Статті

Диктатура Президента

Диктатура Президента

Узурпація влади в Україні йшла поступово, всіма Президентами. Сьогодні можна констатувати - диктатура Президента закріплена законами. Президент в Україні сконцентрував в своїх руках всю владу. Всі найважливіші призначення йдуть через Президента – Кабмін, РНБО, ЦВК, Генпрокурор, Голова Антимонопольного комітету, Фіскальна служба, Митна служба, Нацбанк, Державні адміністрації, всі Силові структури. Указ про призначення суддів на посаду підписує теж Президент.

president1 min

поліція поставила на коліна воїнів з АТО

В Україні по-факту немає трьох незалежних гілок влади, те що існує - це імітація демократії, робилося навмисно, прикриваючись красивими гаслами.
Чому протестні рухи не набули масовості? Тому що завжди звучало одне питання: Хто буде наступним Президентом? В цьому питанні є два дуже негативних явища:

  • Народ визнає, що від особистості Президента залежить все, тобто згоден з його диктатурою.

  • Народ вірить в доброго царя.

 

політик бренун

Ті хто рвуться до влади про диктатуру Президента мовчать. Зараз всі розказують, які вони гарні, працьовиті, добрі, хороші організатори. НІ! Це відверта брехня

Жодна з політичних партій не пропонує конкретних змін у взаємовідносинах між гілками влади, а значить їм зміни не потрібні. Жодна з політичних партій не пропонує механізм її контролю. Навіть Голову Антикорупційного суду все одно підписує Президент. Головний корупціонер підписує на посаду Голову Антикорупційного суду! Тому наявність цього суду принципово нічого не змінить - це чергові мрії про краще.

 

народна вимога створити антикорупційний судДеякі можуть сказати, що вони ще обнародують свою програму, бо це секрет від конкурентів. Не довіряйте, їм просто нічого сказати. Треба міняти систему і цим повинна займатися вся громада, а не окремі партії і тому секрета не може бути. Вони знов брешуть. Ті пропозиції, які вони пропонують це підлампічування старої системи і заспокоювання громадськості. 

Може наші політики не дуже розумні люди і не знають, як позбавитись диктатури Президента, то нам потрібно підказати їм де саме проблема, які зміни ми очікуємо і як краще це зробити. Хоча навіщо нам такі політики? І так:

Законодавча влада залежна від Президента.

Українці голосують за Президента. Особистість, в яку вони вірять. Цілком природньо, що українці віддають свої голоси і за кандидатів від президентської партії, яка має досить високий процент представників у Верховній Раді.

Оскільки представників партії Президента досить багато, то Головою Верховної Ради становиться представник партії Президента. Парламентська більшість (Коаліція) також формується на базі президентської партії.

Виконавча влада формується Президентом.

Кандидатуру Прем’єр-міністра подає Президент, затверджує Верховна Рада. (Ст.8 Закон України Про Кабінет Міністрів України)

Судова влада залежна від Президента, тому що при призначенні судді на посаду останньому етапі свій підпис ставить Президент і видає указ. (Згідно Закону України Про судоустрій і статус суддів, розділ IV, ст.70, пункт 15)

Генпрокурор повинен контролювати законність дій Президента, але при цьому його кандидатуру пропонує саме Президент. (Конституція України стаття 106 пункт 11)

Конституційний суд України повністю залежить від Президента.

антимонопольний комітет і є монополіяПрезидент призначає третину Конституційного суду, іншу третину Верховна Рада (де більшість президентська), тому Президент має де факто дві треті голосів Конституційного суду і може приймати любі рішення. (Конституція України стаття 106 пункт 22) 

ЦВК призначає Президент (Конституція України стаття 85 пункт 21)! Тому у нас всі вибори підтасовані. Навіть не дивно.

Голову Антимонопольного комітету, також призначає Президент. Це перша людина, кого міняє новий Президент, приступаючи до виконання своїх обов'язків. Для Президента-бізнесмена дуже важливо, щоб на цій посаді була своя людина.

Як висновок до вищевикладеного, Президент перезавантажений повноваженнями. Тому останнім часом все частіше лунає пропозиція розпустити Інститут Президента. Це добре! У такому вигляді, Президент - диструктивна сила країни. 

 диктатура президента


Але для усунення цієї проблеми треба правильно організувати роботу Президента, його повноваження та узгодити, урівноважити всі гілки влади. Як це зробити, читайте у наступній статті «Верховна Рада – це законодавчий орган Держави або Театр для народу?»

 

 

 

Обговорити ТЕМУ на Форумі

 

Пропозиції від Михайла Саакашвілі.

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук