Статті

Нова влада, старі методи

Нова влада, старі методи

Альтернативна мережа підрахунку голосів. Передвиборчий штаб партії "Слуга народу" створює альтернативну мережу підрахунку голосів. Це стара технологія Корнієнко (перший заступник голови фракції "Слуга народу"), яку прокатали ще на довиборах. 

Суть проста - першими оголосити про те, що "ми перемогли" і на цьому тлі просто ігнорувати реальні результати. Все просто - місцеві вибори не повинні стати фоном загальноукраїнських - така головна думка Корнієнко.

Ми звичайно звикли до шахрайства. Воно оточує нас всюди. Махінації на виборах нас теж не дуже вже дивують. Ми поводимо себе, як приречені на страту. Але ж ні! Це не так!
З одного боку ми обізнані, з іншого настав той самий час, місцеві вибори, коли наша думка може когось цікавити. Що робити?

1. Не треба міняти на “будь-кого”. Старого Дракона ми вже знаємо, знаємо що від нього очікувати. Новий, якщо ми на нього не пливаємо, то це “кіндер сюрприз”, який здатен приголомшливо нас вразити, але хто сказав, що позитивно? Наш діючий Президент нам це довів практичним шляхом. Те, про що мріяли, коли голосували, і те, що отримали, це дві великі різниці. Тому, якщо Ви замислилися над новою кандидатурою, то добре подумайте чи настільки все погано зараз.

2. Телебачення НЕ повинно формувати Вашу думку. Ми так звикли дивитися на реальні події через призму телебачення, що не помічаємо реальних речей, які відбуваються навколо. Тут, я хочу привести приклад мера Кличка. Щоб про нього не казали, як би не насміхалися, але реально у Києві за часи його правління багато чого зроблено і в усіх районах міста: парки, сквери, дороги, майданчики, тощо. Просто подивіться навкруги без телевізора.
Телевізор - це олігарх зі своїми бізнес-інтересами. Він проштовхує, того, хто потім на нього буде працювати, а Ви всього на всього інструмент, який може виконати цю роботу.
Так, у нас недосконала система керування державою. І її треба міняти, удосконалювати. Але, як на цей процес вплине проста заміна керманича за старими правилами? Ви впевнені, що буде краще? Те, що буде гірше, я впевнена на 100%, а що стане краще - це 50 на 50 %, може да, може ні. А коли у країні все йде шкереберть, може варто залишити так, як Є? Принаймні це буде прогнозовано, хоча б не погіршувати ситуацію?
Якщо ВИ все ж таки бажаєте змін, то почніть керувати процесом. Візьміть гарантії, що кандидат, за якого Ви віддасте свій голос, виконає поставлені Вами умови, візьміть письмовий документ, з яким ВИ можете піти до суду. Якщо Ви цього не зробили, то залиште хоча б все, як Є.

3. Олігархи такі різні, але ворог у них один - народ. Нам зараз підсовують москальський або білоруський варіант, коли результат голосування громадян суттєво відрізняється від оголошеного владою результату. Тут є три варіанти виходу з ситуації:

    • або організованний спротив, організованно зірвати вибори,
    • або прийти на вибори і не погіршити ситуацію, поки ми ще не підготувалися до першого варіанту,
    • або підписати з вашим новим кандидатом угоду зі своїми вимогами - це теж крок до позитивних змін.

Будь-який інший варіант приведе до удосконалення системи шахрайства. А потім не кажіть, що він брехун і Вас обдурили, бо Ви самі хотіли бути ошуканими.
Ви повинні брати на себе відповідальність за стан речей в країні, бо саме Ви даруєте владу шахраям і негідникам, і ніяк цьому не протистоїте. Саме тому, народ гідний своїх правителів.

Зеленський і українська земля
Електричний велосипед

Читайте також:

 

Коментарі

Олег Коровяков (Сайт) в Понеділок, 05 жовтня 2020, 06:25

"Нова влада, старі методи"

Так буде завжди, доки не почнуть міняти Систему. Як можуть змінитися методи, коли Система (тобто ті самі методи) не змінюються. Виборці вимагають не зміни Системи, а миттєвого покращення.
А так не буває.

Пам'ятаєте як міняли царську систему? А чому так? Бо саме так можна змінити існуючий лад. Демократія на це не спроможна. Демократія лише може модернізувати, а не змінити. Вибори можуть змінити тільки вже існуючу демократію, але Совок, то далеко не демократія і міняти його демократичними методами не вдасться.

Тому завжди буде саме так - "Нова влада, старі методи"

"Нова влада, старі методи" Так буде завжди, доки не почнуть міняти Систему. Як можуть змінитися методи, коли Система (тобто ті самі методи) не змінюються. Виборці вимагають не зміни Системи, а миттєвого покращення. А так не буває. Пам'ятаєте як міняли царську систему? А чому так? Бо саме так можна змінити існуючий лад. Демократія на це не спроможна. Демократія лише може модернізувати, а не змінити. Вибори можуть змінити тільки вже існуючу демократію, але Совок, то далеко не демократія і міняти його демократичними методами не вдасться. Тому завжди буде саме так - "Нова влада, старі методи"
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук