Статті

5 стаття Конституції України

5 стаття Конституції України

Щоб боротися, треба знати: Хто Ми є? Що Ми маємо? Що Ми можемо? З ким треба боротися? Брехлива комуністична номенклатура, як була при владі в СРСР, так і залишилася при владі. Швиденько перейменовувалися, замаскувалися і як результат ми отримали систему великого, системного шахрайства державного рівня з маскуванням тепер під демократію.

5 стаття конституції хто є справжнім народом україни

Текст п’ятої статті Конституції України: 

«Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу».

структура керування україною

Аналізуючи цю структуру і 5-у статтю Конституції, можна зробити висновок, що НАРОДОМ України є олігархи, великий бізнес і чиновники, які мають доходи несумірні з державною зарплатою.

Публічні особи або Політикум (вони ж артисти, клоуни, масовики витівники) - підбираються для обдурювання і розваги інших жителів України. Тут вам і Юля з косою, Олег з вилами, а можна запропонувати ще й «героїчних» клоунів типу Наді, Юри (Берези), козака Михайла (Гаврилюка) ... аби «Решта мешканців» (35 мільйонів) не нудьгувала і знала своє місце.

«Решта мешканців» - насолоджується у щасливому неусвідомлені (так думають олігархи), граючись в псевдодемократію. Вони ходять цілком щиро на акції, щоб думати, що вони на щось впливають.

Співробітники апаратів, ЦВК, поліції, судів, які живуть на одну зарплату, як правило не замислюються, чи як мінімум мають ілюзію, що здійснюють добру справу для суспільства і стоять на захисті правопорядку. Завжди підтримують лінію керівної верхівки, ходять на урядові мітинги і мріють про просування по службовій драбині, щоб «сісти» на потоки, як їх керівник. Вони не розуміють, що вони і їх керівник - люди з різних каст. І насправді, дрібні співробітники ніколи не займуть місце свого керівника, у керівника є свої родичі та знайомі. Своїх підлеглих вони сприймають, як і «Решту мешканців». Хоча ситуація вимагає поводитись з ними більш делікатно, бо вони занадто близько розташовані фізично до них, але використовують їх, як масовку у загальній виставі. Ці люди є обмануте суспільство, яке грає на боці державних шулерів. Їх досить багато, становлять великий суспільний прошарок.

Так хто ця «Решта мешканців»? Раби, яким постійно кажуть: Ви погано працюєте, Ви нікчеми, у Вас не розвинутий мозок! Якщо Ви такі розумні, чому не багаті?! Вам, дурепам, потрібен поводир.
Ви знаєте вони праві. Тому що вони сіли нам на голову і поганяють, а ми дозволяємо це робити. Вони у нас на очах збудували потужний репресивний апарат і ми мовчимо, як Слон і Поводир.
Що Я один можу зробити? Ми все одно нічого не вирішуємо? Результати виборів намалюють, які їм потрібно. Питання: А що може зробити Слон Поводирю?

5 президентів україниНаша сила - у нашій свідомості, коли Ми чітко знайдемо свою позицію в структурі, тоді ми будемо знати, що робити! Тому першими кроком кожен з нас повинен подумати і визначити для себе, який саме прямокутник він займає у запропонованій схемі. А на останньому етапі, стати клітинкою Слона і з’ясувати – хто є НАРОД, хто повинен диктувати умови, як повинна працювати влада? Тоді і повагу до себе здобудемо.

П’ять чоловіків, українців, яким ми довірили своє майбутнє, казали потерпіть, ще трошки і все наладиться, будемо жити добре. Їх власний добробут дійсно злетів до небес, але це не стосувалося 52-ох мільйонів українців. Що вони вмонтували в систему керування Україною, своїми висновками я поділюсь у наступній статті «Диктатура Президента».

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Верховна Рада України
Децентралізація по-порошенковські.

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук