Статті

Чарівна горошина (казка)

Чарівна горошина (казка)

Давним давно, у центрі земель, в одному королівстві жили-були король з королевою. Жили щасливо. Кохали один одного. Але була у них одна проблема. Не було у них дітей і нікому було передати спадок.

korol koroleva min

Якось сидить королева на березі річки, була прекрасна сонячна погода, легкі хмари пробігали по небу, легкий вітерець піднімав хвилі, а в кущах цвірінькали птахи. Аж раптом як залиється сльозами королева. Її пекучі сльози впали у річку, вода аж закипіла в цьому місці. Вище за течією завирувало, з глибини річки піднялася величезна риба і мовила людським голосом:riba min

"Дівчина-красуня, чому ти так гірко плачеш і воду псуєш своїми солоними сльозами?"
Розповіла королева про своє горе. Риба сказала: "Не плач. Я тобі допоможу. Ось тобі горошина, якщо ти її з'їси, у тебе будуть діти, але врахуй аж п'ятеро, одночасно. "
Риба ляснула хвостом по воді і пірнула у річкову безодню.
Королева перестала плакати і задумлива пішла додому. Прийшла розповіла всю історію чоловікові.
Думали вони, думали ... як же бути, адже відразу п'ятеро, як потім престол ділити між ними?
Король добре пам'ятав, як він отримав право на своє королівство, як довелося з братами до смерті битися. Він не бажав такої долі свої нащадкам.
“Як так можна? - думав король, - то жодного дитя, то відразу п'ятеро.”
Ніч переспали. Все-таки ранок вечора мудріший. Але вранці дива не трапилося, відповіді так і не знайшли. І нічого їм не наснилося, щоб якось витлумачити що робити. Потрібно було самим приймати рішення і взяти на себе відповідальність за майбутнє своїх дітей.

maluki minТри дня думали, а на четвертий королева все-таки проковтнула горошину ... і через дев'ять місяців, рівно у строк у них народилося п'ятеро чудових малят: два хлопчики і три дівчинки.
Дітки росли здорові, гарні, трохи бешкетні, як всі діти. Кожен з них мав якісь особливості.
Софія росла розумна і кмітлива, розмірковувала, як доросла.
Юрій любив майструвати, допомагати по господарству, цікавився, як підкувати коня або змайструвати віконну раму.
Юстин любив грати з хлопцями у войнушку, завжди захищав честь і справедливість. Був ватажком і хлопці його любили.
Тереса всі дні проводила біля коней, влучно стріляла, просто була бешкетницею.
Іннесса була великою фантазеркою, любила читати, слухати давні історії.
Йшов час діти дорослішали, а батько все сумнішав і сумнішав.
Думка кому залишити свій трон, просто отруювала йому життя. Він дуже боявся, щоб діти не почали ворогувати між собою. І він зважився на крайній вчинок.
У їхньому королівстві жила стара, зла чаклунка. Король не порушував спокій чаклунки і чаклунка не чіпала підданих короля. Так і існували.
Якось король сказав, що їде на полювання, а сам відправився до цієї чаклунки.
Він попросив зачарувати чотирьох його дітей, а Юрія вирішив зробити спадкоємцем трону.

ozero min

Приїхавши з "полювання" король дозволив своїм дітям, крім Юрія, самим піти, купатися у лісовому озері, а там їх вже чекала чаклунка, яка викрала дітей, забрала до себе.
Вона перетворила: Юстина, який дбав про честь і справедливості, у сокиру, яку потім король віддав катові; Іннессу рухливу, життєрадісну дівчинку, яка любила вигадувати історії, у трубу для глашатая; Тересу перетворила у міську браму, яка була розташована на в'їзді у замок, а Софію, розумні дівчинку просто у дворецького, який обслуговував короля.
Королева не змогла впоратись з втратою дітей, засумувала і померла.
Король почав виховувати Юрія так, як йому подобалося, а про інших він не те щоб забув, але ніколи не згадував та й не дуже турбувався.
Юрій став жорстоким королем. За кожну непокору підданих, він відправляв їх до ката, рубати голови. Посварився з усіма сусідами, деяких поневолив.

korol min

Софія-дворецький була зовсім не схожа на себе, жила у королівському замку і давно забула про свої геніальні здібності. Вона, як робот, виконувала вказівки короля.
Навіси міської брами король іноді наказував змащувати маслом, а іноді поливали водою, щоб навіси іржавіли і брама відкривалася погано. Тоді охорона сварилася на браму.
Відьма була звичайно зла і всемогутня, але накласти довічне прокляття на дітей вона не могла. Тому була умова, при якій прокляття могло знятися. На трубі глашатая закоханий повинен був зіграти серенаду для коханої. Ви ж розумієте, що це була маловерогіна подія і діти повинні були залишатися зачарованими вічно.
Але минав час, у глашатая народився і виріс син, який дуже любив грати на трубі свого батька. Це був веселий молодий чоловік, який зустрів дівчину своєї мрії. Він був бідний і крім свого серця, нічого не міг подарувати своїй коханій.
На сімнадцяті роковини своєї коханої він придумав прекрасну мелодію і зіграв для неї. Музика настільки була прекрасна, її мелодія полилася по всьому замку, заповнюючи найвіддаленіші куточки. Коли музика закінчилася, труба раптом вилетіла з рук юнака, злетіла, закрутилася дзигою, впала на землю і ... О, Боже! Труба перетворилася у прекрасну дівчину, вона дуже була схожа на одну з дочок короля. Така ж історія трапилася і з сокирою, і з дворецьким, а ось брама довго тряслися підстрибували, двері хлопали, начебто легкі прапорці, майоріли на вітру, чим дуже налякали охорону замку, а потім вибух і замість брами стояла гарна білява дівчина, ще одна дочка короля.
Діти зраділи, що так несподівано перетворилися знову у людей і побігли до палацу до батька. Вони хоч і були предметами, але вони все пам'ятали, що з ними сталося. Вони тільки не знали, що це було зроблено за вказівкою ​​їх батька...
Радісні вони прибігли до брата, до батька. Їм стільки всього потрібно було розповісти про себе.
Батько звичайно був збентежений появою своїх дітей і ... дуже-дуже зрадів. У нього було таке відчуття, наче скеля, яка накривала його весь цей час, розлетілась на дрібні шматочки. У нього наче крила виросли ... Він зрадів, що діти повернулися, вони були такі красиві і такі живі. У королівстві оголосили велике святкування з нагоди повернення дітей короля.
Для старого короля виникла нова незвичайна ситуація. Але він вже прожив багато років і багато міркував весь цей час.
На наступний день він скликав королівську раду і сказав, що відтепер країною будуть править п'ять незалежних королів.
Королева Софія, яка найрозумніша і розважлива, буде придумувати закони, за якими житиме королівство, і стежити за тим, щоб їх всі виконували.
Король Юрій, який має досвід керування державою, строгий, вимогливий, але іноді надмірно запальний, буде керувати тільки господарством королівства та підкорятися новим законам.
Король Юстин нарешті перестане бути знаряддям вбивства і очолить правосуддя у країні.
Королева Іннесса допитлива і начитана, яка добре знала історію королівства, яка об'їздила всю країну з глашатаями, очолить інформаційну агенцію королівства, щоб люди не користувалися чутками і плітками, а отримували інформацію з перших вуст.
Ну а королева Тереса буде влаштовувати конкурси, щоб залучати фахівців для роботи з королями.
Умова була тільки одна, кожен править незалежно.

portret1 min

portret2 min

portret3 min

portret4 min

portret5 min

 

 

 

 

 

 

 

Ось так вирішив старий король. Минув час і королівство почало вельми швидко розвиватися. Виявилося одна голова добре, а п'ять незалежних краще.
Старий король не очікував такого результату. Він тільки хотів, щоб його діти не ворогували за корону, а отримав міцне товариство між своїми дітьми. Він дуже шкодував, що до такого простого рішення, йому довелося так довго йти, втратити дружину, на деякий час втратити дітей і все через те, що не міг відійти від стереотипів мислення, а рішення було просте і лежало на поверхні.
Більше у цьому королівстві не вбивали за корону, кожен король займався своєю улюбленою справою і щиро допомагав своїм братам і сестрам. Жили вони дружно і щасливо, що дозволило зміцнити королівство і отримати повагу від сусідів.
Ось так народилася перша демократія.

В Україні теж можна побудувати демократію  і вона буде виглядати так: тисніть тут.

 

 

Задачка для дорослих:
За кого голосувати?

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Середа, 28 вересня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 49.6%Сполучені Штати
Україна 42.5%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 0.7%Англія
Росія 0.7%Росія
Греція 0.5%Греція
Бельгія 0.5%Бельгія
Словаччина 0.2%Словаччина

Вчора: 10
Цього тижня: 18
Минулого тижня: 163
Цього місяця: 372
Минулого місяця: 118
Всього: 223564

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук