Статті

А тепер - що робити.

А тепер - що робити.

я впевнена, що це єдиний шлях, який приведе до успіху. Виключити вплив людини на керування державою. Повинен працювати механізм. Топ-менеджер, як годинникар, тільки налаштовує систему, а не перебудовує механізм. Коли система запрацює, в країні буде працювати соціальний ліфт, корупція зникне сама собою. Українець буде звучати гордо! Для цього необхідне розділення гілок влади, де єдиним джерелом влади є Народ! 

Президент - це Виконавча влада. 

 1. Президент – це Виконавча гілка влади. Він сам підбирає кандидатів у міністри і призначає Кабмін. Несе особисту відповідальність за роботу Кабміну. Верховна Рада не втручається і не затверджує Кабмін.
 2. Неорганізована парламентська Меншість пропонує і обирає Голів органів, які контролюють Виконавчу владу. Вона голосує за Генерального прокурора, за Голову НАБУ, Голову розрахункової палати, Голову Антимонопольного комітету, Голову ЦВК. Коаліція в цих голосуваннях участь не приймає.
 3. Членів виборчої комісії обирає народ прямим голосуванням на 5 років.
 4. 27 територіальних комісій - 24 області, АРК, Київ, закордонний округ.
  - Громада визначає кількість і склад своєї виборчої дільничної комісії. Всі голосують окремо за голову Виборчої дільничної комісії і окремо за склад комісії. Наприклад, якщо визначили, що склад комісії 6 чоловік, то кожен виборець відмічає у виборчому бюлетені свій склад комісії з шести чоловік. Хто набере більше голосів, той увійде в склад виборчої комісії.ЦВК, вибори
  - Члени Дільничної виборчої комісії обирають зі свого складу Заступника Голови комісії та Секретаря.
  - Голова, його заступник та секретар - одночасно являються членами Територіальної виборчої комісії.
  - Кількість членів територіальної виборчої комісії визначається кількістю громад. Від кожної громади по три людини. Ці три людини - Голова, його заступник та секретар Дільничної виборчої комісії.
  - Комісія обирає Голову Територіальної виборчої комісії і делегують три людини у склад ЦВК. Громада представники, якої увійшли в Центральне керівництво повинні відновити кількість згідно виборчому рейтингу.
  - Одночасно з виборами в громадах, Верховна Рада (парламентська меншість) обирає Голову ЦВК.
  - Перевибори ЦВК проводяться в один і той же день кожні сім років, без додаткових указів. Відповідальність покладається на існуючого Голову ЦВК. За порушення регламенту - кримінальна відповідальність.
  - Голови і Склад виборчих комісії не можуть обиратися на другий термін.
  - Члени виборчих комісій несуть кримінальну відповідальність за незаконну діяльність на виборах в Україні.Незалежна Судова гілка влади
 5. Суддів обирає Народ, як єдине джерело влади, в своїх територіальних громадах. Таким чином забезпечується незалежність Судової гілки влади від Виконавчої і Законодавчої.
  - Кількість суддів визначає місцева Територіальна громада. Кандидатів у судді подає: Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) – 50%, учбові заклади своїх випускників-відмінників – 20%, самовидвіженців юристів – 30%.
  - Юристів - без досвіду роботи обирають на 3 роки; з досвідом роботи на 6 років, але не більше ніж на два терміни.
  - Судді, які мають досвід роботи в судах 15 років, можуть працювати в судах вищої інстанції, і балотуватися на Голову Суду територіальної громади.
  - Склад Верховного суду, Конституційного суду та Антикорупційного суду:
    30% - обирає З’їзд суддів, 30% - обирає З’їзд адвокатів, 40% + Голову - обирає Народ.
  Кандидатів на посаду суддів для Народу готують:
  ВККС -50%, Конгрес української діаспори – 50%.
  Кандидатів на посади Голів Верховного, Конституційного та Антикорупційного суду (по два кандидати) на вибори пропонують:
  З’їзд суддів, З’їзд суддів, ВККС та Конгрес української діаспори.
  - Члени Верховного суду, Конституційного суду, Антикорупційного суду та їх голови обираються терміном на 7 років і тільки на один термін.
  - Ще потрібно активізувати і пропагувати роботу присяжних. Їх повинно бути 12, а не 3, як зараз. Необхідно чітко прописати алгоритм розгляду підготовленої справи, щоб не було затягування. Любе затягування за рахунок суддівського корпусу (оплата присяжних, утримання під вартою підсудних, тощо)Розподіл бюджету знизу вверх
 6. Розподіл бюджету здійснюється знизу вверх.
  - Всі Територіальні громади платять однаковий процент з прибутку на утримання області і держави.
  - Фінансові структури (Нацбанк, митниця і фіскальна служба) підпорядковуються Верховній Раді, яка розподіляє бюджет, а не Президенту і Кабміну, які є виконавчою владою і основна їх діяльність витрачати бюджетні кошти.
  - Прибуток з добичі корисних копалин належить Народу України.
  - Склад Ради НБУ треба переформувати наступним чином, щоб парламент мав не тільки більшість голосів, а й парламентська Меншість мала ефективний вплив:
  - Голову НБУ та п’ять членів Ради обирає парламентська Меншість. Чотири членів Ради – парламентська Більшість і п’ять членів Ради від Президента.
  -- Державний бюджет витрачається тільки на:
    Непрацездатних українців (старих, дітей, неповноцінних, тощо), медицину, освіту. Для забезпечення кордону, СБУ, армії, науки. На популяризацію історії держави. На розвиток і утримання автомагістралей, газопроводу, електричних мереж, залізних доріг, автобанів.
  -- Обласній бюджет витрачається тільки на:
  міжрегіональний транспортний зв’язок, історичні пам’ятки, водойми, ліси, безпритульні тварини. На розбудову портів, автомагістралей, мостів, метро, магістральні розв’язки.
  -- Територіальні громади і місцевий бюджет це окрема тема. Територіальна громада повинна сама заробляти і утримувати себе. Громада контролює, розвиває та піклується місцевими скверами, парками, учбовими центрами, заводом з переробки сміття, базарами, місцевим транспортом, оздоблення вулиць.
  -- Зовсім дрібна структура – це місцевий округ, бюджет якого контролює та слідкує за життєдіяльністю мікрорайону місцевий депутат. Прибирання території, утримання будинків, контроль і розпорядження землею, дитячі майданчики, спортивні майданчики, двори, працює над і з портретом мешканців.Верховна Рада - збалансований законодавчий орган країни.
 7. Верховна Рада - вищий законодавчий орган держави, представництво рівних суб’єктів державного господарювання - областей.
  - Згідно Всеукраїнському референдуму 2000 року, який визнаний законом, кількість депутатів Верховної Ради повинна складати до 300 осіб. 150 депутатів протягом 18 років несанкціоновано утримуються за державний кошт.
  - В Україні суб’єкти держави – області, повинні мати рівне представництво у вищому законодавчому органі держави. (А не так, як зараз. Черновецька область має трьох депутатів у парламенті і місто Севастопіль – теж трьох. З якого дива? Що таке місто Севастопіль? Не Симферопіль, а саме Севастопіль! А потім дивуємось, чому захопили АР Крим.) Якщо взяти 24 області, АК Крим і столицю Київ, то буде 26 територіальних округів. Від кожного округу по 11 чоловік.
  - Щоб не допустити у владу політичних клоунів, пропоную 5 - від партій і 6 депутатів мажоритарників від однієї області. Кого пропонує партія, це на совісті партійних лідерів. А вимога до мажоритарників – кандидат у депутати повинен відпрацювати депутатом місцевої ради в цьому територіальному окрузі неменше одного терміну, щоб люди не по рекламній компанії дізнавалися про людину, а по його справам на місцевому рівні.
  - Депутат не може обиратись більше, ніж на два терміни на одному рівні. Він може висуватися тільки на більш високий рівень.
  - Депутати повинні нести юридичну відповідальність за прийняття законів.
  - Депутат Верховної Ради –
    НЕ ускладнює закони, НЕ приймає підзаконні акти та інші ускладнюючі для розуміння і виконання закону документи,
    НЕ приймає закони, які приведуть до зубожіння населення або скорочення робочих місць,
    НЕ приймає закони, які приводять до будь-якої монополії,
    НЕ приймає закони, які порушують права людини,
    НЕ приймає закони, які порушують рівноваги у суспільстві,
    НЕ приймає закони, які порушують рівноваги у бізнесі.
  - Депутати за спрощення законів повинні отримувати матеріальну винагороду.
  - Базові закони Парламент не може змінювати, тільки через всеукраїнський референдум. Закони, які вони змінюють повинні вступати в дію з наступного скликання нового Парламенту. Це запобіжник, того щоб депутати не зловживали своїми повноваженнями.
  - Прийняти закон про Імпічмент чиновників любого рівня.
  - Всеукраїнський референдум 2000 року визнаний законом, згідно з ним вилучена фраза з частини третьої статті 80 Конституції України: «Народні депутати України не можуть бути без згоди Верховної Ради України притягнені до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані», яку депутати використовують незаконно.

Ця система наочно сформована тут.

Якщо гілки влади зробити незалежними друг від друга, урівноважити державну систему,
Україна стане розвинутою Європейською державою,

і віддані українські життя не будуть марними.
 

Українські воїни зі своїм майбутнім на руках.

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

Електронна система виборів
Найактивніші українці – це бізнесмени.

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук