Середа, 12 серпня 2020 16:50

Голос виборця

Автор
  • Шановні відвідувачі, поширьте цю статтю в соціальних мережах. Ми публікуємо дуже цікаві і корисні матеріали, які будуть доречними не лише Вам. Поширюйте! Тисніть!

  • Прокоментуй першим!

Голос - це наш скарб, який МИ можемо використати у боротьбі з нахабною, безвідповідальною владою. Спочатку цим людям МИ самі вручаємо кермо влади, а потім скаржимося на їхнє правління. Що відбувається, коли вони заходять в урядовий квартал?

Безвідповідальність та безкарність можновладців - ось джерело наших негараздів. Чому?
Бо владу Президенту даємо МИ, а відбирає Верховна Рада з пропрезидентською більшістю. МИ власними руками приводимо пропрезидентську більшість до влади, коли голосуємо за кандидатів від президентської партії. І це МИ робимо власними руками. Незнання законів не звільняє НАС від відповідальності. Вони себе захистили, а що робимо МИ? МИ розвісили вуха і вбираємо їхню брехню про краще майбутнє, сплачуємо податки на їхнє утримання. Щоб не крали, дали мовчазну згоду на велику заробітну плату. "Мовчазну", щоб не ображатися, бо питати НАС ніхто не збирався, НАША думка взагалі нікого не цікавить. Вже лідери могутніх світових держав почали заздрить їхнім заробітним платам, а вони не стали краще працювати і красти не перестали. Чому?
Тому що МИ не читаємо, не вивчаємо, не розуміємо нашого основного закону країни, який написаний на 66 сторінках у форматі 145х205 мм.
66 сторінки, які не просто впливають на наше життя, там прописаний устрій нашої держави. Ті, хто приходить до влади добре знають Конституцію і точно знають, що вони ні за що не відповідатимуть, тому діють по “понятіям” у своєму середовищі.
А що МИ? Ми - спостерігачі, віддаємо свій ГОЛОС за них. іншими словами наділяємо людей владними повноваженнями, щоб вони безкарно дерибанили наші податки.
Щоб припинити це, треба змінити наш основний закон. Але і тут вони лишили НАС цієї можливості, вони все передбачили і постійно вдосконалюють способи узурпації влади. Пам’ятаєте про наш ГОЛОС? Ось та валюта, за яку вони борються кожні п’ять років.
Отримати за нього гречку - це який-неякий дивіденд, але можна отримати більше, якщо їх змусити підписати з кожним з нас угоду, в якій ми прописуємо наші вимоги і покарання за невиконання.
Треба розуміти, що на місцевому рівні не можна прописати покарання, бо місцеві депутати не тільки за законом ні за що не відповідають, вони ще не отримують заробітну плату за свою роботу. Тут діє принцип, якщо ви думаєте, що ми отримуємо заробітну плату, ми робимо вигляд, що відстоюємо ваші інтереси.
Але все ж таки треба зробити цей крок і підписати угоду, бо це буде репетиція перед основними виборами. На місцевих виборах треба отримати досвід.
Досвід боротьби, ось чим українці суттєво відрізняються від всіх.
Це є наш здобуток омитий кров’ю, пам’ятайте про це...

Зразок Громадської угоди можна скачати нижче.
Якщо будуть зауваження чи пропозиції пишіть на адресу Адміністрації сайту. 

Прочитано 173 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук