Статті

Незалежність

Незалежність

Зовнішня незалежність зрозуміла, коли маєш такого сусіда. А що означає незалежність гілок влади всередині країни. Незалежність кого від кого? Навіщо вона потрібна? 

 

 

 

Коли рішення приймає одна людина чи мала кількість - це є залежність, яка визначається можливістю запропонувати винагороду, щоб людина, яка має владні повноваження, прийняла необхідне для “спонсора” рішення. 

Одну людину купити можна? Так. Все залежить від вартості її совісті. 

226 осіб можна купити? Так, якщо ти маєш фракцію у парламенті. Можна домовитися з керівниками інших фракцій, щоб вони допомогли у вирішенні твого питання розраховуючи на “спонсорську” винагороду або ти їм допоможеш в їхньому, така собі послуга за послугу.

А чи можна домовитися з мільйонами громадян. Ні. Ніколи. Тому коли рішення приймають громадяни - це і є незалежність, незалежне рішення, яке приймається на базі власних відчуттів ситуації кожного громадянина. 

Але не треба перебільшувати і всі рішення скидати на громаду, бо у людей є свої справи, свої уподобання, освіта, фах. На те і створювалася державна структура, щоб комусь можна було делегувати ці повноваження, щоб вони їми займалися кожен день і це була їхня робота, а  контроль над представниками повинен залишатися завжди за громадянами.

В Україні проблема у тому, що представники є, а контролю над ними НЕМАЄ. Є безконтрольність з владними повноваженнями, яка породжує злочинні дії.

Наприклад, якщо ми вибираємо Президента і не можемо відправити його у відставку, то маючи безмежні повноваження він робить все, що йому заманеться. І не важливо кого ми виберемо на цю посаду. Влада і безкарність - це велика спокуса і сподіватися, що ми виберемо на посаду святу людину не варто. Виборча система побудована таким чином, що вони просто не потраплять туди, у такої людини не має 2,5 млн грн на кандидатський внесок.

Депутати мають менше владних повноважень, але і відкликати їх теж неможливо. Саме тому вони торгують своїм правом за прийняття рішення, бо ніякої юридичної відповідальності вони за прийнятті рішення не несуть згідно Конституції України.

Боротьба НАРОДУ за впровадження закону про імпічмент та зняття недоторканності з депутатів нічого не дала, бо контролюючі закони посадовці писали самі для себе і образити себе улюблених вони не могли. Вони тільки зробили вигляд, що щось зробили. 

Справа контролю влади повинна ініціюватися і погоджуватися тільки з НАРОДОМ, єдиним незалежним контролером, як єдиною можливою владою у державі.

І не чекайте, що хтось з політиків вам запропонує впровадити контроль над ними - це неприродньо, ненормально, Якщо б вони це зробили, то їх треба було б відправити до лікаря психіатра або відразу у психушку.

Тому ваше майбутнє тільки у ваших руках:

ваш ГОЛОС, контроль представників і робота на конкретний результат.

Інструментом народного контролю повинні стати виборчі комісії, склад, яких формують громадяни. Ні Президент, ні депутати, тільки НАРОД.

Тільки НАРОД може  сформулювати їхні права і обов’язки. Ніяких президентів, депутатів чи будь-яких чиновників і близько підпускати не можна до цього органу.

 

Стаття 1.
Незалежні гілки влади

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Вівторок, 27 вересня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 49.6%Сполучені Штати
Україна 42.5%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 0.7%Англія
Росія 0.7%Росія
Греція 0.5%Греція
Бельгія 0.5%Бельгія
Словаччина 0.2%Словаччина

Вчора: 10
Цього тижня: 18
Минулого тижня: 163
Цього місяця: 372
Минулого місяця: 118
Всього: 223564

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук