Статті

Проповідник

Проповідник

Відбувся “арешт” Анатолія Балахніна.

Не люблю, коли мені серйозні речі “впаривают” на слух. Я таке розцінюю, як “развод”, і жодного разу не помилилася в оцінці.

Відбувся “арешт” Анатолія Балахніна. Затримання було недовгим, більш походило на співбесіду, бо того ж дня відпустили.

Свої ідеї пан Анатолій пропагує виключно по відео етерах, як проповідник в церкві. Я виділила час, набралася терпіння і прослухала останній етер пана Анатолія, який тривав годину. Корисної інформації загалом хвилин 5, все інше емоції. Учасники етеру самі стверджують, що про конкретні речі Анатолій Балахнін багато розповідав у попередніх етерах у 18-19 роках. Уявляєте, щоб зрозуміти їхню ідею, треба передивитися величезну кількість відеозаписів по одній годині кожний, бо конкретної сжатої інформації немає. Ви серйозно?!

Тим не менше з усього тексту останнього етеру зрозуміло, що пропагується повернення до Конституції 1996; всі органи керування Україною ще не створені; що Президент України - це Президент УРСР; СБУ створена у 1992 році, раніше за прийняту Конституцію; будь-хто може стати Президентом, депутатом, Прем’єр міністром, Балахнін допоможе, головне, щоб людина була усвідомленою, отримала довіру і підтверджувала її; хто хоче бути Президентом, Майдан обере, Балахнін проконсультує…

Пряма цитата з етеру:

А. Балахнін: “...діти всі мають навчитися вирішувати якісь там приклади чи щось подібне по математиці, нам ніякі вчительки не потрібні, ми народ-власник, ми вчимося, як вільні вчаться, самоосвітою…”

Пан Дмитро (член команди Балахніна), начебто люди задають їм таке питання:

- Що ви далі будете робити, якщо все це зробите?
- Наступний крок буде економічний. У нас є що запропонувати.

Голос за кадром: жити ми будемо на вільній землі.

...Річ у чому? Багато закидів: ось ви узурпуєте. Ні, це не узурпація, це є можливість також самим приймати на відповідній території економічні питання. У нас є пропозиція. Ми не кажемо, що ми будемо просувати, ми будемо весь час консультуватися, виказувати, без обговорення ніхто не буде... пропозиції не такі, щоб ви збиралися стосовно цих питань в територіальних громадах, саме застосовували майданчик для переговорів органами місцевого самоврядування навіть… Да, ми робимо, щоб починати обговорювати це питання. Є таке. Не те, щоб проблема, ну питання. Дуже хотілось би долучити… IT-ішників (у сенсі розробників). Все вже є, настільки система підготовлена. Лишилося трошечки підкорегувати, зрозуміти знов же філософію нової економіки. Є питання, але хотілось би долучити фахівців.
Щодо відсоткової тези: 50%+1.
Задайте самі собі запитання: Яке б ви рішення прийняли - кількісне чи якісне? Саме важливе кількість або якіть? Навіть якщо 10 людей буде приймати якісне рішення, а 90 відсотків неякісне? самі розумієте, будете підкорятися. На сьогодняшній день для сьогодняшнєго народу це не рівень для нас. Ми переходимо на новий рівень і всі це розуміють.

Балахнін робить спробу більш детально пояснити слова пана Дмитра: “Що краще, коли 10 людей сформували платформу, на яку можуть зайти 100 відсотків чи коли 51 людина зі 100 людей зробили там якусь платформу? На яку можуть зайти 51 людина, а ще 49 не можуть зайти. Що важливіше? 51 людина із 100 в момент утворення чи 100, щоб мали можливість зайти? Скажіть що важливіше? І тоді будемо обговорювати”.

Якщо ви щось зрозуміли, то напишіть у коментарях пояснення. Саме тому я наполягаю, щоб люди письмово висловлювали свої думки, щоб вони хочаб самі почали розуміти, що хотіли сказати іншим.

Із коротких уривків розмови по суті, зрозуміло, що людей не влаштовує існуюча ситуація, вони звертаються до Конституції 1996 року, хочуть її повернути. Але я вважаю, що проблема не у тому, в якому році створені органи державної влади, а у тому що представники влади не підконтрольні виборцям. Текст Конституції 1996 року не вирішував цього питання.

Команда Балахніна пропонує можливість піти у владу всім, але не створили попереднього прозорого механізму, щоб “всі” не заспамили реальних претендентів на посаду.

Існуюча система влади запропонувала такий механізм - це гроші. По принципу, багатий значить розумний. Єдиний параметр, який вони не враховали у своїй системі, що розум не завжди працює на потреби суспільства.

У всіх невирішених питаннях, команда Балахніна використовує відмазку: “ми будемо радитися, спілкуватися на майданчиках обговорення”. По-перше це колективна відповідальність, яка згодом перетворюється на колективну безвідповідальність. “Хто пошив костюм?” “Ніхто.” Один кроїв, другий гудзики пришивав (пришиті насмерть, не відірвеш, трохи не у тому місці), третій рукава пришивав, а хто пошив поганий костюм? Відповідальних немає.

Щодо фрази “радитися з громадою”, невпевнено, але вже прозвучало від авторів етеру, що суспільство не готове приймати відповідальні рішення. Вони починають задавати питання про кількість і якість людей, які будуть приймати рішення. Люди (моє звернення до команди Балахніна), або ви будуєте вашу версію народовладдя і показуєте як це працює, або не розказуйте про те, що суспільство не готове до того, щоб приймати рішення. Тоді звучить логічне питання: хто нові обранці і чим вони відрізняються від попередніх?

Іншими словами ми закреслюємо наш, хай негативний, але тридцятирічний досвід, щоб пройтися по тим самим граблям, від яких ми вже отримали на голові синці.

Місцеве самоврядування - це добре, але є Держава, державні питання, які теж повинні вирішуватися.

Показова історія, коли комісія приїхала приймати атомну станцію в експлуатацію. Про саму станцію говорили 10 хвилин, бо серед комісії не було фахівців, а про територію і парковку біля станції обговорювали весь день, бо для цього не потрібно мати фах.

Ще раз повторюю, треба зробити систему керування країною, створити соціальні сходи, щоб перш, ніж людина отримала державну владну посаду, вона пройшла певний шлях випробування, але завжди, рішення про призначення її на вищу керуючу державну посаду, приймала громада, яка мала право у будь-який момент відкликати цю людину. Проблема не в тому, що виборці можуть помилятися. Проблема в тому, що у них немає можливості швидко виправити свою помилку і політичні ділки цим жваво користуються.

Приклад з Президентом. Не отрібна його урочиста доповідь перед Верховною Радою через рік правління. Через рік треба проводити референдум довіри до його діяльності, набрав менше 50% прийнявших участь у голосуванні і геть з посади, без всякого закону про імпічмент.

У депутати Верховної Ради не може балотуватися людина, яка не мала досвіду керування на місцевому рівні і її підвищення, це повинна бути оцінка роботи її виборцями.

І саме головне всі області повинні мати однакову кількість своїх представників у Верховній Раді. Не так, щоб від Чернівецької області 3 особи, а від Донецької 22 особи, тому що щільність десь більша, десь менша. Як результат, ми маємо старшого брата і молодшого та нерівність областей у вищому законодавчому органі країни, а потім дивуємося фразам що “хто кого годує” та розподілу на “захід і схід”. Така ситуація від того, що суб'єкти держави - нерівні між собою.

Якщо усунути ці, назвемо лагідно, недопрацювання у існуючій Конституції, то НАРОД стане реальною владою, а не джерелом, як записано у тій самій Конституції 1996 року.
Треба боротися за право бути владою, контролювати своїх обранців, навіть, якщо у них чисті думки і вони представники нової “секти” віруючих, вибачте.

Всі люди грішні і не треба сподіватися, що в одній Україні, кожні п’ять років ми будемо знаходити 451 святого фахівця, політика, публічну осібу, які будуть душу віддавати на користь державі і суспільству.

Треба будувати таку систему, в якій фахові-подонки будуть думати тільки про державу і її користь і, не дай Боже, подумати про щось інше. Ось тоді повірте не потрібне буде ні НАБУ, ні Антикорупційний суд, ані розстріли за корупцію.

Я не тільки когось критикую, я даю пропозиції реальної перебудови, з якими можно ознайомитися на цьому сайті.

Антиолігархічна революція
Що об’єднує українців з різними поглядами?

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Середа, 28 вересня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 49.6%Сполучені Штати
Україна 42.5%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 0.7%Англія
Росія 0.7%Росія
Греція 0.5%Греція
Бельгія 0.5%Бельгія
Словаччина 0.2%Словаччина

Вчора: 10
Цього тижня: 18
Минулого тижня: 163
Цього місяця: 372
Минулого місяця: 118
Всього: 223564

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук