядування

Розділ 11. Конституційний Суд України

Розділ 12. ЗМІ та інший медіа ресурс

Розділ 13. Інтерент та соціальні мережі

Розділ 14. Внесення змін до Конституції України

Розділ 15. Прикінцеві та Перехідні положення

 

 

Прочитано 2286 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук