Статті

Так який Президент нам потрібний?

Так який Президент нам потрібний?

Зараз всі стоять перед вибором – хто стане наступнім Президентом?

1. Президент повинен залежить від нашої думки. 

Зараз українці дивляться на зовнішній вигляд кандидата, як тримається на публіці, чи був при владі, чи є на нього компромат – та це не важливо. Перше, на що повинні звертати увагу - наскільки він вами керований. Хто йому дав 2,5млн грн на кандидатський завдаток? Якщо не ви, то шансів керувати цією особою ноль. Чи дав він вам важелі впливу? Чи зможете ви реально відправити його у відставку, якщо він не буде виконувати те, що пообіцяв? Чи є строки виконання обіцянок? Чи він, як Петро Олексійович, скаже, що не встиг, не вистачило часу і йому потрібний другий термін?

Поки що жоден з кандидатів не запропонував такого механізму, завдяки якому простий виборець може відкликати Президента з посади, минаючи Конституцію. Кандидати у Президенти не дають таких важелів, тому що не збираються нічого виконувати. Тому коли хтось каже, що народ є джерелом влади і наймає топ-менеджерів, то щонайменше - не вірте йому, це не так і за це ще треба боротися.

Припустимо, що кандидат у Президенти дав виборцям такий механізм і він дієвий. Такий кандидат вже цікавий до розгляду.

Всі кандидати розповідають, що будуть боротися з корупцією. Що тут треба знати? Корупція закладена на законодавчому рівні:

- Якщо Президент не може призначати самостійно Кабінет Міністрів, а торгується з Верховною Радою - хто займе і які місця, це є початок корупції. Президент повинен сам призначати Кабмін і нести повну відповідальність за його роботу (уходити у відставку разом з Кабміном, якщо той погано справляється з виконанням своїх обов’язків).

- Якщо мер одночасно очолює міську раду (гілку законодавчої влади) і міську адміністрацію (виконавчу владу) – це є корупція. За нашими законами виходить, що мер – це той, хто контролює куди витрачають кошти, контролює затвердження бюджету і контролює ефективність його використання. Створені всі умови для корупції.

- Президенту не можуть бути підконтрольні податкова і митна служби. Бо скільки реально збирається податків – нікому не відомо, крім Президента і Насірова. Кордони прозорі настільки, наскільки дозволяє Президент, бо він за Конституцією ще очолює і прикордонні війська.

Тому:

2. Якщо кандидат у Президенти каже, що буде боротися з корупцією, і не віддасть у підпорядкування Верховній Раді митну і податкові служби в обмін на формування Кабміну, та не роз’єднає виконавчу владу з законодавчою на місцевому рівні, то цей кандидат БРЕШЕ, що планує боротися з корупцією. Він просто перенаправить фінансові потоки в свої кармани, а конкурентів пересаджає, щоб не заважали красти.

Справедливі суди.

Кандидат у Президенти повинен відмовитися від призначення суддів та зробити так, щоб їх обирали громадяни України. Міністерство юстиції та Генеральну прокуратуру перепідпорядковувати Верховній Раді, щоб Мінюст займався законотворчістю, Генеральна прокуратура слідкувала за виконанням законів, а не була караючим органом в руках Президента.

Тому:

3. Якщо кандидат у Президенти мовчить про зміни у правовій сфері, то патріоти будуть продовжувати сидіти у в’язницях, а кандидат БРЕШЕ про свої «справедливі» і «патріотичні» наміри.

Якщо кандидат у Президенти виконає ці три умови, ви можете сміливо за нього голосувати, його пропагувати, називати його топ-менеджером і що саме ви його наймаєте на роботу. А поки що ми повинні серйозно готуватися до змін у своїй свідомості та майбутніх боїв за право бути джерелом влади. Це непростий шлях, але необхідний.

На цьому ресурсі ми намагаємося роз'яснити звідки беруться проблеми, шляхи їх вирішення і чому ми прийшли до висновку, що треба міняти Конституцію. Зміни ми вносимо в прямому ефірі. Долучайтеся до обговорення – це загальна справа.

НОВА КОНСТИТУЦІЯ

 

Юлія Тимошенко – історична постать для України.
ЗМІ, як незалежна гілка влади

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук